2 березня, неділя, 14.00. Ужгород, пл. Народна. Народне віче "МИ ПЕРЕМОЖЕМО!"

Щойно ми спромоглися вибратися з однієї великої біди, затіяної злим і закомплексованим кремлівським карликом Путіним, як він підготував нам нову. Цього разу - війна. Наразі, начебто, не до кінця оголошена і ще не повномасштабна. Але однозначно ВІЙНА. Нам знову нема на кого сподіватися, окрім як на самих себе. Але ми сильні і натхненні. Ми вистоїмо і знову переможемо. Насправді, в цій ситуації все вирішуватимуть не кількість зброї, а сила духу. І тут ми - у виграші. За цим показником ми - непереможні...

2 березня, неділя, 14.00. Ужгород, пл. Народна. Народне віче "МИ ПЕРЕМОЖЕМО!"

Все, що вже відбулося і відбувається зараз в Україні, яким би темним і страшним воно не здавалося на піках конкретних ситуацій, працює на нову якість України і українства. Ми очищаємося від скверни совдепії і любові до "братів" зі сходу.

Заради цього ми зберемося у неділю на своєму ужгородському Майдані, аби спільно виробити тактику і стратегію, які допоможуть нашому спільному українському Духу здобути чергову перемогу.

Отже, 2 березня, неділя, 14.00. Ужгород, пл. Народна. НАРОДНЕ ВІЧЕ - "Ми переможемо у війні, яку оголосили нам!"

01 березня 2014р.

Теги: віче, війна

Коментарі

правда 2014-03-18 / 13:06:14
може влада наща і здасть украіну но народ ніколи нам нетреба ніякого лідера бо знами бог правда і совість перед нашими дітьми краще померти чим бути рабом слава УкраІні А путін це просто терорист яки руку жме кадирову який вбивав російських простих солдат це скотська кремльовська шезофренія путіна в дурку

andrij 2014-03-16 / 11:18:39
SMERT OKUPANTAM SMERT OKUPANTAM SMERT OKUPANTAM
ROSIJA OKUPANT ROSIJA OKUPANT ROSIJA OKUPANT

Виталик 2014-03-13 / 12:09:56
Ни какой не бот и ни кто меня не нанимал, у меня жена закарпатка и тёщу я мамой называю и люблю как свою маму и каждый день общаюсь с закарпатьем и друзей у меня там много и я зык даже закарпатский выучил. По этотму и говорю что не я один так думаю а многие люди в закарпатье и думаю что их большинсво! А тобі нехарь калова і такім як ти холуй бандерівський сала і місце твоє в буді!

лорд 2014-03-02 / 22:59:00
Хоч Путін може знищити фізично нас. Але честь й гордість він не зможе вбити.А наші діти відомстять за нас.Щоби в краіні нашій вільній жити.

Stay strong! 2014-03-02 / 22:50:23
We Czechs are with the you in this just fight against russian imperialism.

Ніка 2014-03-02 / 20:59:07
Я живу на Україні і люблю УКРАЇНУ. А росіянам, яким не подобається тут, хочу порекомендувати, нема жодних проблем, беріть чемодани і на Росію. Хай вас там Путін захищає, хоча не зрозуміло, від чого взагалі вас треба захищати.

вова пукпук 2014-03-02 / 19:09:28
господи. один маленький карлик, и такой большой кипиш!

Адмін-читачам 2014-03-02 / 17:17:02


Друзі! Війна йде і в коментарях. Ви собі не уявляєте, скільки путінських ботів працює зараз в інтернетному просторі України. Якби ми їх залишали, ви б не побачили за цим потоком власних коментарів. Не йдеться навіть про куплену Кремлем "нашу", закарпатську резидентуру. Йдеться про спеціально навчених ботів - коментаторів на зарплаті, які паскудять, провокують, дезінформують, нагнітають. У нас і у вас немає часу на сварки з ним. Нам є зараз чим займатися. Крім того, вони мають знати, що принаймні тут, на сайті Закарпаття онлайн, вони вже програли цю війну. Тому всі коментарі такого роду видалялися і будуть видалятися автоматично. Ми непереможні! Слава Україні! :)


istvami 2014-03-02 / 17:00:18
sic transit gloria mundi...

точно для ЮРІЙ 2014-03-02 / 16:55:06
Нам ніхто не допоможе, невже не ясно? Добре сьогодні на мітингу сказав один виступаючий: вони будуть стурбовані, потім дуже стурбовані, а потім будуть схвильовані. І усьо.

одЕСса 2014-03-02 / 16:44:43
Путин, руки прочь с Украины!!! Крым - это Украина! Это тебе не Абхазия! Пошел вон!!! Или ты хочешь, чтобы ми вернули себе ядерное оружие???

точно 2014-03-02 / 16:37:30
Адмін, не тріть таких, як Женя, хай буде видно, скільки народу їх буде посилати.

точно 2014-03-02 / 16:36:15
Женя, ПНХ.

петро 2014-03-02 / 16:36:12
до жені-знаєш яка май велика помилка москаля-він заліз на україну.усреся москаль з тобов уєдно.

му даку яяю 2014-03-02 / 15:49:31
канюшна што вы кацапы не доросли. и уже даже не пробуйте. карлик лилипутлер подписал себе смертный приговор. несчастная пиде расия не способна справиться с маленькой чечней, а полезла против организованного народа. можно легко спрогнозировать чем это закончится. кстати военные действия будут проходить не только на украине, но и в рассеи. Гитлер тоже поначалу ликовал...

ЮРІЙ 2014-03-02 / 15:25:01
УКРАИНА ДОЛЖНА ПРИГЛАСИТЬ СИЛЫ НАТО ДЛЯ ПРОВЕДЕНИЯ СОВМЕСТНЫХ УЧЕНИЙ В УКРАИНЕ...!!!

мукачівець 2014-03-02 / 13:00:00
Бий москалів спасай Україну!!!!

петро 2014-03-02 / 10:52:59
хтось там вспомнив фашистів свободівців-ти бику,раз почитай шо таке фашизм,свободівці це патріоти,а наразі фашисти це москалі.СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ЮРІЙ 2014-03-02 / 10:39:31
І ЩЕ ОДНЕ: РОСІЯ НАМ НЕ БРАТ. ХІБА НАМ ПОТРІБЕН ТАКИЙ БРАТ, ЯКИЙ ХОЧЕ НАС БАЧИТИ МЕРТВИМИ? ХІБА ЦЕ БРАТ, КОЛИ БУДУЧИ СИЛЬНІШИМ НАМАГАЄТЬСЯ НАС ЗАДАВИТИ АРМІЄЮ? НІ НЕ БРАТ. МЕНІ ТАКОГО БРАТА НЕ ТРЕБА!!!
Я ЗАКАРПАТЕЦЬ!!! ПІДКРЕСЛЮ ДЛЯ ТИХ РОСІЙСЬКИХ ПОСТЕРІВ, ЯКІ ЗАХОЧУТЬ МЕНІ ПРИШИТИ ЇХНІЙ ШТАП "ГАЛИЦЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА"

ЮРІЙ 2014-03-02 / 10:31:59
У ЦЬОМУ ПУТІНСЬКОМУ СЦЕНАРІЮ Є І ЗАКАРПАТТЯ, НА ЯКОМУ ВІН ПОВИНЕН АКТИВІЗУВАТИ СВОЮ ФІНАНСОВАНУ З РОСІЙ АГЕНТУРУ, ЯКА ПОВИННА ЗАКЛИКАТИ ПІД КОПІРКУ "ДО БОРОТЬБИ З Т.ЗВ. ГАЛИЦЬКИМ "ФАШИЗМОМ", ЯКОГО НА СПРАВДІ В НАШ ЧАС НЕ ІСНУЄ. А ЦЕ ШТАМ Є ВИКЛЮЧНО КРЕМЛІМСЬКИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ГІВНОМ, ЯКИХ КОРМЛЯТ ТИХ, ХТО НЕ ХОЧЕ ПІДНЯТИСЬ НАД РІВНЕМ СВОГО РОЗВИТКУ.
P.S. Я НЕ ГАЛИЧАНИН. ВСІ МОЇ ПОКОЛІЕННЯ ПРОЖИВАЛИ І ПРОЖИВАЮТЬ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ДІДИ-ПРАДІДИ "СПЛЯТЬ В ЇЇ ЗЕМЛІ". ЗЕМЛЯКИ! БУДЬТЕ ПОРЯДНИМИ, НАВІТЬ ТІ ЩО СПОКУСИЛИСЬ НА РОСІЙСЬКІ ГРОШІ. Я ВАС ЗА ЦЕ НЕЗАСУДЖУЮ. ПРОСТО ЗАРАЗ НЕ ВИКОНУЙТИ ЖОДНИМ ЧИНОМ ЗАКАЗІВ КРЕМЛЯ....

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей