Голова партії "Йоббік", офіс якої закрили в Берегові, вважає, що кримський "референдум" є святом демократії

Голова угорської праворадикальногї партії "Йоббік" Габор Вона вважає, що нещодавній "референдум" в Криму святом демократії.

Голова партії "Йоббік", офіс якої закрили в Берегові, вважає, що кримський "референдум" є святом демократії

Як уже повідомляло Закарпаття онлайндепутат Європарламенту від угорської партії "Йоббік" Бейла Ковач, який на запрошення незрозумілої бельгійської громадської організації перебував у Криму як спостерігач за «референдумом», 15 березня в Севастополі дав інтервю, в якому зазначив: "Кримський народ, як і всі інші народи, має право висловлювати свою думку. В даному випадку шляхом референдуму. Цей референдум абсолютно законний. Демократія - є така річ, і народ має право визначати своє майбутнє"

Цікаво, що при цьому всі ЗМІ в Угорщині, навіть близькі до "Йоббіка", зазначали, що Бейла Ковач був там як приватна особа і висловлював свою особисту думку.

Але буквально через день після цього голова партії "Йоббік" Габор Вона, виступаючи в циклі передвиборчих програм на угорському телебаченні, на питання щодо нинішньої політики Росії та кримського референдуму, між іншим сказав:

"Щодо Росії, то "Йоббік" с самого початку пропонує, щоб Угорщина врегулювала свої відносини з Росією. Тільки  заради Заходу чи Брюселя не треба погіршувати стосунки з Росією. Намагаймося розглядати Росію як політичного, культурного та особливо - економічного партнера, з великими потенційним ринком для товарів продовольчої та переробної промисловості Угорщини. А в питанні Криму ми дійсно притримуємось позиції відмінної від тої, що її займає міністерство зовнішніх справ Угорщини...»

- Отже, референдум є законним?

«Вважаю, що референдум був легітимним і я думаю, що міністерство зовнішніх справ робить дурниці, бо частково стало не на правильну сторону, а частково з точки зору угорської справи...»

- Російська сторона є правильною, тому що там знаходяться їх танки?

«Я вважаю, що це дійсно прийнятне і легітимне прагнення, у такій країні, функціонування якої з самого початку було під питанням. Признаймося щиро, що стосовно України можливість подібного роду розпаду з самого початку висіла в повітрі, і що це питання вирішується шляхом референдуму, то це є святом демократії, панове...»

Отже, щодо оцінки легітимності референдуму в Криму однозначною є не тільки особиста позиція євродепутата від "Йоббіка" Бейли Ковача, але і партії в цілому.  До цього варто ще додати, що голова угорської партії  «Йоббік» Габор Вона є єдиним лідером парламентської партії  в Європейському Союзі, який публічно підтримав легітимність кримського референдуму.  

Крім того, є очевидною проблема толерування функціонування на Закарпатті структур і членів партії, яка піддає сумніву цілісність і сам факт існування Української держави.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, днями берегівські реформати попросили угорського праворадикала з "Йоббіка" призупинити діяльність свого офісу. Учора з приміщення зняли відповідну табличку і прапор сейкельських сепаратистів у Румунії.

Бейла Ковач, який відкрив свою приймальню в закарпатському Берегові, раніше заявив, що Україна може розраховувати на підтримку в підписанні асоціації з ЄС лише за виконання певних умов. По-перше, беззаперечного виконання «Закону про основи мовної політики», по-друге, негайного створення Притисянського округу на території Закарпатської області, з включенням туди населених пунктів, де переважає угорськомовне населення.

Партія "Йоббік" не приховує своїх програмних цілей по відновленню так званої Великої Угорщини, до якої мали б увійти і, щонайменше, заселені угорцями території Закарпаття, або й все Закарпаття повністю.

Федір Савчур для Закарпаття онлайн

21 березня 2014р.

Теги: Йоббік

Коментарі

Українець 2014-03-23 / 21:07:08
сорри, Вам респект.
А мадярам за Карпатську Україну взагалі треба тихо дути у дві ноздрі і не висовуватись, та радуватись, що на Закарпатті їм дають жити.

Українець 2014-03-23 / 21:04:26
Повністю підтримаю С.Ф.
Для угорця.
Якщо ти, чоловіче не маєш поваги до України, то ...здуй туди, де мадяр носять на руках.
Хоча, Вас і в Угорщині не люблять і не вважають вас за угорців.
Хіба не так?

правда 2014-03-23 / 18:11:11
валіть в свою венгрію, маете паспорти мадярські, якого хрена туй робете бо з громадянством тоже треба розобратися, там треба робити і податки платити, а не солярку цігаретлики чи водку возити то Берегово усе боло за партію регіонів нерозуміву чуму тупі мадяри

сорри 2014-03-22 / 23:34:45
Угорец 2, що значить "ТІлки знову не поченайте за Карпатську україну..."? То ми її починали? А хіба не ви? У нас була територія, визнана всіма державами відповідно до міжнародних договорів і заселена етнічними українцями. Ми до вас не лізли. А ви приперлися до нас в день свого національного свята (для підняття бойового духу?), пролили моря нашої крові, продемонстрували нечувану жорстокість і дикунство, і тепер цим нас попрікаєте? Совісті - нуль! Не вам, дикунам, нам на тлі цього вами ж згаданого вашого ж дикунства нам розказувати про толерантність і Європу. Бо тоді, в 1939-му, ви не продемонстрували ні толерантність, ні європейськість. Це було "крутіше", аніж зараз демонструють ваші азіатські брати з Московії. Тому, цить! Не будіть лихо, поки тихо!..

Угорец 2 2014-03-22 / 23:22:02
Ви знову чіпляєтеся до мене зі своїми надуманими звинуваченнями і не відповіли ні на одне моє запитання! (Ви слово «Україна» пишете з маленької букви, то цим самим Ви демонстративно не виконуєте свій обов’язок поважати Україну і українську націю...)Шановний вас би до НКВС цінний кадр був би,,,Главноє чтоб человек бил а дело ми создадим...1 раз помилився пишучі Україна і сразу під трибунал:)) Увас великі стереотипи та вороже ставлення до Угорців,ви в кожному представнику Угорської нації бачите ворога !Треба бути вже толерантними ви ж до ЄС зібралися

С.Ф. 2014-03-22 / 22:46:11
Угорец 2 2014-03-22 / 21:50:34
ТІлки знову не поченайте за Карпатську україну...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Це Ви знову починаєте... Якщо Ви слово «Україна» пишете з маленької букви, то цим самим Ви демонстративно не виконуєте свій обов’язок поважати Україну і українську націю...

С.Ф. 2014-03-22 / 22:44:23
Угорец 2 2014-03-22 / 21:46:46
До С,Ф....Я люблю свою матір бо вона мене народила та виховала,Україна мені не зробила не те не інше!І
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Тобто, Ви народились в Угорщині, вчилися в Угорщині, живете в Угорщині і все життя на хліб заробляли в Угорщині.
Чи я помиляюсь?

Угорец 2 2014-03-22 / 21:50:34
ТІлки знову не поченайте за Карпатську україну...

Угорец 2 2014-03-22 / 21:46:46
До С,Ф....Я люблю свою матір бо вона мене народила та виховала,Україна мені не зробила не те не інше!І на рахунок обовязків хо не виконує свої обовязки?Що Угорці не виконують?Розясьніть що Угорці демонстративно не виконують?Які обовязки?Що Угорці зробили не те Українській нації що ви важаєте не повагою?Що ми зараз не нормально живемо?

С.Ф. 2014-03-22 / 21:28:05
Угорец 2 2014-03-22 / 12:15:39
ДО С.Ф...А що Україна зробила аби її любити?
- - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
А Ви свою матір любите? А що вона зробила, аби її любити? Чи може Ви і її ненавидите?
До речі, хто Вас заставляє любити Україну? Це ми, українці – представники титульної нації, зобов’язані її любити. А ви, представники національних меншин, не зобов’язані любити, але зобов’язані поважати. У вас менше обов’язків, але більше прав, ніж у титульної нації. Але не забувайте – права мають тільки ті, хто виконують свої обовязки. А Ви демонстративно не виконуєте свої обов’язки і тільки права качаєте, а ще й вимагаєте, щоб за це Вас поважали.
Ви поважайте Україну, поважайте українську націю, добросовісно виконуйте всі обов’язки громадянина України – і українці будуть поважати Вас, і жити Ви будете нормально.

сорри 2014-03-22 / 15:27:35
Якщо хочете того ж, що і ми - нормальної країни, то не вставляйте ніж в спину. І ще: забудьте слово "нацик", яке вам вклали в голову Путін з Кремлем. Є патріоти України правого сегменту політичнго спектру. Ну і, не варто забувати, що від дня, коли на Майдані загинула Небесна сотня, минув всього місяць. І добрі дороги за цей час не появляться. Тим більше, що Україна перебуває в стані війни з Росією...

Угорец 2 2014-03-22 / 15:13:53
До Сорри....Хочаб елементарні для нормальної держаи речі має зробити!Охорона здоровя,нормальні дороги,чесна міліція,поменше нациків...ІТД!Думаєте у кожного Угорця у голові тільки модйорорсаг чи йоббік?Ми такіж люди як ви хочемо жити нормально!

гейза 2014-03-22 / 12:47:05
Свято демократіі-це те що мадярський йоббик очолюе еврей.

сорри 2014-03-22 / 12:22:16
А що Україна має зробити, аби ви її любили? Подарувати Закарпаття Модьорорсагові? :)

Угорец 2 2014-03-22 / 12:15:39
ДО С.Ф...А що Україна зробила аби її любити?

С.Ф. 2014-03-22 / 08:24:04
Угорець 2014-03-21 / 15:11:03
Важливо зрозуміти питання: Чому Україна втратила Крим?
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Україна не втратила Крим. А Росії вдалося тимчасово окупувати Крим тому, що серед громадян України є такі, яв ви – особи, які люто ненавидять все українське. До речі , змініть свій нік (на попередній), не соромте угорців в цілому – серед угорців таких, як ви – одиниці...

С.Ф. 2014-03-22 / 08:21:40
сітізен 2014-03-21 / 19:01:37
Мізки викривлені в тих, які в такі важкі для України часи хочуть розпалювати міжнаціональну ворожнечу.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Можливо Ви краще знаєте, як влаштовані мізки тих, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу. А Ви перестаньте розпалювати міжнаціональну ворожнечу – може мізки стануть на місце....

Угорец 2 2014-03-21 / 21:35:09
І що ви чекаєте від Евроінтеграції??БУде знову велике розчарування....

сітізен 2014-03-21 / 19:01:37
українцю
Мізки викривлені в тих, які в такі важкі для України часи хочуть розпалювати міжнаціональну ворожнечу. Саме вони зараз працюють проти України.

вася 2014-03-21 / 18:21:07
У понеділок Жириновський у Держдумі запропонував Угорщині забирати Закарпаття.ЙОББИК зразу почав виконувати цей соціальний заказ.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"