На Рахівщині на квартирній крадіжці затримали міліціонера

Сьогодні на Рахівщині на квартирній крадіжці було затримано працівника міліції. Вже вночі на місце злочину прибув в.о. керівниак міліції області та керівництво прокуратури. Розпочато кримінальне провадження.

Серед ночі до чергової частини Рахівського райвідділу міліції зателефонував громадянин та повідомив, що він затримав злодія. Невідомий шляхом підбору ключа проник в квартиру заявника  та намагався вкрасти сейф в якому зберігалися гроші. Заявник також повідомив, що під час спроби затримання крадій намагався втекти, тому він зробив два постріли в повітря з мисливської рушниці. А у подальшому, в ході боротьби, завдав злодієві тілесні ушкодження.

За викликом негайно виїхали працівники міліції. На місці злочину перебував власник квартири з товаришем та затриманий ними крадій. З першого погляду міліціонери впізнали злодія – ним виявився співробітник карного розшуку райвідділу.

«Ініційовано ретельне службове розслідування.  До винних у тому,  що сталося на Рахівщині,  буде  вжито найсуворіших заходів. Вже в відкрите кримінальне провадження, це лише перший крок», – прокоментував подію в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.

Для повідомлень від громади СЗГ УМВС України в Закарпатській області повідомив адресу «електронки»  керівника УМВС України в Закарпатській області: ZAK-UKRAINA@ukr.net.

30 березня 2014р.

Теги: злодій, міліціонер

Коментарі

омар хайям 2014-04-09 / 23:57:50
"О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,
а те кто лучше нас… Им просто не до нас" - істина перевірена століттями,задумайтесь коментатори

ігрек 2014-04-09 / 23:33:00
до ікса, розвідки а особливо до правди і свободи Ви рєбята опреділіться то олійник контрабандист шо всьо і всюда за бабки рєшає то безробітний якась неувязка в вас получається так і видно шо ті люди вам як кістка в горлі:) а студентка її дістає стипендію , понти не ганяє і норкові шуби як рахівські безробітні домохазяйки не носить до речі живе в студентському гуртожитку а не на квартирі а ше в них родичі за границьою і малій помагають знаю точно бо мої діти тоже в львові вчаться і з малою пересікаються... розумію так НІЧО ТАК НЕ ЗАСМУЧУЄ УКРАЇНЦЯ ЯК ДОБРОБУТ СУСІДА тому погоджуюсь з тими коментами які просили богданівну і її чоловіка не читати ту всю пургу кожен рано чи пізно за своє відповість і за коменти тоже так дивіться аби ви коментатори не заняли самі ті найгарячіші кутки пекла шо приготовані для суддів як писпли нижче

ігрек 2014-04-09 / 12:40:24
для неграмотного ІКСА видно шо жаба давить конкретно, видно сам або з бабою живе або ікс це і є баба не по роках а фізично і морально... оксана богданівна ні під кого і ні під що не косить а дивиться за собою, веде здоровий спосіб життя і є нормальною, адекватною,розумною і саме головне - позитивною людиною А про її машину - то взагалі маразми пишете вона на державнір роботі робить 20 років а не сємочки плює та порахуйте чи може вона мати беушну машину А ще можку добавити таке, люди які мають хоч каплю моралі і совісті таке писати не будуть

вася 2014-04-06 / 14:14:18


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


рома 2014-04-06 / 13:48:38
які дуже всі такі розумні, всім лиш другі виноваті ,а самі ? То всі виноваті ,самі навчили цю державу брати взятки ,бо коли треба шось зробити та чого несуть гроші або магаричі другим. І самі раді і ждуть аби їм шось принесли .Нема нігде справидливості , ви всі такі ,іще шось пишете надругих .

Oksana 2014-04-06 / 11:22:40
Vishovana munyluj rik vpijmalu z narkotukamu y Lvovi . Vin povunen byv suditu za ce ,ale pidplatuv vsix I zrobulu wo vin spivychastvyvav v zatrumanni bandutiv narkodulleriv . Ce byvsha vlada Yanykovicha todi byla I vin za ce nesudiv na narax Oboroten v pahonax.

Я в шоці! 2014-04-05 / 08:17:30
Це лиш Вішован міг про себе таке написати, або його жона...Порядний чоловік...ахахахаха.....Та про це чмо ще ніхто доброго слова не сказав....От його би вже пора за жабри брати...

кiнь 2014-04-04 / 23:09:06
якшо не виключати такий варiант шо то була пiдстава,назар сидiв в квартирi з товаришом i чекав!сутормiн сам зайшов до нього додому вже цим порушивши право про приватну власнiсть!просто думав шо буде неуловимий!його самоупевненiсть його й погубила!

Іван з полонини 2014-04-04 / 22:34:36
Добре що в наш час є така людина як Вішован ,є до кого звернутися по допомогу. Бо тепер всі думають тільки про себе ,і навіть якщо зкимось щось сталося то радіють .І я підтримую - Вішован найдобріший і найкращий працівник у районі )))

вася 2014-04-04 / 21:41:08
Так так підтримую попередній комент!!! Вішован дійсно порядна людина і допомагає людям в будь якій ситуації!!!! А то шо пишуть погане то це зависники!!!!

нік 2014-04-04 / 21:17:50
Звертання до Агент 007!!
Скільки можна брудом поливати людину яка за свої пророблені роки у міліції здобула нагороди за свою плідну працю!!! А вам краще зависть тримати при собі!!! Вішован Мирослав найкращий працівник у районі який працює вже 26 рік у міліції!!!!!!! Беріть приклад зависники!!!!!

ікс 2014-04-04 / 20:47:11
то шо е чиста підстава всі знают і закривают на то очі. Олійника разом з мамкою давно пора на нари відправити. рахівським судом вже давно керує олійник який встановлює такси за діла які рішає мамка а мамка мусит слухатиси і рішати так як він каже бо як вна не рішит як каже олійник він ї лишит та піде собі до свої молодиці. бо нашо му без грошей стара баба яка косит під дівченищу

правда 2014-04-04 / 20:38:31
Цікаво, а чому ніхто не задумався над тим, звідки в судді при доньці стунедтці та альфонсові безробітньому гроші, на які "полакомилася" міліція. Можливо правду пишуть коментатори про те, що це чиста підстава з боку Олійника, який таким чином "вибілив" себе за квартирні крадіжки.Якщо винними визнають працівників міліції та його друга Ілька, олійник стане героєм, який спіймав крадіїв, а не злодієм, який краде.

Ernest 2014-04-04 / 20:22:06
Ne Sutormin a Sutener.

Agent 007 2014-04-04 / 20:15:25
Vatazhok cjoho zlochuny I mnoho inshux zlochuniv ce OBOROTEN' V PAHONAX Vishovan Slavko jakuj prekruvav I keryvav oborotnjamu v pahonax.Ce velukuj zlochunec reket vin ciluj raxivskuj rajon reketyje xabari bere vid dribnux pidprujemciv bazariv.narkodiller. Shanovnuj pane Sharanuch byd'laska perevirte retel'no obertnja .

Свобода 2014-04-04 / 17:52:53
Нерозумію, чому хвалять Назара??? Думаєте , що візьме вас в долю?))) Я знаю на 100 відсотків, що чесною працею такі гроші, як має ваша суддиха та її малюк Назар, не заробиш.

Свобода 2014-04-04 / 17:47:47
Мені дуже сподобався коментар Розвідки: 2014-03-30 / 22:40:50
"історія така шановний; суддя рахівського району живе із раніше судимим криміналом який в даний момент занімаеться сам крадіжками квартир і хоче із себе скинути підозру так як увесь рахівський народ говорить що саме Олійник занімаеться крадіжками у м. рахів, автомобілі у судді mazda джип, у олійника безробітного honda accord свіженька квадроцикл новий японський, мотоцикл ХАРЛІ ДЕВІДСОН, як ви щитаєте , де реально зараз заробити такі гроші?????"

солдат 2014-04-04 / 08:49:34
Назар молодець!бо таким пихатим,хитрим i наглим як Сутурмiн,давно не мiсце в мiлiцii,та навiть якшо крадiжки зовсiм не рахувати за ним,та там грiшкiв хватало на пару срокiв,контрабандою,наркотиками теж займався по повнiй!такшо рано чи пiзно за все приходиться платити!А Назар порiвняно з "ними" ще досить справедливий,якшо йому дорогу нiхто не переходить,вiн нiкому не мiшаэ працювати,i не важливо законно чи незаконно!в Наших законах стiльки дiрок як в швейцарському сирi,i якшо постiйно його дотримуватися,будеш все життя босяком,i будеш ходити дивитися як живуть "правоохоронцi" якi вмiють цей закон обходити!

---= 2014-04-01 / 23:46:56
міліція з народом