Ужгородці ідентифікували міліціонера, який на трициклі збив у ніч на понеділок жінку в пішохідній частині міста (ВІДЕО)

Світлину "героя", якого, як виявилось, кличуть Олександр Маляр, опублікували у групі Ужгород в соціальній мережі Фейсбук.

Ужгородці ідентифікували міліціонера, який на трициклі збив у ніч на понеділок жінку в пішохідній частині міста (ВІДЕО)

Причому, Василь Прокопишин, дружина якого постраждала від водія та який власне розповів про інцидент, підтвердив участь саме Олександра Маляр у наїзді на дівчину.  

Разом з тим, містяни обурюються: це вже не перший подібний інцилдент за участі нахабного працівника правоохоронних органів. Так, ужгородець Володимир Кенсіцький згадує: "Писав про нього ще 28 липня: наскільки знаю, наб. Незалежності пішохідна зона, але давно всім відомо що це правило в місті порушує хто лиш не хоче. Сьогодні "чудо-байкер" на жовтому триколісному чуді безтурботно проїхався по набці розганяючи всіх мам з візочками... Дякуємо міській владі. P.s. Оте "чудо" є працівником міськвідділу УМВС в м. Ужгороді".

Разом з тим, у міліції нині говорять тільки про призначення службової перевірки за даним фактом. Інформації щодо порушення кримінальної справи все ще немає.

11 серпня 2014р.

Теги: міліціонер, трицикл, збив

Коментарі

Моцак 2014-08-14 / 01:11:15
кончений чоловік

Ще один сусід 2014-08-14 / 01:09:41
Це чмошник 100%-вий. Саме головне,що знайшлася "дама",яка ся з ним катає на трициклі. Ха-ха, я б з лохом не катався...Нажаль, бабло перемагає зло. Цьому примату потрібно дати умовно і конфіскувати мопед, покласти мигалки, най ся Дайці возять

Закарпатець 2014-08-13 / 21:57:38
Удправте го в АТО най ся вкаже там.

миша 2014-08-12 / 14:20:12


г***он штопаний по морди видно! як остальни мусора! чмо болотноэ нах.. в АТО отправити г...на


Сергій 2014-08-12 / 12:10:00
Загадка: скільки часу знадобиться ужгородській міліціі для з'ясування особи порушника-міліціонера на ім'я Олександр Маляр, котрий проживає по вул. Жатковича і гасає по місту на яскравожовтому трициклі єдиному в Закарпатті.

Цімбор 2014-08-12 / 00:29:23
Шановні мешканці,подивіться на самовпевнену довольну ряху цього поганця,мразь та чмотурника,а подейкують що і підараса.
Я думаю,що йому не місце в громаді міста Ужгород. Слава Україні!

Копча 2014-08-12 / 00:22:19
Підозрюю чергове коротке замикання електропроводки призвівше до самовільного загоряння автомобіля гр. Маляра.

Сусід 2014-08-12 / 00:21:57
Так цей підер любить вночі кататися на Православній набережній, з включеною музикою. Гандону явно нікому яйця відірвати. Якщо це мент, тоді таким не місце в правоохороних органах

ССД 2014-08-11 / 23:42:46
Володимир Кенсіцький???? Колишній начальник ССД Ужгородського МВК???

Джек потрошитель 2014-08-11 / 23:12:58
Хто знає, де він живе?

калитич джек 2014-08-11 / 22:54:10
ТА ЦЕЙ ЧОРТ НІКОЛИ В УЖГОРОДСЬКОМУ МВ ОФІЦІЙНО НЕ ПРАЦЮВАВ, ХТОСЬ БАЧИВ ХОЧ ЯКІЙСЬ КОМЕНТ ДО ЦЬОГО? ВВАЖАЮ РАХУВАВСЯ НА ПОСАДІ, А МИ З ВАМИ З ПОДАТКІВ ЙОМУ ЗАРПЛАТНЮ ПЛАТИЛИ АБО ЖЕНІ

поп 2014-08-11 / 20:25:06
треба створити якусь групу людей щоб таких перцов жорстоко наказувати

Специальный Контроль Андрей 2014-08-11 / 20:24:28
100% ЗА

дістало 2014-08-11 / 20:10:20
Якщо міліція з цим під..сом нічого не вирішить, віришимо ми, прості ужгородці... Просимо сприймати це як попередження!!!

77777 2014-08-11 / 16:03:03
milicistam zakon ne pisanij!99%milicist taki i vi xocete zhebi v kraini stosj pominjalosja,zhebi buv porjadok?!xa xa 3 raza!!!

Віт 2014-08-11 / 15:03:06
і ось такі виблядки носять національну символіку та вишиванки, а діями нагадують золотоординців...

гость 2014-08-11 / 14:57:12
діло завести на гаи .... за бездіялльність чи ви хочете самосуд !!! а того ушльопка в окоп чтоб жизнь медом не казалась!!!!

1111 2014-08-11 / 13:17:10
Таким придуркам не місце і майбутніх правоохоронних ораганах. Потрібно записати фамілію, що чмо туди більше не потрапило.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу