Люстраційний комітет забракував "губернаторські" кандидатури на голів Ужгородської та Мукачівської РДА

Громадський люстраційний комітет Закарпаття проаналізував кандидатури Марії Коваль-Мазюти та Василя Пашкуляка, що їх голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко запропонував на посади голів Ужгородської та Мукачівської РДА відповідно.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, проти кандидатури Василя Пашкуляка виступили дві третини депутатів Мукачівської районної ради. Це стало відповіддю на повідомлення, що, мовляв, саме депутати райради запропонували В.Лунченку кандидатуру В.Пашкуляка.

21 березня Народна Рада Мукачева також одноголосно виступила проти кандидатури В.Пашкуляка.

Утім, все це не завадило голові ОДА знову запропонувати на посаду керівника Мукачівщини зазначену особу як, начебто, безпроблемну, і підтримку котрій, зі слів В.Лунченка, "висловили і депутати Мукачівської райради, і голови селищних рад".

Розглянувши всі обставини і факти, Громадський люстраційний комітет Закарпаття оприлюднив висновок, у якому йдеться про причетність пана Пашкуляка до влади режиму В.Януквича і наголосив, що він не може обійняти вказану посаду. 

Так само проаналізував Громадський люстраційний комітет і кандидатуру Марії Коваль-Мазюти і, знайшовши проблемні сторінки в її біографії, також заперечив можливість її призначення на посаду голови Ужгородської РДА.

 

 

26 березня 2014р.

Теги: люстрація, Пашкуляк, Коваль-Мазюта

Коментарі

житель Ужгорода 2014-03-27 / 21:41:19
Ха-ха ))) то котрі куплені, а тебе степанку не купили???? глупота... є люди, які щодня роблять добрі справи для людей, а є ті, хто гавкає на тих, хто робить добро... це діалектика... а розумним людям, як степан, скажу, що в кожному селі є депутати, в камяниці - більше ніж 15... ага, я забув, і вони куплені)))))) комусь легше повірити,що куплено 90 % села і депутати, ніж в порядність людей.

березний 2014-03-27 / 17:30:07
Люструйте поправку беризнянського.бандітам не місто у владі.

справедливість 2014-03-27 / 16:24:03
Марія Коваль-Мазюта-людина, яка може,хоче і робить справді справу на користь людям.Я знаю її ще з шкільних років.Вона завжди була ініціативною,цілеспрямованою,доброзичливою,справедливою. Завжди готовою допомогти людям.Ви подивіться скільки зроблено в Кам'яниці-відремонтовані вулиці,встановлено овітлення,чим можуть похвалитися далеко не всі села, відремонтований дитячиЙ садочок (зараз планується поміняти дах).А що земельні ділянки роздавала, то що не мала роздавати? Хто подав заяви , той отримав. А хто не пошикувався як я , той не отримала.Такі люди як КОваль-Мазюта Марія Юріївна мають керувати районом.І якщо вона не подобається 10%, то це не значить, що мають страждати 90% інших.А перевірка держфінінспекції показала за кого турбується Марія Юріївна-за односельців.

Ужгородський 2014-03-27 / 14:53:55
Скільки Коваль-Мазюта набрала на останніх виборах? Правильно більше ніж 85 % голосів. Тут маєте усю люстрацію? Хто з голів наблизився до такого результату? правильно - ніхто....

такий от гешефт 2014-03-26 / 22:02:33
ті цифри, що виводить фінінспекція(КРУ) - "брєд сівой кобили". вони пишуть заздалегідь завищені цифри по надходженнях і зменшені по видатках.(відповідальності то в них і немає, як такої). і тут два виходи - або доводь, що ти не верблюд, або давай гроші.
п.с. не захищаю пані Марію.
п.п.с. в Ужгородській рда біль чесних не було :-)

Степан 2014-03-26 / 19:06:38
Шановні! Коваль-Мазюта то є найгірше що може бути у державі. Бо є корупціонери явні, які ведуть себе борзо, крадуть, деребанять і всі про то знають. А є такі як вона - крадуть, деребанять, підкуповують тих кого треба, і при тому ще намагаються не втратити обличчя, і роблять з себе Божого одуванчика, аби люди їй вірили. В Каяниці стільки земель роздерибанили, що ви собі уявити не можете! І стільки ж "освоєно" державних коштів. Тому перед тим як її виправдовувати пішли бись те краще до простих жителів села і попитали у них, хто вона така. Лиш до простих, а не до куплених!!

Михайло 2014-03-26 / 18:12:27
Наскільки мені відомо, то не комітет "забракував", а відмовилася Марія Юріівна. І знову вийде так,що хто може, той не піде. А піде той,хто спить і бачить себе начальничком...

Василь 2014-03-26 / 17:04:33
А хто відслідковував питання про Коваль-Мазюті? А може причина в працівниках КРУ, які заводять справи, щоб мати галочку про відкриття справи і розраховують , що з ними ніхто судитись не буде. А насправді чекають хабар! То може Іх треба пролюструвати?

дед 2014-03-26 / 14:51:41
а судди кто?

Березний 2014-03-26 / 14:42:34
Шановний Адмін, якщо у Вас є висновок Комітету по кандидатурах на посаду голови Великоберезнянської РДА ,то викладіть на сайті.

Тру 2014-03-26 / 13:39:21
По одній статті роблять такі висновки про Коваль-Мазюту М.Ю. Найбільш підходящу кандидатуру ще треба пошукати! Пишуть про мільйони, хоча ніхто по суті не розбирається, що і по чому! пишуть про роздеребанення земель, а що, є якісь докази!? Ніхто не ідеальний, про те ця людина достойна поваги, бо стільки добра, скільки зробила вона, зробили одиніці!

свідомий 2014-03-26 / 12:21:47
А чому у Воловці регіонала Попелича люстраційний комітет пропустив? Чи багато заплатив?

Степан 2014-03-26 / 10:46:07
Юра, а хто ви такий, аби засуджувати люстраційний комітет?

Авпівп, це вже питання до правоохоронців та суддів!

Все правильно вони роблять, люди які замішані у корупції мають в тюрмі бути, а не у владі!!

юра 2014-03-26 / 10:39:13
цей люстраційній комітет вирішує чк йому забагнеться.
хто вони такі? іхня діяльність законодавчо не закріплена

авпівп 2014-03-26 / 10:07:45
Скільки з цих мільйонів доведено у встановленому порядку? Кру пише всьо шо можна і не можна, а довести в суді навіть за підтримки суддів довести н можуть навіть декілька гривень.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая