Очільник закарпатського облуправління охорони здоров'я Роман Шніцер написав заяву на звільнення (ДОКУМЕНТ)

Заява головним медиком області була написана сьогодні під час відвідин чиновника представниками Люстраційного комітету, бійцями Правого сектора Закарпаття та активістами.

Очільник закарпатського облуправління охорони здоров

Сьогодні на робоче місце до начальника управління охорони здоров'я Романа Шніцера навідались громадські активісти разом з представниками Люстраційного комітету та членами Правого сектору області.

Мета візиту - вимога до головного медика області написати заяву на звільнення за власним бажанням. Аргументація такої вимоги - робота на керівній посаді, та ще й соціально значущій - начальником управління охорони здоров'я області - в період правління Януковича та панування в країні злочинного режиму.

Роман Шніцер на вимогу громадськості пристав - власноруч написав на ім'я голови ОДА Валерія Лунченка заяву на звільнення за власним бажанням. Заяву у супроводі активістів зареєстровано у канцелярії облдержадміністрації.

05 травня 2014р.

Теги: заява, звільнення, Шніцер

Коментарі

Нік до Ужгородця 2014-05-14 / 12:56:10
Василь так само буде дивитись в очі Шніцеру, як і останній дивиться Васильові останні два роки. Чи невже ви шановний "ужгородець" думаєте, що попередник сам написав заяву на звільнення?.

до ужгородця 2014-05-13 / 17:28:40
Згідна з вами на всі 100 %!!!!!

Режисер 2014-05-11 / 11:22:13
А коли люстраційний комітет завітає до управління культури? Дізнайтеся,в яких ще закладах їм нараховують платню? А що коїться у коледжі культури? Цеж просто жах! А театр? Чому Глеба не припинив цей беспредел? Отож,чекаємо!

медику ужгорода 2014-05-07 / 23:51:14
Після знаку оклику, слова "Слава Україні" потрібно писати з великої букви! Це Вам не долляри і не єврики , які хворому на папірці можна писати з маленької букви, аби сторонні не побачили!

Ужгородець 2014-05-07 / 23:36:28
Правильно вчинили ці з "люстраційного комітату"! Окрім Шніцера та Брича треба позвільняти усіх медиків в області , районах та селах, які працювали при режимі Януковича! ВСІХ!!!!!! А завтра, коли цим "люстраторам" стане херовато вони повинні за медичною допомогою звернутись до ветеринарів!!!!!!!!!!!!!!!!
А ще краще до тієї , хай не пишу матом (ну , слово їз 5 букв, тобто жіночий орган такий), що уже давно виконує обов'язки Шніцера ( студентка), та що ще поки бездипломна. Вона їх всіх полікує. Ця дзвиздося всім "люстраторам" поставить діагноз по конспекту. А ще краще, начальником управління охорони здоров'я потрібно поставити саме цю красуню. Це буде дуже, навіть правильне рішення!!! З її призначенням весь закарпатський нарід в секунду стане здоровим! А в медзакладах в мить стане все гарно і затишно, а ветеринари в лікарнях будуть з вами дуже чемно спілкуватись.
Та що тут думати? Треба звільняти всіх, хто мав совість працювати при тому злодієві Янеку!!!! Всіх під мітьолочку! Всіх на вулицю!!! Навіть тих, хто вчився у вузах при тій корумпованій владі!!! Бо всі ті студенти уже навчені давати хабарі за вступ та здачу іспит! І та Дзвиздося тоже!!!! Та, котра уже не перший місяць виконує обов'язки Шніцера. Та, котра про це так палко заявляла на сесії місьради. Саме так! Та, котра прагне зайняти місце Шніцера. Та, котра не може відрізнити тампон від Тампакса.
І це дівчисько вважає, що воно на щось варте. Воно вважає, що має моральне право давати оцінку лікарю з науковим ступенем. Воно навіть уяви не має про те, що її використовують "в темну" як контрацептив, а потім викинуть. ЇЇ ручками звільняють дорогу Шніцеровому колезі, тобто попереднику.
Поживемо - побачимо!!! Не довго залишилось чекати!!!
Цікаво, як Василь буде в очі дивитися Роману?
От хохма буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

