Погорєлов-молодший очолив виборчий штаб Тимошенко в Ужгороді

Андрій Погорєлов - депутат Ужгородської міськради, син "скинутого" після перемоги Майдану екс-мера Ужгорода, члена Партії регіонів Віктора Погорєлова очолив виборчий штаб Юлії Тимошенко на виборчому окрузі №69 з центром в Ужгороді.

Погорєлов-молодший очолив виборчий штаб Тимошенко в Ужгороді

Цю інформацію інтернет-виданню Закарпаття онлайн підтвердив депутат Ужгородської міської ради (фракція "Батьківщина") Василь Гнатків.

З його слів, ця новина особисто його не просто вразила, а шокувала. Як і всіх інших членів ужгородської "Батьківщини". "Більшої дискредитації "Батьківщини" і особисто Юлії Тимошенко в Ужгороді складно придумати", - каже В.Гнатків.

Як відомо, фракція "Батьківщина" перебувала в опозиції до більшості у міськраді, що її сформував на основі фракції Партії регіонів екс-мер Віктор Погорєлов, і до якої входив Андрій Погорєлов.

Більше того, саме "Батьківщина" була ініціатором голосування імпічменту Віктору Погорєлову, після чого місто в статусі в.о. очолив Віктор Щадей.

Андрій Погорєлов займав і займає різко "антимайданну" позицію, що прослідковується не тільки в його приватних бесідах і діях. Зокрема, А.Погорєлов брав участь в організації АнтиМайдану в Ужгороді та організації відправки "тітушок" на АнтиМайдан в Києві.

Антимайданівську позицію займали і сайт "7 днів" і газета "Унгвар", що їх особисто "опікає" Андрій Погорєлов.

Андрій Погорєлов серед тітушок на ужгородському АнтиМайдані на площі Народній

08 травня 2014р.

Теги: Погорєлов, Тимошенко

Коментарі

Канюк Іван 2014-05-11 / 19:48:42
А шо ще, кідь тя цікавить ко Я, фідькай я на контак із такими як ти? І твоїми ОСЛАМИ іду, пофліртовати за ЩАСТЯ.

Канюк Іван 2014-05-11 / 19:43:38
Ашо глупий афер Чорнак Руслан по клички Цацкін,Андрусюв зять,і його педофіли Химинець Вован,Андрусь Славик,уже тоже кирувуть у районі Ужгородському,злодії чортові ноно вони і Ковачови вибори робили,БУХАЛИ як СВІНІ в Адміністрації позор Бадьківщині тобто названуй партії.ПР вугнала сю шваль, а Бровді їх набрав РИЖИЙ ПЕС, С М И Р Д Я Ч И Й по клички цацкін або Царь полиже ходь кому,і МАМУ продась. ШАЙКА?Люди задумайтеся за кого ви одстоювали свободу І за кого будете голосувати.

Михайло 2014-05-10 / 00:47:19
я дуже добре знаю сімю Погорелових і хочу сказати , що Андрій не має право носити прізвище ні свого Діда ні Батька які завжди мали свою думку і віру в щось добре.А старший син Віктора виродився ну як це сказати, ні те ні інше, ніколи не мав своєї думки, слабенький такий кволенький хворобливий ріс, тягнули його все життя за вуха, нивіста -гарна сильна дівчина спаклюжила собі життя з цим ..........., ні принципів ні краплини духовності, нічого з того чим моглаби відрізнятися людина від інших істот, Вибачте за думки. Вікторе дайте йому грошей, і хай собі живе, прошу хай не плямить Вашого прізвища.

штабіст 2014-05-09 / 14:21:46
з ким не говориш із штабів Юлі, то всі скаржаться на масові кражі грошей керівниками, люди роблять за копійки, палатки і агітаторів не оплачують, так що бунт щи лим буде. Інтересно чи то так і по Україні плохо в Юлі з грошима, чи то місцеві деребанять гроші, особенно - по районах, бо врятлі Бровдію чи Білецькому інтересно, щоб результат по області був смішний, мінімальний, а все іде до цього, якщо не напрягуть районні штаби, щоб гроші дійшли до людей, які чесно працюють у дільницях та штабах. та кого то цікавить - туй вибори, у керівників ЖНИВА!.

