Першим заступником прокурора Закарпаття призначено одіозного Івана Кайла

Новий голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко, що є вихідцем з Хустщини, знову лобіює на ключові посади в області свого чергового земляка?

Першим заступником прокурора Закарпаття призначено одіозного Івана Кайла

В прокуратурі Закарпатської області відбулися кадрові ротації.

Розпорядженням Генерального прокурора України першим заступником прокурора Закарпатської області призначений Іван Кайло, який досі працював на посаді Хустського міськрайонного прокурора.

Андрій Бакай, який досі працював на посаді першого заступника прокурора Закарпатської області, став просто заступником.

Іван Кайло відомий зокрема тим, що разом з люстровним громадськістю екс-начальником УМВС України в Закарпатській області (а до того - керівником Хустського райвідділу міліції) Василем Турдаєм брав безпосередню участь у гальмуванні резонансної справи Павла Нагірного. Загалом в районі, де він працював, ставлення до нього серед населення різко негативне.

Експерти вбачають у цьому призначенні черговий факт лобіювання на ключові посади одіозних особистостей з боку нового голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, який є вихідцем з Хуста.

За інформацією Закарпаття онлайн, Іван Кайло мав стати прокурором Закарпаття і його призначення зірвалося практично в останній день.

12 березня 2014р.

Теги: Кайло, прокурор

Коментарі

Тарас 2014-03-27 / 12:38:41
Так хай звільняють і виконують обіцянки дані на майдані

Тарасику 2014-03-26 / 14:05:42
Потрібно пів області звільняти, а не тільки Бакая і Кайла, в тому числі і декого з тих, які пишуть тут коментарі :)))

Тарас 2014-03-26 / 13:13:29
Ненажерливих Бакая з Кайлом ніхто не звільнить, керуючись принципом "нема належних фактів", це може зробити виключно Правий Сектор, керуючись принципом моралі та справедливості.

Правда 2014-03-25 / 22:01:16


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Роберт 2014-03-25 / 20:16:58
Хиля із Савченком не одіозні, а безхребетні у позу стають першими перед новим керівником, лижуть жопу любому, лиш би біля кормушки зостатись, не одного пережили прокурора, у Кайла з Бакаєм не получилось, бо громада повстала із-за їх нахальства і жадібності

Прокурор 2014-03-25 / 17:34:05
Сьогоднi прокуратуру областi вiдвiдав гнида Корбань, цiкаво, що тут забув, на призначеннi його видно не було, певно вирiшив вiдвiдати своiх бойових замiв та приведених ним заробiтчан, вечером виставлятися буде за уход, цiкаво чи новий прокурор буде присутнiй?

Ромi 2014-03-25 / 17:08:39
Не переживай, Бакай уже давно вiдкупився

Рома 2014-03-25 / 15:26:31
Ніхто безпредєльщика Бакая гнати і не збирається, бо його покриває пан Блажівський, якому Бакай щомісяця заносить

Ален 2014-03-25 / 12:06:47
Першого звідти потрібно гнати прокурора Бакая, сигаретного магната

Юра 2014-03-25 / 10:40:01
Хиля зампрокурора області, вони з Савченком для оборони не одіозні, чомусь!

Іван 2014-03-25 / 10:35:05
А покровитель програмноі контрабанди в області, особливо сигарет, ще працює, чи може совість уже прокинулась?

!!!??? 2014-03-25 / 00:27:44
Підскажіть а де зараз Міша Хиля? Він ще працює в прокуратуру?

Голосу 2014-03-23 / 22:52:51
Сам ти проплачена п а скуда!!!

Голос 2014-03-23 / 21:59:02
Паскуду Бакая давно уже треба було гнати, бо далі буде людей обдирати, крім грошей більше ні про що не думає.

