Закарпатські "русини" у Москві неприховано узгоджують свої дії зі спецслужбами Росії

Російські спецслужби "відпрацьовують" питання українських "русинів" на Закарпатті

Закарпатські "русини" у Москві неприховано узгоджують свої дії зі спецслужбами Росії

Сьогодні у Москві розпочато переговори між представниками українських "русинів" та уповноваженими представниками спецслужб Росії.

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Наші джерела в українських спецслужбах повідомляють про те , що сьогодні в Москві розпочато переговори між представниками українських русинів та уповноваженими представниками спецслужб Росії. Раніше на російських інтернет-ресурсах з'являлася інформація про те, що українські русини нібито підтримують вторгнення Росії в Україну», – повідомив він.

Водночас, як нагадує Тимчук, 6 березня «русини» Закарпаття офіційно заявили про те, що, начебто, «засуджують агресію Російської Федерації проти суверенної України під прикриттям захисту прав національних меншин в Україні».

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, останнім часом Росія активізувала свою діяльність по розпалюванню на Закарпатті міжнаціональної ворожнечі.

 

20 березня 2014р.

Теги: русини, спецслужби

Коментарі

alex 2014-03-22 / 17:34:25
Наші русини видав би кожному наставляли маскалю гузицю.Самый фальш закарпацьких руснаків!Мали бы пуддержувати нашу владу та стояти за свій народ.Маскалі никда нам небыли братами,і небудуть!Закарпаття є наш край,а маскалям туй неє шо робити,най си газлуюють на своій земли.

русин 2014-03-21 / 20:09:12
косма каже чисту правду. а остальні всі ашнібы "русины" по чупа-чупсови і спати . нішто народ будоражити.

Косма Рущаку 2014-03-21 / 18:40:49
Не правда шо русини не вважають своїми браттями росіян. Я маю кілька знайомих русинів, та вони кровно ненавидять українців і вважають відокремлення України помилкою, дуже багато промосковських переконань серед окремих священників закарпатських православних церков московського патріархату. Не раз чувим від них особисто як їх дістали націоналісти і грекокатолики, і як вони готові служити патріарху навіть в обхід київського владики. Однак це не всі священники цієї церкви. Про кого я туй написав вони самі знають. Є межи ними і нормальні люди, які патріоти Закарпаття і просто хочуть служити нам закарпатцям

Михайло Рущак 2014-03-20 / 23:28:03
Шановні, не потрібно взагалі сперечатися, оскільки нема предмету суперечки. Будь-які спроби пов'язати Закарпаття з Росією на основі схожості назв "русини" та "Росія" є безглуздими і смішними, це просто карта, яку розігрують росіяни для розширення свого впливу за допомогою купки невизнаних, але амбітних місцевих псевдочинуш. Читайте і вивчайте історію. Наш край з політичної точки зору вкрай важко поєднати навіть з Україною, в якесь спільне державотворення наші предки білі хорвати входили ще за часів Київської Русі, а потім тисячоліттям входило до складу інших держав і нічогісінько спільного не мало і не могло мати з Росією і Москвою, які були засновані і сформовані значно пізніше. З точки зору історії ми можемо гіпотетично уявляти "воз'єднання" Закарпаття з ким завгодно, Угорщиною, Словаччиною, Румунією, навіть Австрією або Німеччиною, історичні факти знайдуться, але шукати щось спільне з Росією - це діагноз. Шкода, що поняття "русин" цими псевдопатріотами і русофілами настільки заполітизоване і спотворене. Схаменіться!

русинский император 2014-03-20 / 22:44:47
Наш земляк, многоуважаемый вождь подкарпатских русинов, сама его светлость и гений мысли - премьер-министр Подкарптской Руси Петр Гецко родом из села Кушница Иршавского района. Но... уже несколько лет вынужден скитаться в экзиле на иждивении в русских братьев -в славном городе Ростов на Дону.

Ivan Ivanov 2014-03-20 / 22:27:54
Земляку.Якщо Вам так подобаються галичани так їдьте в Турку або в Славськ.

Українець 2014-03-20 / 20:47:25
Хто знає - викладіть де живе наволоч гецко.
А як там сідр? Вже не русиниться?

горец 2014-03-20 / 20:08:48
То і наш Рата такий русин, все з кимось і проти когось !

горец 2014-03-20 / 20:07:15
Багато слів ! Прізвища оприлюдніть тих батраку з поволжя !

земляк 2014-03-20 / 18:18:17
Ну з русинами Закарпаття, все ясно: не попали в Європу, то просяться в Росію...

Погано інше: невизнаний "народ", як цигани - шукають хто б і що дав "на шару"!

Чому так думаю? Вже писав про те, що галичан в Україні чути і видно: то за мову заступляться, то залізний пліт, біля ВР спиляють, до керівника Першого Національного відлупцюють...

А от закарпатці, у всьому пасивні. Депутати від краю, до останнього у підручних Януковича ходили, земляки й надалі ходять по церквах РПЦ МП краю, де молитва починається... за московського Патріарха - Кирила, а русини... й надалі промишляють контрабандою та шастають по російським заробіткам!
Тобто, реального русина: ні чути, ні видно. Чи є приклади, коли в Закарпатті, хоч хтось із патріотів-русинів, бодай... варить мило (не кажучи вже про інший бізнес)?

З другого боку, якщо ж місцеві русини, хочуть, щоб і їх, "как мешок картошки"... передали/повернули Росії, то - переконаний, що більшість закарпатців - проти цього! Звідси й треба виходити... переговорникам у Москві!

местный 2014-03-20 / 16:45:22


Коментар видалено. Адмін


МѢСТНЫЙ 2014-03-20 / 15:05:23
"Прізвища в студію"... до чего ж люди обленились :) погуглить - никак?

"Ми їх тут, вдома "пролюструємо" - как ты Петю Гецко "пролюструєш", если он виртуальный премьер министр виртуальной Республики Подкарпатская Русь?

на З.О. ссылки вроде как не поощряются, прямые цитаты упомянутого "премьера": "Круглый стол по Русинскому Вопросу и ситуации в Закарпатье, который состоялся в Москве. По результатам обсуждения было принято решение:

Русины, не признают нынешнюю т.н. "власть" в Закарпатье, которую захватила банда боевиков бедя и балоги, как и власть банд боевиков в Киеве. Президент Украины Янукович жив, здоров и не написал заявление об отставке. Таким образом, Янукович действующий Президент Украины. Точка.

Русины будут с юго-востоком, но никогда с бандеровцами у которых нет ни единого ни малейшего шанса в Закарпатье. ...

По разным оценкам нормализация ситуации на Украине может продлится от 2-х, до 8-ми месяцев, пока полностью не отделят Галицию полноценными границами...
это было 1 марта.

теперь сегодняшняя статья из инет-издания Карпат-ком: "Русин Гецко у прямому ефірі попросив Путіна допомогти Закарпаттю": о вчерашем выступлении Петра Гецко на телеканалі ТВЦ Россия...

ну и так далее... в общем, виртуальный премьер зовет реальных "зеленых человечков"...

миша 2014-03-20 / 14:44:25
туйся треба розобрати добре бо росия начинать вести информатичну стратигию а народ на вто легко ведеся а кить правда та обовязково наказати тих ко хоче соби таким чином крисло зробити миру всим

сорри 2014-03-20 / 14:06:01
так, треба прізвища. Ми їх тут, вдома "пролюструємо"...

Горянка 2014-03-20 / 13:51:58
Прізвища в студію

........ 2014-03-20 / 13:37:22
Русини із ру\осіянами не мають нічого спільного.Хто навязує московські права Закарпатцям то місце тих персон за гратами за сепаратизм

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"