Перший заступник мера Ужгорода Іван Волошин реформує ЖРЕРи, аби не платити борги?

Перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин боргує ТОВ "ОІР-сервіс" 3 390 гривень за житлово-комунальні послуги, утримання будинку та прибудинкової території.

Перший заступник мера Ужгорода Іван Волошин реформує ЖРЕРи, аби не платити борги?

Про це свідчить копія довідки, що її отримало з власних джерел інтернет-видання Закарпаття онлайн.

Йдеться про документ, датований груднем 2014 року, тобто, який припадає на час, коли І.Волошин вже працює на посаді першого заступника мера Ужгорода.

При цьому, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сам І.Волошин дозволяв собі відмовити голові Громадської ради при Ужгородській міськраді Олександру Пересоляку в оприлюдненні інформації щодо формування тарифів на водопостачання та водовідведення комунальним підприємством "Водоканал м.Ужгорода" на тій підставі, що, начебто, О.Пересоляк має заборгованість перед підприємством.

Зараз І.Волошин курує зініційовану ним тему роздержавлення міських ЖРЕРів. При цьому, за інформацією Закарпаття онлайн, він лобіює інтереси не громади обласного центру Закарпаття, а колег-депутатів, деякі з яких вже очолюють відповідні структури, та свої власні, паралельно створюючи підприємства, які незабаром можуть виграти участь у організованому ним "конкурсі" на надання відповідних послуг. Ще одною причиною затіяної "реформи" є перерозподіл міських майна та землі нинішніх ЖРЕРів.

Водночас, як бачимо, чиновник не платить за надавані йому послуги, розраховуючи, вочевидь, на те, що незабаром підприємство, яке виставило йому рахунок, перестане існувати в нинішній якості.

28 грудня 2014р.

Теги: Іван Волошин

Коментарі

Активіст 2015-01-08 / 10:40:56
Все закінчиться дерибаном на користь фінансового афериста якщо його не "попартизанити". А боргує він крім цього: ой-ой-ой, спитайте у банкірів.

11111 2015-01-05 / 14:11:38
Так а борги за газ, воду, електроенергію? Загальна сума 324 тисячі! І це що офіційно встановлено! А газ як крав так і краде, електрику - краде, воду теж саме ! Коли платитимеш як всі? Перший заступник мера волошин на дні народження заявив в присутності деяких "правоохоронців" - платять лохи. Всі дружно засміялись! Ужгородці всі лохи так сказала влада!

**** 2015-01-04 / 17:51:13
Комунально- житловий КОДЕКС у його первинному стані- класичний варіант, читаймо і все буде добре. Тобто Житловий КОДЕКС з того часу , коли ми отримали житло. Читаймо, доки нас не знищила афера!.Адміністрація у будь-якого об’єкта має бути!

Погорелкін 2015-01-04 / 00:17:43
Це мій сосунок, команда в зборі. Хто такий Волошин? Твір на тему покидька із Зняцева,художника і просто підрилу.ІВін прочитав коментаріїї скаже,що він ...
А ти.. набери мене

Волошин 2015-01-04 / 00:14:23
Я підер, і я вас люблю...

Степан Крук - старому ужгородцю 2014-12-29 / 08:27:07
Це не ганьба! Це - трагедія! Адже цих мерзотників привели до влади ми з вами. Якщо і не голосували за них, то не запобігли їх обранню. Нажаль, вони є законно обраними аферистами. Хто нам лікар!?

старий ужгородець 2014-12-29 / 02:26:11
Ратушняк - то була ганьба для Ужгорода. Погорєлов - теж ганьба. Але два бивші бандити при власти - Андріїв і Волошин, то НАЙБІЛЬША ГАНЬБА.

Ужгородець 2014-12-28 / 09:42:05
Я не розумiю, чому громада не зiбрала сто чоловiк в балаклавах i не вiдмудохали добряче цього виродка як Шуфрича в Одесi. А потiм вiдмудохати тих хто буде за нього мазу тягнути в прокуратурi та в судах. Невже не ясно що зупинити такого упиря можливо тiльки осиновим колом...

партизан до ужгородців 2014-12-28 / 06:22:49
Я В ШОЦІ хто РУЛЮЄ В УНГВАРі! ЦЕЙ ДІТВАК ЗАКІНЧИВ ЯКУСЬ БУРСУ, І ВОНО КЕРУЄ МІСТОМ?

Д в к 2014-12-28 / 01:35:00
Іван Ивановіч вОРК))))

йосип 2014-12-28 / 01:31:51
Якій нах Лідер - Іван сам бля чисто ОРК

гендальф 2014-12-28 / 01:28:32
Терминово надати Івану Івановічу почесне звання - "Лідер унгварських ОРКІВ" (бозмек)!!!!!!!!!!!!!

міськрада 2014-12-28 / 00:20:24
Цей ушльопок з бандитським минулим і кримінальним сьогоденням тупо дискредитує владу

О.Д. 2014-12-27 / 22:04:28


Генек, заголовок - це іронія... )) Хоча, як відомо, в кожному жарті є доля жарту.

Безумовно, Волошин мутить реформу, аби намутити собі бабла. І про це сказано в самій інформації.

А борги у нього, насправді, мільйонні. Тому ці 3 тисячі в тих мільйонах - крапля в морі) При цьому вони чітко характеризують його справжній матеріальний стан і моральні якості.

А взагалі, читайте не тільки заголовок. Бо основна суть не в ньому, а в тексті інформації...

А загалом в такій ситуації, яка склалася в Ужгороді, залишилося тільки жартувати ))


Генек 2014-12-27 / 21:51:07
Мені здається ви занадто мєлочні.. Вважаєте, що бізнесмену 3 штуки гривень шось вирішують? Тим більше Волошину? через такі копійки мутити аферу з ЖРЕРами? тануна...

Степан Крук 2014-12-27 / 21:04:39
Волошин: - Кукушка, кукушка! Сколько мне еще при власти быть? Кукушка: - Кукиш, кукиш, кукиш....

ужгородка 2014-12-27 / 20:58:58
Доки Волошин стане банкрутом, ужгородці підуть з торбами, і він керуватиме і далі. Яскравий приклад волошинського свавілля і зневани до нас. Так і треба, раз не навчилися себе поважати.

Степан Крук 2014-12-27 / 20:43:30
Волошин політичний і фінансовий банкрут!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