Громадський люстраційний комітет Закарпаття виніс "вирок" тимчасовому міліціонеру Шараничу

Сьогодні, 27 березня, Громадський люстраційний комітет Закарпаття оприлюднив своє рішення щодо в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича.

Громадський люстраційний комітет Закарпаття виніс "вирок" тимчасовому міліціонеру Шараничу

Як йдеться у висновку, С.Шаранич не рекомендується на посаду, на яку його 20 березня було тимчасово призначено міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, оскільки при режимі В.Януковича він займав одну з ключових почад - начальника управління внутрішньої  безпеки ДВБ МВС у Львівській області. Аби С.Шаранич не пройшов люстрацію, достатньо вже й цього, хоча, в запасі, є ще його прислуговування владному режиму в часі мукачівських виборів 2004-го року.

Як відомо, А.Аваком призначив виконувачами обов'язків нових призначенців у всіх регіонів з тим, щоби їх можна було замінити іншими, якщо вони не отр мають підтримки громадськості.

Як відомо, проти призначення С.Шаранича вже висловився "Правий сектор" Закарпаття, а АвтоМайдан на знак незгоди з його кандидатурою уже здійснив свій візит до будівлі УМВС України в Закарпатській області.

27 березня 2014р.

Теги: люстрація. Шаранич

Коментарі

горец 2014-03-30 / 22:24:08
Жоден з теперішніх начальників міськрайвідділів області,заступників начальника обласного управління міліції немає ніякого права бути головним міліціонером області ! Жоден !
Вибирати треба в першу чергу серед молодих пенсіонерів, які звільнилися з міліції рік і більше тому,по друге серед заступників начальників міськрайвідділів та начальників відділів в обласному управлінні.
А такі як Шаранич мають бути на передовій в окопах на україно-російському кордоні в штрафбаті.

Землячка 2014-03-30 / 15:08:28
Пецу Юрія не знаю. Але якщо він співпрацював з Щуром, то його однозначно треба міняти на іншу людину. Ті корупційні зв`язки в різних установах і організаціях, які сформувались за керівництва Щура слід розривати не задумуючись. Інакше всі ці люди будуть заважати працювати новій владі.

Міжгіриць 2014-03-30 / 14:50:15
Можна погодитися що не всім угодив Пеца Ю.М. але як стало відомо що на посаду начальника Міжгірського РВ УМВС керовники Міжгірського району обговорюють кандидатуру 60 річного Афоніна ледаря який за свое життя працюючи в міліціі,податковій з якоі його вигнали за зловживання нічого доброго не зробив Працюючи в Обласній ДАІ був замішаний в оборудці з краденими машинами за що його звідти вигнали. Після того як його вигнали на песію то він в районі займався перевезенням краденого лісу-ось такий наш майбутній головний міліціонер району.

Маряшка 2014-03-30 / 00:07:59
Люструйте Балогу.Перекрестився...?Чи може в Правий сектор вступив...? Мало накрав....? Відберіть і віддайте бідним і обездоленим із Криму.!!!!!

міжгіря самооборона 2014-03-29 / 22:36:17
У понеділок у 17.00. Шаранич має прийти у Міжгіря оби відстояти начальника міліції Пецу Юрія, котрого народна самооборона та рада хоче замінити на більш поважну людину. котра не служила Щурям, ледидам та Януковичам. Всі хто хоче щоб у Міжгірї більш не було убивці Пеци приходьте у понеділок в 17.00. до малого залу Райради.

репортер 2014-03-29 / 10:23:58
Убійца Копча досі не заарештований і його покриває Канюк-файта.

Фемен 2014-03-28 / 21:43:09
Шановнийй Люстраційний комітет допоможіть позбутись тирана вбивці і гвалтівника Щербея,такі люди не повинні займати керівні посади це ганьба влади!!!!!!!

Косма 2014-03-28 / 17:47:33
Люди піднімайтеся і женіть їх самі геть, бо вони самі не підуть. Кожного треба піддати детектору брехні і пролюструвати про попередні посади

Старий пожарюга 2014-03-28 / 11:52:42
Не лише Щербея а і Безпальку, Крицького доста діди посиділи є молоді перспективні хлопці. Вон корупціонерів

свідомий 2014-03-28 / 11:51:18
Треба люстраторам читати коиентарі. Тоді би знали, хто такий щербей (навіть його прізвеще не хочеться писати з великої букви).Незгідних з ним звільняв з роботи, брав величезні взятки і т.д. Куди дивиться теперішня влада. Невже він залишиться, якщо так, то за що вмирали люди?

споживач 2014-03-28 / 11:32:24
ЛЮСТРАТОРЫ! Возьмитесь за обленерго и Закарпатгаз,которые работают на Россию и бандитов.Ковач приватизировал здание Ужгородского энергосбыта и сдает в аренду им-же.

З гуски вода 2014-03-28 / 10:25:38
Цікаво, читає це сам Щербей ?

3456536 2014-03-28 / 09:58:42
допоможіть позбутися вбивці Щербея

СОС 2014-03-28 / 09:49:12
Цікаво за які гроші Щербей тітушкам платив?Свої сарака давав?ТА людей залякував хто не погоджувався з бандитським режимом погрозою звільнення.А всім похер він інадалі займає керівні посади та ще улибаєся що всьо похер всіх підкупив

для іванка 2014-03-28 / 08:23:03
гарна пропозиція, давайте попробуємо

боров 2014-03-28 / 07:57:52
а чому люстраційний комітет працює тільки по обласному управлінню мвс, досить паклюжити керівників управління. бо на місцях бардак, особливо в мукачево, берегово, виноградово, хуст і т.д,почніть не тільки люструвати, а й усувати з посад, наприклад перший - яцканич, другий - швенда, третій - турдай, і т.д. тоді громада побачить, що ви почали діяти, а не тільки говорити!!!

спасатель 2014-03-28 / 07:27:56
Того Щербея разом з його Воловецькою шайкою треба вигнати з Управління ДСНС, вони там вже зовсім всі знахабніли. Ми, колектив Управління, просимо громадкість та люстраційний комітет допомогти нам з повалом режиму Щербейовщини. Нам потрібно спеціалістів, а не фікультурника, який купує собі ордени та звання!!!

чесний 2014-03-28 / 02:16:39


Та Шаранич то май конченоє гавно як Варцаба. Цей чорт роками на границі сидить і *** ти диви - революціонер! чого сука у Львові наші автобуси на майдан спирали? Чого сука Львівський автомайдан гайці **али? То сука чорте твоя компетенція! *** ти туй будеш, народ тя уперед ногами понесе.


надя 2014-03-27 / 23:40:06
Газета Старий Замок 12 жовтня 2000

надя 2014-03-27 / 23:36:49
Щербею все сходить з рук як і у 2000р 12жовтня член партії СДПУ під час гуляння в Надії ма стати перед судом за СТ 206ч1 та 117 але великі гроші та звязки допомогли вийти сухим з води.Великий МНС герой рятівник нагороджений орденом №655/2013

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38