В Ужгороді студенти УжНУ обіцяють примотати ректора Ващука скотчем до стовпа, якщо той не напише заяву на звільнення

Обіцянку про те, що в разі ненаписання заяви ректора Ф. Ващука "примотають скотчем до стовпа, як начальника Чопської митниці", дали студенти, заручившись підтримкою Правого сектору.

В Ужгороді студенти УжНУ обіцяють примотати ректора Ващука скотчем до стовпа, якщо той не напише заяву на звільнення

Студенти вимагають від ректора Федора Ващука написання заяви на звільнення, кажуть, що відповідну заяву вже написав прорктор Роман Офіцинський.

Студентів у їх прагненні підтримав викладацький склад: заяву-вимогу із підписами представників викладацького сладу, серед яких професори та доктори наук, зачитано з трибуни.

Студенти ставлять ректору в провину хабарництво у виші, участь у підготовці та втіленні "каруслей" на виборах 2004 року.

Ректор Федір Ващук, натомість, після виступу, в ході якого йому час від часу з зали скандували "Ганьба!", заявив: заяву-вимогу він розгляне, однак, заяву на звільнення не написав. 

 

24 лютого 2014р.

Теги: студенти, заява, Ващук

Коментарі

злий студент 2014-02-26 / 01:17:09
не мішайте мені здавати бо я роблю а й плачу мені тоті ваші фіглі з Ващуком лем шкодять дуже сь те розумні за вутцьовими бабками.

мовжі радванський 2014-02-24 / 22:36:08
хлапці а што чекаєме скотч я вже купіл шест метров

Читач 2014-02-24 / 21:54:04
Палінчак! Стань мужчиною і напиши добровільно заяву на звільнення з посади та з УжНУ поки ще не пізно! Люстрація тебе не мине! І моли Бога, щоб ти зміг працювати у своєму селі простим вчителем географії, якщо тобі це ще дозволять! Усі знають хто ти є і який ти сцикун, але наберись мужності і прийми рішення про звільнення! Ніякі Ващуки та партійні квитки тобі вже не допоможуть!

ЩО за прикраси 2014-02-24 / 20:24:06
занадто емоційно прикращено

Знаючий2 2014-02-24 / 17:48:44
До стовпа привяжіть головного жополиза-регіонала Палінчака, багато знайдеться бажаючих плюнути йому в морду. Ось ссилка як він з превеликим задоволенням приймає мандат партії регіонів http://zakarpattya.net.ua/News/114875-Holovna-osvitianka-Zakarpattia-ta-dyrektor-instytutu-UzhNU-vstupyly-u-Partiiu-rehioniv-FOTO. Ганьба, кров сотні неповинних людей майдану і на Вашій совісті пане Палінчак, майте мужність, напишіть заяву на звільнення, і моліться Богу за упокій ні в чому неповинних душ, бо такі як Ви - це ганьба нашій державі.

житель 2014-02-24 / 16:52:30
то піз*ец повний Ви, журналісти чи проплачені маріонетки (звертаюсь до "Закарпаття онлайн")!? ви хоч надпис заберіть під фото. журналісти мають викладати факти і БЕЗ "ПРИКРАШЕННЯ". це мій коментар який відноситься до всіх сттей на цьому сайті.

Ганьба хабарнику 2014-02-24 / 15:59:53
Був присутній на сесії міської Ради та побачив наскільки (в)ащук,шанує свої теперішні і майбутні статки!. Мав всі шанси вийти з честю,але гординя непускала на очах у людей підписати заяву.На злодію шапка горить! Ганьба!

До Bobabob 2014-02-24 / 15:35:03
+ 100! яка ж штука - підсвідомість :)

нічого собі 2014-02-24 / 15:29:45
у колишньому ЗакДУ декан Бевзюк очманіло закликає студентів та викладачів публічно спростувати усі ці звінувачення ректора, намагаючись зберегти можливість косити "зелень" на студентських жнивах для себе і нагору

Оленка 2014-02-24 / 15:22:28
Arcenum так у тому то й справа, що таких студентів, які прогулюють пари гнати треба з вишу поганою мітлою, а не закривати очі баксами на прогули і недалекий розум. Взагалі, вища освіта потрібна далеко не всім, і нічого брати у вузи тих хто вчитися не хоче, бо є багато таких, чиї батьки не в змозі оплатити навчання, а діти дійсно розумні і перспективні. І треба не "понімати студентів", а давати їм відповідний рівень знань. І те що викладачі винуваті, так, можливо, але все в руках ректора, він їм потурає, а звільнив би декількох, інші вже б подумали.

Bobabob 2014-02-24 / 15:21:12
для Arsenum
Може мав на увазі Федора Григоровича. Але все по Фрейду

Arcenum 2014-02-24 / 15:09:56
Я категорически против того, что бы Ващука столкнули с престола ректора. Кто-бы и что-бы не говорил, но ЗакДу и УжНу существуют только благодаря Виктору Федоровичу. Во взятках надо винить не Ректора а преподавателей. Но, нужно еще учитывать и то, что если студент, не знае, или не учит предмет. Пускай некоторые задумаются над тем, что они делают и как они делают. Учитывая тот факт, когда ты прогуливаешь и ничего не учишь, то надо еще выразить благодарность преподавателю за то - что он взял у тебя деньги, что бы решить твой "вопрос", между прочим который ты себе сам создал. Да-да-да, давайте увольте Виктора Федоровича, давайте "мы" станем боротся со взятками и давайте потом вместе будем плакать горючими слезами, задавая самим себе вопрос "А почему же мир так жесток и несправедлив, почему нам не ставят отметки и выганяют" -_- Одумайтесь, такого ректора днем с огнем не сыщешь. Это человек, который не смотря на то, чем он занимается "ПОНИМАЕТ" студентов (кажется мне, что и сам таким был) и реально создал благоприятные для нас условия. 100% если бы не он, то в этом бы году ооооочень многие полетели бы из университетов с хорошенькм пинком под зад.

сулима 2014-02-24 / 15:09:04
Про який тверезий розум ви говорите? Та за пару баксів він рідну матір продасть. Він зі мною торгувався два тижні...

Оленка 2014-02-24 / 15:08:12
Правильно, корупціонерів геть! Якість освіти, рівень знань потрібно піднімати і престиж вузу, а не плату(хабар) за екзамени і заліки!

Тарас Ганич 2014-02-24 / 15:03:20
Сподіваюсь, це буде абсолютно лишнім,і Федір Григорович залишками тверезого розуму прийме адекватне рішення. Бо нащо нам ті спецефекти - хіба сам змусить.

йоой 2014-02-24 / 15:01:31
Студенти і викладачі УжНУ, браво!!! З БОГОМ ВПЕРЕД і ви переможете! ТАК ТРИМАТИ! Ващука, Пересту, Шандора, Фенича і Ніколайчука геть з університету!

читач 2014-02-24 / 15:01:22
Цікаво де такі розумні журналісти навчалися???
"прорктор" - проректор,
"сладу" - складу!

виборець 2014-02-24 / 14:54:33

Студенти молодці! Дотискати. А далі – націоналізація всіх приміщень та гуртожитків колишнього ЗакДУ.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"