У Берегові каплиця "Небесної сотні" буде на Святій горі

"Сьогодні організував зібрання задля обговорення варіанту створення каплиці «Небесній сотні» та алеї Слави з участю представників громадськості та усіх конфесій міста. Всі ми переживали нелегкі часи і, дякувати Богу, в Берегові панував мир. Проте ми не повинні забувати про втрачені людські життя, тому висловив думку про доречність зведення каплиці задля збереження пам'яті про загиблих на Майдані", - повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк.

У Берегові каплиця "Небесної сотні" буде на Святій горі

Помічник міського голови, член громадської організації «Наше місто Берегово» Іван Гузинець ознайомив всіх присутніх з планом зведення каплиці «Небесної сотні» на Святій горі. Пояснив, що це буде найкраще місце для такої каплиці, адже шлях до неї буде вести через Хресну дорогу. Також запропонував цей шлях засадити деревами (100 дерев) та назвати алеєю Слави.

Еміл Войтович, священик Української православної церкви Московського патріархату, підтримав цю ідею, але зауважив, що правильно буде, якщо каплиця буде міжконфесійною. Представники всіх конфесій, як і представники громадськості, погодились з цією ідеєю та запевнили, що прикладуть всіх зусиль для її втілення.

Отже, наприкінці зустрічі провели протокольне голосування про зведення каплиці героям "Небесної сотні" та алеї Слави. Усі присутні одноголосно були «за». Також було прийнято рішення про звернення до РДА стосовно земельної ділянки на території Святої гори. Після підготовки відповідних документів буде обрана відповідальна особа та створений рахунок для благодійних внесків.

08 квітня 2014р.

Теги: Небесна сотня, Бабяк

Коментарі

сотник 09.04.2014 / 10:16:26
Прекрасно, панове! Прошу пам'ятати, що благими намірами, вимощена дорога в пекло. Так що доведіть докінця цю справу.
P.S. на превеликий жаль декого, ми ще не Небесна Сотня, звертайтесь.
Тарасов, Ферке, Данилюк, Вовкунович, Дебенко

Ондрш 09.04.2014 / 08:11:03
Грязный Гузинец снова на арене.НО с этим всё ясно.Куда смотрит мер города, кто ему такого советника рекомендовал.Кроме украсть, смуты в обществе этот тип бльше на что не способен.Позор такой власти Народ думаю скажнт этой власти своё слова.

Олег, Берегово 08.04.2014 / 23:46:01
Бачу на фото людей, які жодного разу не вийшлі на вулиці Берегова, коли йшла Революція (вочевидь, її перший, але не останній етап). Які взагалі ніяк не проявили себе, не висловили підтримки Майдану, якщо не гірше. Більш того, є там і такі, які в вузькому колі однодумців нарікали, що даремно Яник не розстріляв до бісу цей клятий Майдан...
А тепер вони спекулюють ім"ям Небесної Сотні...

ЗЗЗЗ 08.04.2014 / 23:04:19
Люде добрі не смішить Газенец регеонал, комуняка до костей, зав орг.вид.райкома партіи син регионал Начальник допартаментаОДА перефарбувалися Гузинец приватизував греко католицку церков и чудить чудеса пид святу справу своими грязними регівськими руками хоче спаскудити святое, памьятю Небесної сотні Де ти був коли гинули люди, твої регіонали їх стриляли, титушки били та голови видризали.Громада недайте пристосуванцям очорнити славу героїв.СЛАВА УКРАЇНІ.

Костя 08.04.2014 / 23:02:07
Сукин син Бабяк.Морда паршивая.Сколько можна врать людям.Он желал смерти всем кто стоял на майдане.Урою суку подлую.Гнида паршивая.Вместе з Бендичкой,токаркой мерзской обгаваривали всех.Говорили чтоб згинула ета майдановская мрась.Вам конец суки.С того света достану уроди.Здохну.Но загною Вас.И пидера бабяка,и суку Токарку,И еврейку бендичку.

НОВИНИ: Соціо

17:46
/ 3
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 1
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
» Всі новини