В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Вчора в Тячеві колишній штаб районної організації Партії регіонів зайняли представники Самооборони.

В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Як розповідають самооборонці, приміщення на першому поверсі райспоживспілки їм передали без перешкод.

Активісти одразу взялися наводити лад у приміщенні, очистили його від партійної символіки. Натомість на фасаді встановили державний прапор з чорною жалобною стрічкою. Жовто-синій і червоно-чорний стяги з’явились і на стінах всередині приміщення. На одному зі столів - запалена поминальна свічка в пам’ять про жертв Майдану.    

Представники самооборони показали знайдені в офісі печатки дільничних виборчих комісій, які залишились з президентських виборів 2010 року, та акт їх передачі Тячівській РДА. Як розповів активіст Сергій Стойка, котрий має значний досвід роботи в окружній виборчій комісії, такі печатки, згідно з законодавством, повинні були зберігатись в райдержадміністрації.  Тому виникає питання, чому вони опинились в офісі регіоналів.

Після генерального прибирання благочинний Тячівського району, настоятель Храму святої Великомучениці Варвари  УПЦ КП о.Андрій Гирич освятив приміщення і побажав активістам, щоби пам’ятали, яку ціну довелось заплатити за перемогу у боротьбі українського народу за краще життя, побажав працювати для людей з добрими помислами та мудрістю.

Як розповів координатор Самооборони Олександр Рабаджи, наразі на Тячівщині створено три сотні самооборони. За домовленістю з райвідділом міліції, розділившись на четвірки,  хлопці чергують в населених пунктах району, аби запобігти провокаціям, хуліганським діям та мародерству.

У перспективі самооборонці планують не тільки стежити за порядком на вулицях, а й проводити широку громадську роботу.

Наталія Маджара, Тячів

24 лютого 2014р.

Теги: самооборона, Партія регіонів, Тячів

Коментарі

МИхаил Васильевич 2014-05-18 / 02:03:17
Грехи Тигипка, а вместо тюрьмы прется в президенты/

Магдалена 2014-05-17 / 09:55:55
Лучше молиться богу чтобы он его покарал, а этот способ не подходит он греховный.

гор 2014-05-17 / 09:05:36
Мальфару.А зробіть це самі разом з вашими мальфарами,а людей не провокуйте на гріх.

Мольфар 2014-05-03 / 22:50:32

Надаю звернення мольфарів!
Шановні брати! Найдешевше буде не полінуватись, а дійсно зробити великий внесок в порятунок України від оскаженілого вурдалака. Рятуйте Україну, рятуйте світ від оскаженілого вурдалака Путіна, який вже пролив море крові і якщо його не зупинити, то ядерна війна неминуча!
Загинуть мільйони людей заради амбіцій цього людожера!
Але зупинити його можливо, відібравши агресивну сатанинську енергію!
Рецепт дуже простий!
Друкуєте з інтернету його фото, їдете, йдете на будь-яке кладовище на нашій планеті, знаходите свіжу (до 40 днів) могилу та зариваєте в могильну землю його фото. При масовій енергетичній атаці зграя екстрасенсів, яка обслуговує енергетичний захист вурдалака, не зможе впоратись з його захистом. Енергія сатани стає нульовою.
Разом ми врятуємо світ від оскаженілого звіра!
З богом на святе діло порятунку людства! Слава Україні!

укр 2014-03-30 / 21:06:33
Партія регіонів (В.Янукович (знайде ІНТЕРПОЛ), О. Єфремов, М.Азаров (забезпечив МВС,»Беркут» всіма «необхідними» спецзасобами), С.Тигипко, Г.Герман, Допа, Гепа) та партія комуністів (Симоненко) , як замовники вбивств МАЙДАНІВЦІВ, підлягають негайній забороні !!! Відповідальність – тюремний термін за злочин проти народу. Банді - нари !
Майдане ! Викликай , щотижня, ГПУ(Махніцького), МВС(Авакова) до ЗВІТУ на ВІЧЕ щодо розслідування про замовників знищення майданівців у 2013-2014 р.р.!!! !!!

іштван 2014-03-26 / 17:08:34
ТЯЧЕВО ЧОМУ ПРОКУРОР ДОТЕПЕР СИДИТЬ НАМІСТІ ЗА ПЕЧАТКИ ІДІТЬ В УЖГОРОД ТА ВЕДЕТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПРОКУРАТУРІ З КИЕВА ПРОКУРОР З ВНУТРІШНЬОЇ БЕСПЕКИ НЕДАЙТЕ СОБІ НАГОЛОВУ НАКЛАСТИ !!!!!!!!

Алина 2014-02-28 / 20:52:59
Почему такую важную информацию не разглашают щироко. Это же показывает как "честно" проводились выборы в 2010 г. А для таких как кил 227, который написал посмотреть в офисах Батькивщины, так вот я из Киева и сколько было выборов президенских, парламенских, мэра Киева и киеврады - никогда от БЮТ не поступало НИКАКОЙ агитации, а тем более денег за голоса, в отличии от рыгов, не было не одних выборов чтобы от их представителей не ходили агитаторы, причём в 2010 году так достали, кто только не приходил, также практически перед всеми выборами предлагалось 200-300 грн.за голос.

Макеевка 2014-02-28 / 12:51:12
Макеевка Виктору. Видите Виктор, находятся еще такие, которых обобрали до нитки, а они призывают выходить и защищать Янека и его банду. У меня, в Макеевке, эта банда отобрала бизнес, который я налаживал с начала 90-х. А если бы не отдал, то я давно уже сидел бы в тюрьме или за это пострадала бы моя семья.

kil227 2014-02-27 / 21:45:53
А посмотрите в офисах Батькивщині может больше найдете

:)) 2014-02-25 / 15:47:44
Ну що за... де нові обличчя ??? Все по новому.Дякуємо - нам не треба...

Виктор 2014-02-25 / 14:29:20
А что вы хотите от бандитов ,они всю свою деятельность сводили к принципу наперсточников - не нае...шь - не проживешь. Причем это проводилось на самом высоком уровне, и не будь Майдана,все последующие выборы были бы ни чем иным как фарсом.Сейчас Ефремов и компания все валят на Януковича - прекрасный и одиозный козел отпущения , а они ничего не подозревавшие ангелы с крылышками. Неужели и после всего случившегося найдутся в Украине дурни,которые поверят им и коммунистам.Если так то это очень больная нация,которую долго нужно лечить.

дпс 2014-02-25 / 14:26:00
да! от дехто з них мовчав би

Сабадош Юрій 2014-02-24 / 23:27:14
Опс! Пішли знайомі обличча... Та й призвіща в статті ВСІ знайомі... :)

Олександр 2014-02-24 / 20:20:23
Ось вам і найбільша підтримка пр на Закарпатті.

НОВИНИ: Політика

13:47
/ 4
До підпалу офісу угорської організації в Ужгороді можуть бути причетні польські радикали з ультраправої "Фаланги"
04:04
Будапешт через організації закарпатських угорців затягує імплементацію рішень Венеційської комісії - Гриневич
03:27
/ 6
Міністр Гриневич звинуватила голову МЗС Угорщини Сійярто в брехні
02:39
/ 17
У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні
01:13
/ 8
В Ужгороді планують встановити ще один провокаційний символ угорської імперськості
04:27
/ 14
Україна не може повністю задовольнити позиції угорської нацменшини у мовному питанні – МЗС
21:36
/ 1
На Закарпатті через АЧС відстріляно сотню диких свиней, у семи випадках вірус підтвердився
23:38
В Ужгороді відбулося громадське вшанування полеглих під час виходу із Дебальцевого
12:43
/ 10
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 9
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 7
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"
18:01
/ 26
Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну
16:56
/ 9
Ужгородом пройде Марш слави Героїв Карпатської України
06:45
/ 11
Благодійний фонд радника Авакова отримав від Закарпатської митниці конфіскату на 1,5 мільйона
20:02
Закарпатці ініціюють всеукраїнське відзначення подвигу героїв Карпатської України
03:51
Закарпатська ОДА опинилася у п'ятірці аутсайдерів рейтингу прозорості держзакупівель (ІНФОГРАФІКА)