Сума "крадіжки", яку Медведчук інкримінує "Правому сектору" Закарпаття, сягає 10 мільйонів гривень

29 березня 2014 року о 13.20 год. з заявою до міліції звернувся генеральний директор ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур", про те, що в період з 23.03.2014 по 26.03.2014 невідомі особи, які назвали себе представниками "Правого сектору", незаконно проникли на територію бази відпочинку "Ведмежа діброва" звідки викрали 28 картин та 6 ікон.

Сума "крадіжки", яку Медведчук інкримінує "Правому сектору" Закарпаття, сягає 10 мільйонів гривень

З його слів, сума збитку становить 10 000 000 гривень.

Міліцією внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування (кримінальне провадження) за ознаками ч. 5 ст. 185 КК України.

Серед зниклих значаться: "Ескіз іконостасу", "Декоративні елементи", "Село Жорнава", "Гірська ріка", "Карпатське село", "Гірська ріка", "Рання осінь", "Гірський пейзаж", "Горяни", "Ботанічний сад", "Ялина серед квітучих дерев", "Осінь в Карпатах" (Йосип Бокшай); "Натурщик", "Квітковий натюрморт", "Літній пейзаж", "Річний пейзаж" (Адальберт Ерделі); "Гірська ріка", "Сад", "Гори взимку" (Золтан Шолтес); "Зимовий пейзаж", "Натюрморт" (Антон Кашшай); "Гірський пейзаж з рікою" (Михайло Сапатюк); "Побачення" (Адальберт Борецький); "Добрянські бики" (Гаврило Глюк).

Зникли, начебто, також три ікони "Спаситель" (в срібному та золотому окладі 18-19 ст.) та три ікони "Божої Матері" (в срібному окладі 18-19 ст.).

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 23 березня "Правий сектор" Закарпаття повернув "Ведмежу діброву" формальному власнику - інвестиційній компанії «Спорт-тур». Акт прийому-передачі майна відповідній комісії з числа представників власників, афганців та місцевого самоврядування підписали, зокрема, керівник "Правого сектора" Закарпаття Олександр Сачко, директор "Спорт-туру" Олександр Яковлєв і голова Воловецької Народної ради Іван Щербей. Тоді О.Яковлєв сказав, що фірма не має претензій до "Правого сектора" і все передано в повному обсязі.

Про претензії ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур" у письмовому вигляді заявила пізніше, 29 березня.

Міліція розшукує унікальні картини та ікони, зниклі з

Йосип Бокшай, «Горяни»

Міліція розшукує унікальні картини та ікони, зниклі з

Йосип Бокшай, «Гірський пейзаж»

Міліція розшукує унікальні картини та ікони, зниклі з

Адальберт Ерделі, «Літній пейзаж»

Міліція розшукує унікальні картини та ікони, зниклі з

Адальберт Ердели, «Квітковий натюрморт»

Міліція розшукує унікальні картини та ікони, зниклі з

Йосип Бокшай, «Гірська ріка»

Міліція розшукує унікальні картини та ікони, зниклі з

Йосип Бокшай, «Ескіз іконостасу»

Золтан Шолтес, «Гори взимку»

30 березня 2014р.

Теги: Медведчук. Правий сектор, Ведмежа діброва

Коментарі

Ніка 2014-04-01 / 17:54:34
10 мільйонів !!!! На якій роботі таке чесно заробиш? А нечесні гроші завжди йдуть блудом. От чомусь не жаль капіталіста.

правда 2014-03-31 / 17:19:22
Невже ж не видно, що нові знову в дурні нас шиють! Чому ми маємо вірити? Ні одна сволота не стала перед судом, всі - на Багамах! Всім дали втекти, ВОНа праціє? Перших лиходії і не чути, а інші- підняли голову! Гоголь відпочиває! За що такі компенсації - це зухвалість і наглість! Виставити правосекторівців бандитами і ворами того, що вкрали давно! Окстіться людоньки, Пост на дворі, агресор на сході уже за порогом!