Той від кого взяв гроші директор 2014-03-23 / 19:42:54
Но надіюсь що вже візьмуться і за Великолазівський совхоз

Петро 2014-03-23 / 19:35:11
Люди божі, де опят того злодія кайла-.уйла забили. Та тот і вродився взяточником, тот би із мертвого гроші злупив а вать шкуру. Бандита в темницю а ни в прокуратуру

Українець 2014-03-21 / 11:28:18
Шановні, хто нам розказує як треба жити, в Україні вже кончилася революція, нашій державі загрожує зовнішній агресор, а всяким правим секторам, які нич не хотять робити все ще революція в голові. Так, давайте забудемо що в нас є закони та каждий буде робити що хоче, так як Кудрон, Шуб та другі. Я б може тоже хотів мати бізнес без всяких дозволів, без оформлення люди на робору, не думати про їх безпеку, а добивати надра та рахувати гроші, як наприклад Кудрон. До речі, останній недавно був засуджений вироком суду за незаконне добивання надр та майжинь доста му м’яке дав суд покарання бо одбився лиш 1 годом условно, та ще й ходить розказує як у нього рейдерським путом захопили так званий «законний» бізнес.

Чесно 2014-03-21 / 09:38:53
Хтось читав інформацію про люстрацію правого сектора!?
Як думаєте хто її викинув!? Це один з відомих прокурорчиків, який може спливсти в якомусь районі, і думаю, що люди де він уже працював підтягнуться щоб цього не допустити, це явна провокація!

Не файно чините 2014-03-21 / 09:32:56
Думаю чилядь та правий, вчора і люди так само в Ужгороді говорили, і це правильно, чому він один такий неугодний, а всі інші нормальні, чи знову будуть відмазуватись тим, що до інших ще не добрались або що треба міняти верхушку, так тоді подивіться на ту ж прокуратуру, є ще 3 зама і купа начальників відділів, і всі угодні? Неговорю вже про суди, юстицію і т.д і т.п.

Чилядь 2014-03-21 / 09:17:51
А чому лиш до Кайли ся всі взяли? Невже у нас все інше таке чесне керівництво працює в інших органах - суд, міліція, сбу, прокуратура, виконавча, податкова, адміністрації??? Невже ніхто з вас не задає собі цього питання??? Чому саме Кайло всім такий неугодний??? Просто подумайте над цим будь-ласка!!!

НОВИНИ: Політика

11:34
/ 1
Розгляд справи екс-керівника "Правого сектору Закарпаття" О. Сачка в Ужгороді знову відклали
10:04
На Закарпатті сепаратиста Сверловича, який з Росії закликає до від’єднання області, судитимуть заочно
03:07
/ 12
Угорщина через фонд "Еган Еде" "економічно" підтримуватиме "русинство"
15:26
/ 1
ВР ратифікувала кредитну угоду з Угорщиною на 50 мільйонів євро для облаштування спільного кордону
12:35
/ 3
ВР дала 7 днів на внесення законопроектів про громадянство
10:51
/ 1
Заступник мера закарпатського Чопа звільнився з посади через подвійне громадянство
17:20
/ 2
Законопроект про подвійне громадянство розглянуть у четвер
16:56
/ 12
МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій
14:15
/ 7
У МЗС України заяву угорського віце-прем'єра про автономію як мету для закарпатських угорців називають спекуляцією на користь Росії
06:07
У четвер в Ужгороді відбудеться судове засідання у резонансній кримінальній справі Богдана Пилипіва
04:08
/ 9
Угорщина формуватиме особистості угорських дітей Закарпаття через спеціальну програму для дитсадків
03:52
/ 7
На Закарпатті держсекретар угорського міністерства роз'яснюватиме місцевим угорцям економічну допомогу Угорщини
19:15
/ 4
Поліція стверджує, що завершила досудове розслідування у справі за участі бійців "Правого сектора" на Драгобраті
17:20
/ 16
Віце-прем'єр Угорщини окреслив автономію як стратегічну політичну мету для закарпатських угорців
14:42
/ 2
У п'ятницю відбудеться "відкладений" суд над екс-керівником ПС Закарпаття
04:14
/ 18
Угорські медіа збурюють населення, переповідаючи нісенітниці про заборону угорської мови – Бідзіля
19:54
/ 2
"Московському" сепаратисту Сверловичу за наругу над прапором України "світять" 10 років тюрми
05:10
/ 23
На Закарпатті шляхом пониження статусу знищують музей Августина Волошина та меморіальний парк "Красне Поле"
03:48
/ 25
Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України"
03:16
/ 12
Намагання Угорщини захистити своїх громадян на Закарпатті нагадують колишні намагання РФ захистити "русскій мір" на Донбасі – Джемілєв
17:17
/ 5
У "мукачівській справі" допитано 80 свідків, а прокурори посилаються на ксерокопії документів замість оригіналів