З посади начальника управління Закарпатської ОДА пішов ще один "регіонал"

Начальник управління капітального будівництва Закарпатської ОДА, член Партії регіонів Степан Бордаш написав заяву на звільнення.

З посади начальника управління Закарпатської ОДА пішов ще один "регіонал"

Бордаш працює в ОДА з 2005 року. У 2010 році був призначений головою Ужгородської РДА. Цього ж року, після невдалої спроби стати депутатом облради, його було знято з посади керівника району. З грудня 2010 року працює на посаді начальника управління капбудівництва ОДА. Заяву на звільнення написав наприкінці минулого тижня.

07 жовтня 2014р.

Теги: Бордаш, регіонал, звільнення

Коментарі

Марія Йосипівна 2014-11-07 / 00:17:01
Гріх буде мати тот шо тут брехню пише шось за Івашковича бо сись хлопчина високопорядна людина ! Пояснить ! Рожує ! Вислухать ! Подскаже ! І чим може поможе ! Сам за руку взяв куди треба повів ... Шкода шо в рда таких мало ! Він до мене перший хто із можновладців відніся як до людини... Най Боженько йому Дасть Здоровя ! Коли мені було най важко всі футболили а він поміг !

спорцмен 2014-10-30 / 10:21:33
до правди про рда ... Івашковича Вітю зняю десятиліттями це спорцмен зі стажем у 2 поколінні як і батько так і він і по ньому то видко ! Він завжди пропагандує здоровий спосіб життя ! Причом він релігійна людина навіть алкоголя не вживаеє... Так що не треба тут людину обливати дермом ! Вижу Вітяба у тебе тут врагів наклепщиків які бо тя заклювали доста...

Робін 2014-10-24 / 20:33:50
А коли регіонщика левкулича і . Звільнять корупціонера проклятого

правда про рда 2014-10-19 / 19:57:20
Івашкович нарик! стидно за Сваляву! ганьба! де голова дивиться шо вин на нюханий ходить по рда?

ігор 2014-10-10 / 14:19:19
Свалявській рда треба бі уже давно подумати угнати усіх регіоналів таких як шков та друлих які шестьорать пуд каждим новим головом

Ужгородський район 2014-10-09 / 17:05:23
На посаді голови Ужгородської РДА допомагав людям. Хотів зробити щось для району, цікавився його проблемами. Шкода, що мало встиг. Успіхів, Вам, пане Степане. Такі люди, як Ви, обов"язково себе знайдуть.

правда свалявщини 2014-10-08 / 14:07:50
Та в першу чергу треба подивитись на людей які вже давно граблять і позорять Україну а саме державну службу, а саме Свалявщини! а саме : Бела Іван Емеріхович який у мирний час продав і пропив обороздатність Свалявщини, продав все що знаходиться у власнтості райноу на свою пянку з вином та квартири в Ужгороді своїм близьким родичам, а ніхто тніколи не знає хто і за що бере і дере зі профспілку. За такоє треба сажати і убивати. Мало того Белла І.Е. під прикритям сірого карденала Легези В.І. може пяний трупом спати у параші у білому домі шо тратить кошильок і нерозумієся де людські грроші а ще пяний валятися у квітці горшика бо думать шо він дома. А все прикривє Легеза Василь Іванович який під законом про люстрацію вже давно має бути звільнений бо украв більше чим жиє. крав під всіма партіями які його прикривають. Одночасно з Чернухом М. агітує молодих дівок на блядство за гроші чи сауну не знау.......Короче перед тим як розбиратися з кимось розберіться з підерасами які жиуть там віками Легезом і його курвами які мають надбавку більше за голову РДА. Дие КРУ СБУ і ОБХЕС

Ужгородець 2014-10-08 / 10:19:41
Адмін! Ви не правий. Пані Катерина звернула Вашу увагу на необхідність перевіряти інформацію, а не сліпо копіювати. Такий підхід до журналістської справи дискредитує Ваше видання.

Адмін 2014-10-07 / 23:56:01
Катерино, в даному випадку вказане джерело інформації. Зверніться, будь ласка, до нього

Катерина 2014-10-07 / 23:25:11
Адмін! Коли ж ви навчитеся перевіряти інформацію? В ОДА працює не з 2005 року , а з 2006-го. Був призначений керівником УКБ губернатором Гаваші О. за поданням Івана Балоги. З району не знято з посади у грудні 2010-го , а звільнився за власним бажанням у січні 2011-го. Повторно призначено на посаду керівника УКБ у березні 2011-го і заяву на звільнення написав не в кінці, а на початку минулого тижня. Ну і на сам кінець, вийшов із партії регианалів ще у серпні 2010 року. Наразі очолює Середнянський осередок УМДС. Це так, для інформації. А від себе можу лише єдине написати, що людина порядна і вміє тримати слово.

Юра 2014-10-07 / 12:14:42
Порядна і розумна людина.

Свалявська РДА 2014-10-07 / 11:18:19
Гнати тих регіків треба.У Свалявській РДА голова РДА в робочий час спіймав групу пияк, а саме Талян М.Заступник голови, Ляхович М.- начальник віділу культури, Кміт В.- зав.організаційним віддлом які в робочий час були як свині пяні. І що, а нічого. Талян М. послав Наливайка на три букви і сам пішов на лікарняний, заявивши що поки від вийде з лікарняного то Наливайка не буде, а його криша Кеменяш О. (Камиш), з Микульцем утрясе питання Таляна. До речі Талян , голова фракції регіонів в райраді. Як легко в нас бути хворим. Якщо щось на лікарняний, а прокуратура мовчить.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль