10% бюджету Ужгорода планують спрямовувати на виконання депутатських обіцянок

Такий крок, зокрема, пропонується проектом рішення "Про Програму "Фонд на виконання депутатських повноважень", яке виноситься на розгляд виконавчого комітету міської ради із подальшим затвердженням її на сесії.

Так, документом пропонується схвалити програму "Фонд на виконання депутатських повноважень", згідно з якою частина коштів бюджету міста буде спрямовуватись "на вирішення нагальних питань соціально-економічного розвитку територіальної громади міста Ужгорода безпосередньо з ініціативи та під контролем депутата Ужгородської міської ради". 

Проектом рішення зазначається, що Фонд створюється з метою оперативного вирішення питань соціально-економічного характеру та більш ефективного використання бюджетних коштів.

Фінансування Програми, за умови її схвалення, проводиметься за рахунок коштів міського бюджету на відповідний рік у сумі не більше 10% обсягу бюджету розвитку Ужгорода.

У разі прийняття програми, кожен депутат матиме право на використання рівної частини коштів, крім того, депутати матимуть змогу об"єднувати свої частки для спільного вирішення нагальних проблем мешканців міста. 

Для розгляду пропозицій депутатів щодо використання коштів створюватиметься робоча група, куди, на підставі звернень виборців, депутат подаватиме документи щодо використання своєї частки депутатського фонду. Упродовж 15 робочих днів з часу подання документів робоча група повинна буде звернутист до профільного виконавчого органу міської ради про підтвердження необхідності і можливості проведення капітальних витрат, заявлених у зверненні депутата, і можливості виконання цих робіт; розглядає заяву депутата і інформує його про результати розгляду. 

Відтак, на підставі рекомендацій робочої групи вноситимуться зміни до бюджету міста на поточний рік в порядку, передбаченому законодавством та Регламентом ради. 

27 жовтня 2014р.

Теги: бюджет, депутати, обіцянки

НОВИНИ: Соціо

18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
» Всі новини