Відповідну інформацію, датовану суботою, 8 листопада, разом з копією власноруч написаної заяви вже колишнього депутата облради отримала з сектору інформаційного забезпечення Закарпатської обласної ради редакція Закарпаття онлайн.
Як раніше повідомляло наше видання, 8 листопада Віктора Трикура, який на той час був головою Ужгородської міської організації Єдиного Центру, "у зв’язку із грубим порушенням партійної дисципліни, неузгодженістю дій фракції Єдиного Центру в Ужгородській міській раді із керівними органами партійної організації вищого рівня, завданням своєю діяльністю шкоди авторитету Єдиного Центру" Радою Закарпатської обласної організації Єдиного Центру було виключено з партії. Разом з ним партквитків позбулися цілий ряд депутатів ЄЦ в Ужгородській міськраді - Юрій Костюк, Степан Німчук, Олексій Гетманенко, Василь Кручаниця, Тетяна Козак, Олександр Доктор, Віталій Семаль, Михайло Рошко, Віра Жменяк, Вікторія Тарахонич.
петров 2014-11-11 / 09:18:03
тих пид***сов трикуров а их е три давно треба було давно гнати в едно мисто
Вуйко 2014-11-11 / 07:52:36
трикур пуйде типирка в Хуст на нафтобазу назад красти бензин і буде заправщиком дале, се ун файно знає з бензином колотити
май русин 2014-11-10 / 22:56:52
http://zakarpattya.net.ua/News/131704-ShCHadei-kazhe-shcho-ioho-vidstavku-orhanizuvav-Chubirko-za-pidtrymky-rehionaliv-i-Bulanova
Ужгород 2014-11-10 / 22:45:05
Балога справді дивує, якщо чесно то він тепер показав вищий клас. Починаю виріти у нашу державу, якщо він справді розігнав корупціонерів тим паче Трикура. Слава Україні!
234 2014-11-10 / 22:33:00
Дійсно, з виключенням пана Трикура,а за ним і Чубірка, хоч поменшає заправщиків, секретарок, водіїв та охоронців їх в партії та депутатських списках в міськраду, бо немає тому спасу.
Степан Крук 2014-11-10 / 22:26:13
В партії "Єдиний Центр" нема дескримінаці за професійною ознакою. Членами партії можуть бути вівчарі і кловни (артисти комічного жанру). Тому причин для виключення із рядів ЕЦ пана Яреми невбачається!
йовжіко Діджей 2014-11-10 / 22:08:06
а Чубірко кажуть тоже написав,то де його Заява ?
чесно 2014-11-10 / 21:33:38
фракція ЄЦ дерибанщики. А фракція Батьківщини з Чучкою і Щадеєм? А Удар з Булановим? А Фронтовики з Шафарем? За ригів взагалі нема чого говорити. ВСІ БЕЗ ВИЙНЯТКУ з 2010 року дружно голосували за земельні питання. ЖОДЕН з них не подав за 4 роки ні одного позову до суду про скасування дерибанних рішень. Всі вони там однакові. ЄЦ-івців хоч розігнали.
Макс 2014-11-10 / 21:33:05
Вітя чао, прощай началник.
знаючий 2014-11-10 / 21:29:52
Скоро й Чубірко таку заяву напише.
уважний 2014-11-10 / 21:27:55
Щось листок помнутий і складений учетверо. Майже заява чекала свого часу у жебі.
Коля 2014-11-10 / 21:21:11
Сьогодні свято!
бодя 2014-11-10 / 21:15:52
Я не член ЄЦ і не прихильник Балог. Але це правильно
123 2014-11-10 / 20:44:28
Ці недуйдаві керівники повністю розвалили міський осередок партії, фракцію, бо своїми інтригами, жадобою грошей і влади дістали всіх. Проте все колись стає на свої місця. Шкода тільки, що так пізно.
чесно 2014-11-10 / 20:20:26
О, перший пішов... Люстрація по-Балогівські в дії!)))
Марина Р. 2014-11-10 / 20:00:01
Майдан таки був недаремно. Він і мукачівців змушує грати чесно у відкритій системі координат. І ЄЦ у виграші, бо ситуативно почав очищення своїх рядів першим. Погано, що інші політичні сили не діють таким же чином. Бо ситуація в Ужгородській міськраді запредєльна.
варош 2014-11-10 / 19:55:08
Певно знає чому і завчасно...Відносно каліграфії-по старій системі оцінювання знань- двійка!!! В народі кажуть, що по каліграфії можна судити про людину. А взагалі причина вся у провалі клану Балогів, який це все , як і завжди замутив. Вони ж бо без інтриг, афер не можуть жити!
виборець 2014-11-10 / 19:35:09
Влипли це точно. А от з приводу добре чи погано імперативний мандат - можу посперечатися. Неконтрольовані депутати, що через дерибан уже не оглядаються ні на що, - значно гірше
IN RE 2014-11-10 / 19:24:37
Боже, Боже... Як ви хлопці влипли і лягли під мукачівський клан...Хто може нормального депутата облради скласти повноваження? Імперативний мандат - поки що балачки. Значить, залежний Трикур від "завидовської" сімї по повні помідори...
виборець 2014-11-10 / 19:18:36
Стає інтересно... А заява другої половинки цього Твіксу теж буде?