медик ужгорода 2014-05-07 / 12:22:21
прослідкуйте, будь-ласка, щоб всі заступники теж були звільнені! бо самий корумпований чиновник в управлінні - Брич! це всі знають! не можна вибірково чинити правосуддя! слава Україні!

До верховинця 2014-05-06 / 23:34:40
Шановний, абсолютно з Вами згоден! Всі ці восхваляння "генія охорони здоров"я" пишуть його рідні отприски, котрим він забезпечив безтурботне життя на багато років вперед. Цього кримінальника не люструвати треба, а арештовувати і під суд за той геноцид проти хворих, який цей хапуга запровадив у краї.Окрім того, воно ще і діточок у університеті учить уму-розуму. Смоланка має його негайно звільнити,бо якщо не звільнить, то це його примусять зробити студенти!

верховинець 2014-05-06 / 20:16:37
А чому цей Шніцель керує нашою медициною давним давно, але наша медицина все біль і більше розкрадена та зруйнована, а у цього шніцеля репа як у кабана зад та мільйони наших украдених гривень у кишені. Ви скоти ненормальні якщо вважаєте що доведена до повного зубожіння наша медицина це фаховість цього кнура шніцеля.. та таких як у нас тупих потвор як пшеничний та Маршалик.

Я.Ужгородець 2014-05-06 / 14:14:35
Я людина поза політикою,не лікар, не працівник медицини, і ніяким боком з даною людиною не повязаний, але дивуюся теперішнім "вирішалам" в тому, що у них одна мета - всіх посадовців які працювали при владі Януковича - звільнити.
А Ви хоча б одну хвилину аналізували роботу даного чиновника.
Роман Шніцер - фахівець від бога, мається на увазі як лікар з великої букви, керівник, менеджер не нижче рангу, виконував свою роботу на високому фаховому і професійному рівні але - "рішали " на це не звертають уваги.
Шановні " рішали", вирішуйте питання з тими чиновниками , які купують собі крісла за бабло і потім це бабло "відбивають ", а Романа Ви не справедливо усуваєте від керівництва медициною області.
Дуже цікаво буде побачити хто ДОСТОЙНІШЕ ( на Вашу думку ) від Романа.
ЖАЛЬ.

мария 2014-05-06 / 11:27:40
саме погане в нашій державі-це помста.приходять одні-мстять попередникам.приходять інші-те саме. ніхто не враховуе чи людина професіонал любить свою роботу.прийшла інша влада -міняй шапку.я особисто не знаю шніцера але бачила його інтервю по тисі-людина компетентна в усіх сферах медицини.шкода.

До влади! 2014-05-05 / 22:12:49
Зовсім подуріли! Медицину краю хочете опустити до рівня плінтуса. Верніть Шніцера на місце!

могда 2014-05-05 / 21:45:04
А коли за Балаж Н.Й. дирекктора Мукачівського аграрного коледжа візьметься Правий сектор

Микола 2014-05-05 / 21:06:34
Кого саме скорше треба звільняти, то до тих не навідуються бійці-люстратори, кишка тонка??? Шніцера мож було в останню чергу, є більш "достойні кандидати"...

маріанна 2014-05-05 / 20:02:07
чому тільки шніцера примусили написати заяву, а інші що думають пересидіти і знову керувати?

111 2014-05-05 / 19:31:31
а Сопкову коли звільнять?????

курах 2014-05-05 / 18:49:29
І я хочу написати заяву!

медик 2014-05-05 / 18:33:21
правильно

НОВИНИ: Соціо

17:33
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
» Всі новини