гуцул 2014-05-09 / 10:07:12
Юля Володимирівна - це ПРОКЛЯТТЯ УКРАЇНИ .ВСЕ СТАБІЛІЗУЄТЬСЯ ПІСЛЯ ЇЇ ПРОЛЬОТУ НА ПРЕЗИДЕННТА

Андрій 2014-05-09 / 09:05:38
Намальовується нове крило в українській політиці ПРИБЮТ в яку біжать всі регіональвські криси які втратили партію. Тепер зарахунок Тимошенко хочуть знову буди при владі. Путлер знає на кого ставити

Рома 2014-05-09 / 09:01:13
От чим дихає тимошинкуля

slayer 2014-05-09 / 08:20:51
Блюкам Тимошенко вже дала не лише Сваляву,а й область!

пітьо 2014-05-09 / 01:39:56
ахахаха!!!! Юля здуріла, їй осталося віддати свалявський штаб якомусь щербею, мукачівський блюкови, мадярський округ свищові, і може вже пакувати чемодани у Ростов.

самурай 2014-05-09 / 01:30:48
пінкєц

От нашего стола-вашему столу 2014-05-09 / 01:17:09
Який ще 31%? З цим дурнуватим покидьком Погорєловим? Ви шо там срані "політттехнологи" баксів нажерлись? А ну виходьте до громади-вам бистро писки набють і по гузиці накопають!!!Тільки "лідера" свого андрюшу не забудьте прихопити, срань бютовская!-побачите свій рейтинг!

**** 2014-05-09 / 01:06:53


Коментар видалено. Адмін


Solar 2014-05-08 / 23:40:18
Ті тушка з Андрюша файна

Українець 2014-05-08 / 23:13:40
Юля бачила, який із нього "зачьотний тітушка" ? :-)
У неї і так рейтинг захмарний, якщо порівнювати з плінтусом, а тут ще такі авторитетні особі:-) Просто шок. Хоча це і є справжнє обличчя тимошенко.
Олег, Вам багато людей вдячні, що не видалили пост "журналіста".
:-)))))
Там такі перли....:-) Таке враження, що даний фахівець навіть середню школу не осилив :-))))

шато-гайяр 2014-05-08 / 23:03:16
І все таки воно робить крок до перемоги Порошенко, бо тепер за Юлю точно ніхто не проголосує. І це добре

Вальдемар Вальдемарович 2014-05-08 / 22:58:07
Офигіти, і такі вафлі інколи стаються:-) Правду кажуть, всяке диво в світі буває! Результат Юлі по Ужгороду обезпечений :-)) Десь 0,05 % :-)))

Олег Диба 2014-05-08 / 22:55:44
Хотів видалити цей хамський комент неграмотного Журналіста, але залишив. Бо посміхнуло )). Тобто, виявляється, можна бути патологічним антимайданівцем, але претендувати на керування в, начебто, майданній "Батьківщині". Бо квота... Блін, яка хвора і збочена свідомість. Думаю, результат ЮВТ в Ужгороді 25-го стане холодним душем для всіх квотників типу Погорєлова. І для самої Тимошенко. Вони не розуміють, в якій країні живуть. І який народ перепав їм у спадщину від Майдану...

Журналіст 2014-05-08 / 22:30:26
Пишу вперше на цьому сайті. Гнатків нико ! Члени фракції нико ! Вибори все визначили ! Ні один депутат від "Батьківщини" не пройшов по мажорітарці . Який авторітет ? Вони опустили рейтинг Ю.В . Ниже плінтуса , здали Порошенко . А зараз волають. До речі партія єко-25 сателіт Батьківщини тоб- то Гайдука за квотой якої Андрій Поорелов став головою штабу в Ужгороді . А Іван Балоган по Ужгороду всрався тому і пише дурниці .

Я з Невицького 2014-05-08 / 22:14:37
Я сих сволот Чорнака Рус Вас і Андруся Савика МУСОРА з СБУ,який там одкривав ворота, Киблярский фатюв, а скод Чорнак з Андрашовиць який продав зимлі у Андрашовцях пуд батареї сонячні і участки роздав цуціям Муціям тополі порізав миже Андраш і Їрлявов но нич коли Русланчику ПР вугналатя та хопивісь ГУТУ у Київі но позерай ботя зубний не заразив ізясь бо Юлин дохтор порчу наведе натя скоро шо щи ЗАЛИПНЕШ.ЗА зимлі Невицького ладися отвічати, кулько люди коло тебе і твоіх АНДР,Химин, попали і шо ви довжні лишилися!

майдан 2014-05-08 / 20:47:21
У Сваляві тепер тоже всі братки за Юлю навіть свою самооборону організували на чолі із авторитетом Безиком.Лиш де були ці засранці під час революції коли треба було боротися з режимом а зарас підминають усе під себе.Майдан переможе всіх СЛАВА УКРАЇНІ.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07