Ника 2014-03-31 / 17:01:11
Плачу, Тарасе!!! Звертаюсь до чести і совісті наших бездіЯчів!Як можна до сих пір нічого не робити з кагортою злодіїв-розкрадачів ??!! Захистимо ліпше майнову "честь і совість" паничарів, догонемось ще й компенсацією з крайніх правосекторівців, нібички розкрадене (мойо!!!не трогать -відложено), а щоб не повадно босим на вибори йти. Нехай ще й панам моральні збитки заплатять, це ж кум і давній друг! Як же вилегко агресора знайшли, так же швидко як і домовляєтесь із справжнім! Дякуємо вам Юліє!

чиста правда 2014-03-31 / 16:25:47
Бандюкани ! Ганьба Вам, втікачам! Важким трудом ачий заробив на ті картини...аж смішно... хоть би вже не гарчали як пси, що то його... то все украдено від народу..Ганьба!!!!!!!

lion 2014-03-31 / 09:34:59
Ой, ну що ви говорите? Чесна людина не може мати картин на 10 млн. правда, Вікторе Медведчук??? Чи може ви в лотерею виграли? :)))))))))))))))))) А раз так - розтаможити! Най заплатить 37 % вартості тих картин в Пенсійний фонд! 26% прибуткового податку з громадян! і тоді бреше шось - шо у нього шось украли! У вора украли... :)

совість 2014-03-31 / 06:56:02
до крадіжки треба перевірити Ярему Івана Васильовича Мандиля иа Буришина Михайла. ці злодії і вічні революціонери з Міжгірщини теж там були, коли буде дюстрація цих клоунів .

прихильник 2014-03-30 / 23:57:23
http://uzhgorod.in/ua/novini/2014/mart/hto_zh_vkrav_kartini_medvedchuka_viideo

Відео,зняте журналістами 27 березня (уже після того,як "Правий сектор" передав дачу комісії) зафіксувало картину на стіні, яку нібито на той час вкрали. Тепер треба всім подумати, чому так сильно влада (нова у дружбі із старими лицями) з намагається дискредитувати "Правий сектор"?

Зінуля 2014-03-30 / 20:59:54
Медведчуковим служакам ще пару днів не хватило, щоб і дома порозбирати і порозтягувати, а потім на правий сектор списати.Товарищи, ниже подписавшиеся 1) Яковлев и др , ваши глаза где тогда были, а щас СОВЕСТЬ ваша где?Цінності до дому поносили, а на хлопців списуєте.Ще й ваші нащадки за вашу брехню будуть відповідати!!!

ІВАН 2014-03-30 / 20:57:43
Правий сектор захопив дачу, яка належить фірмі, що "має відношення" до В. Медвечука. Посидів там трохи. щось там забрали хлопці, чи не забрали, але знову повернули дачу фірмі, що "має відношення" до В. Медвечука.
Питання, а для чого туди тоді треба було заходити? Щоб трохи посидіти там?

читач 2014-03-30 / 20:04:35
От і отримали ляпаса правий сектор, треба було рішуче діяти, робити перепис цінностей з фотофіксацією, а так який Медведчук є хитрий лис та аферист, до того ще і адвокат, то він тепер буде вимагати все що завгодно, ще і моральну компенсацію за страждання буде вимагати у суду.Так вам і треба, дурні, треба було все показувати і вирішувати уже через суд яким чином такі коштовності, особливо картини закарпатських метрів художників звідки, нехай він дтой Ведмедчек доказує де впридбав чи вкрав?

Довбуш 2014-03-30 / 18:02:58
то не якийсь 'правий сектор' який відвідував Медвечука, а просто наші хлопці...ОПРИШКИ!

горец 2014-03-30 / 16:16:06
Най появиться в области тот Медведчук і сам прийде в міліцію, народ має його побачити і почути на майдані в Ужгороді.
У мене до нього теж є питання, як він туй у нас отримав землю, за які кошти у нас в області набудував, звідки у нього такі коштовності і картини відомих Закарпатських художників. Подейкують, що картини крадені в Ужгороді з приватних колекцій, нехай пояснить а негавкає путінська сволоч через адвокату.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду