Депутати Великоберезнянської райради оголосили недовіру голові Василю Канюку

Щойно завершилося засідання Великоберезнянської районної ради, на якому більшістю голосів депутатського корпусу району було оголошено недовіру голові райради Василеві Канюку.

Депутати Великоберезнянської райради оголосили недовіру голові Василю Канюку

Про це Закарпаття онлайн повідомило джерело в райраді.

За відставку В.Канюка проголосував 21 депутат з усіх 40. Всього на сесії було присутньо 34 депутати, з яких під час голосування утримався 1.

Сам В.Канюк участі в роботі сесії не брав. Депутати стверджують, що він уже протягом близько п'яти місяців по суті не виконує свої обов'язки.

В провину колишньому голові райради ставилося те, що за 12 років перебування при владі він, живучи в Ужгороді, практично не займався районом, розбазарив майно, дозволив ліквідувати тут райвідділ міліції та санепідстанцію тощо.

17 червня 2014р.

Теги: Канюк, недовіра

Коментарі

?????77 2014-07-12 / 17:29:29
А хто буде новим головою?????????? Підскажіть бо шось давно не був у Березному

до умніка 2014-07-11 / 01:16:42
шо не мож ничим людей упрекнути лем рівнем освіти. то жаба давить, шо люди добилися того шо їх уважають люди і мавуть свій авторитет і весь час поможуть, коли до них обратишся за допомогов. ці люди слова.
А в вас шо. Слова на вітер. Вже сьтеся за посади перегризли. но нич скоро сесія, числа так 17 або 22 там вкажетеся. Лем треба робити по закогну, а не по беспределу...
а наша влада з чого почала? шо їм мішать дитячий дом. Шо саме легше чужими рцуками грань гребсти. бов на тому місті, чом нич не робив? А людина тулько сил і жизни вклала в розвиток будинку. Так возьміть діточок, воспитуйте і най вам держава платить.
Так шо рівень диплома ще мало значить. А де людяність, а де совість. А то всьо слова....ла-ла-ла

опс 2014-07-05 / 16:17:31
"Прікол"в іншому в нас умінки лиш коментарі на їхню думку дотепні варті виставляти,особисті образи це не доказ Вашої великої патріотичності і великого розуму.Оскільки достойних нема то очоліть район-покажіть як треба працювати на благо Вітчизни.

умнік 2014-07-04 / 20:08:08


ві раз файту здойміті д*******и а потом голву глядайте


умнік 2014-07-04 / 13:00:36
прікол)) Многограмотні файта, шукаль,качалабиха )))да! буде дуже важко знайти повноцінну заміну!))

Відповідь на питання 2014-07-04 / 10:49:48
Симочко-Каменца, що, у владі?! і суть питання в чому? файта як говориться -ла ла ла ла ла ла, а "малограмотні" на його місце не рвуться.

НАДІЯ 2014-07-03 / 16:20:49
Питання до березнян; Що краще... Ці малограмотні симочко-каменцові бандюки,чи Файта?

умнік 2014-06-27 / 21:54:34
пану Шукалю пасувало би більше очолити колгосп ім.Ілліча, і вибачте,в нього дійсно рожа! скорчена непосильним, набутим за довгі навчання інтелектом))

Д.С. 2014-06-26 / 11:42:31
Це правда!!!Всі все знають як хто вчився...як хто працює!!!Необхідно навести порядок уже на кінець!!!Не мовчіть кажіть в лице хто що заслужив!!!Але при цьому не голословте керуйтеся фактами!!!

ups 2014-06-26 / 09:44:40
Добре диплом купив посаду зайняв Чому сидите і мовчите (самооборона не існуюча де здалась) от і наша плідна робота Березнян здали все тим хлопакам які і були

Д.С. 2014-06-25 / 16:36:28
Куплений диплом - не є показником розумових можливостей!А такий у більшості посадовців зокрема в В.Березному!Можливості людини має оцінювати громада за конкретні дії будь якого керівника.
P.S.:КОРЧАТЬ-вибачте за грубість -"рожі", оцініть тверезо свої можливості для початку!!!

Д.С. 2014-06-25 / 16:30:11

До Шукаля 2014-06-25 / 11:12:42
Шановний Ярослав, непотрібно корчити з себе інтелігента,середня спеціальна освіта це не той рівень який дозволить вам гідно очолити рай.раду."Папєрєднік" яскравий тому приклад, бажаю вам тверезо оцінювати свої можливості!

Шукаль Я. Ю. 2014-06-22 / 20:34:36
Шановні дописувачі, якщо коментуєте майте сміливість вказувати своє прізвище.

шукаль 2014-06-21 / 22:49:11
А тепирь я хочу на його місто !!!

долой файту 2014-06-20 / 12:17:02
Треба його викорінити з Березного! ГАД!

сева 2014-06-19 / 13:08:45
Найшов авторитет ГУЗИЦЯ ВИн хоть знае таблицю множення без калькулятора7 Виходь з тини и наводи з тими недоумками порядок

Копча В.Ю. 2014-06-19 / 08:38:51
Іван Микитич (гузиця) голосував проти Канюка (файти). Тото бола моя вказівка.

Ганьба 2014-06-19 / 07:25:00
Причом тут цибик .Вун незаймає якусь посада і не рвеся то ви боітесь на свою жопу зробіть дашо а потом говоріть вже років 10 ваші люди займають посади в радах а змінилось шось як влада міняєся то ви міняєтель то ви хтось ганьба

для Юри Цибика 2014-06-18 / 19:11:28
Шановний пан Цибик. А чому Ви не були присутні на сесії? Чому не приймаєте участі в проблемах району? Чому ховаєтеся і пишете в інтернеті з по-тішка?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая