В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Вчора в Тячеві колишній штаб районної організації Партії регіонів зайняли представники Самооборони.

В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Як розповідають самооборонці, приміщення на першому поверсі райспоживспілки їм передали без перешкод.

Активісти одразу взялися наводити лад у приміщенні, очистили його від партійної символіки. Натомість на фасаді встановили державний прапор з чорною жалобною стрічкою. Жовто-синій і червоно-чорний стяги з’явились і на стінах всередині приміщення. На одному зі столів - запалена поминальна свічка в пам’ять про жертв Майдану.    

Представники самооборони показали знайдені в офісі печатки дільничних виборчих комісій, які залишились з президентських виборів 2010 року, та акт їх передачі Тячівській РДА. Як розповів активіст Сергій Стойка, котрий має значний досвід роботи в окружній виборчій комісії, такі печатки, згідно з законодавством, повинні були зберігатись в райдержадміністрації.  Тому виникає питання, чому вони опинились в офісі регіоналів.

Після генерального прибирання благочинний Тячівського району, настоятель Храму святої Великомучениці Варвари  УПЦ КП о.Андрій Гирич освятив приміщення і побажав активістам, щоби пам’ятали, яку ціну довелось заплатити за перемогу у боротьбі українського народу за краще життя, побажав працювати для людей з добрими помислами та мудрістю.

Як розповів координатор Самооборони Олександр Рабаджи, наразі на Тячівщині створено три сотні самооборони. За домовленістю з райвідділом міліції, розділившись на четвірки,  хлопці чергують в населених пунктах району, аби запобігти провокаціям, хуліганським діям та мародерству.

У перспективі самооборонці планують не тільки стежити за порядком на вулицях, а й проводити широку громадську роботу.

Наталія Маджара, Тячів

24 лютого 2014р.

Теги: самооборона, Партія регіонів, Тячів

Коментарі

МИхаил Васильевич 2014-05-18 / 02:03:17
Грехи Тигипка, а вместо тюрьмы прется в президенты/

Магдалена 2014-05-17 / 09:55:55
Лучше молиться богу чтобы он его покарал, а этот способ не подходит он греховный.

гор 2014-05-17 / 09:05:36
Мальфару.А зробіть це самі разом з вашими мальфарами,а людей не провокуйте на гріх.

Мольфар 2014-05-03 / 22:50:32

Надаю звернення мольфарів!
Шановні брати! Найдешевше буде не полінуватись, а дійсно зробити великий внесок в порятунок України від оскаженілого вурдалака. Рятуйте Україну, рятуйте світ від оскаженілого вурдалака Путіна, який вже пролив море крові і якщо його не зупинити, то ядерна війна неминуча!
Загинуть мільйони людей заради амбіцій цього людожера!
Але зупинити його можливо, відібравши агресивну сатанинську енергію!
Рецепт дуже простий!
Друкуєте з інтернету його фото, їдете, йдете на будь-яке кладовище на нашій планеті, знаходите свіжу (до 40 днів) могилу та зариваєте в могильну землю його фото. При масовій енергетичній атаці зграя екстрасенсів, яка обслуговує енергетичний захист вурдалака, не зможе впоратись з його захистом. Енергія сатани стає нульовою.
Разом ми врятуємо світ від оскаженілого звіра!
З богом на святе діло порятунку людства! Слава Україні!

укр 2014-03-30 / 21:06:33
Партія регіонів (В.Янукович (знайде ІНТЕРПОЛ), О. Єфремов, М.Азаров (забезпечив МВС,»Беркут» всіма «необхідними» спецзасобами), С.Тигипко, Г.Герман, Допа, Гепа) та партія комуністів (Симоненко) , як замовники вбивств МАЙДАНІВЦІВ, підлягають негайній забороні !!! Відповідальність – тюремний термін за злочин проти народу. Банді - нари !
Майдане ! Викликай , щотижня, ГПУ(Махніцького), МВС(Авакова) до ЗВІТУ на ВІЧЕ щодо розслідування про замовників знищення майданівців у 2013-2014 р.р.!!! !!!

іштван 2014-03-26 / 17:08:34
ТЯЧЕВО ЧОМУ ПРОКУРОР ДОТЕПЕР СИДИТЬ НАМІСТІ ЗА ПЕЧАТКИ ІДІТЬ В УЖГОРОД ТА ВЕДЕТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПРОКУРАТУРІ З КИЕВА ПРОКУРОР З ВНУТРІШНЬОЇ БЕСПЕКИ НЕДАЙТЕ СОБІ НАГОЛОВУ НАКЛАСТИ !!!!!!!!

Алина 2014-02-28 / 20:52:59
Почему такую важную информацию не разглашают щироко. Это же показывает как "честно" проводились выборы в 2010 г. А для таких как кил 227, который написал посмотреть в офисах Батькивщины, так вот я из Киева и сколько было выборов президенских, парламенских, мэра Киева и киеврады - никогда от БЮТ не поступало НИКАКОЙ агитации, а тем более денег за голоса, в отличии от рыгов, не было не одних выборов чтобы от их представителей не ходили агитаторы, причём в 2010 году так достали, кто только не приходил, также практически перед всеми выборами предлагалось 200-300 грн.за голос.

Макеевка 2014-02-28 / 12:51:12
Макеевка Виктору. Видите Виктор, находятся еще такие, которых обобрали до нитки, а они призывают выходить и защищать Янека и его банду. У меня, в Макеевке, эта банда отобрала бизнес, который я налаживал с начала 90-х. А если бы не отдал, то я давно уже сидел бы в тюрьме или за это пострадала бы моя семья.

kil227 2014-02-27 / 21:45:53
А посмотрите в офисах Батькивщині может больше найдете

:)) 2014-02-25 / 15:47:44
Ну що за... де нові обличчя ??? Все по новому.Дякуємо - нам не треба...

Виктор 2014-02-25 / 14:29:20
А что вы хотите от бандитов ,они всю свою деятельность сводили к принципу наперсточников - не нае...шь - не проживешь. Причем это проводилось на самом высоком уровне, и не будь Майдана,все последующие выборы были бы ни чем иным как фарсом.Сейчас Ефремов и компания все валят на Януковича - прекрасный и одиозный козел отпущения , а они ничего не подозревавшие ангелы с крылышками. Неужели и после всего случившегося найдутся в Украине дурни,которые поверят им и коммунистам.Если так то это очень больная нация,которую долго нужно лечить.

дпс 2014-02-25 / 14:26:00
да! от дехто з них мовчав би

Сабадош Юрій 2014-02-24 / 23:27:14
Опс! Пішли знайомі обличча... Та й призвіща в статті ВСІ знайомі... :)

Олександр 2014-02-24 / 20:20:23
Ось вам і найбільша підтримка пр на Закарпатті.

завантаження...

НОВИНИ: ПОЛІТИКА

02:32
Тячівські "єдиноцентристи" відхрестилися від кримінального стрільця і назвали справжню причину стрілянини
16:38
Звинуваченим в тероризмі бійцям ПС суд у Мукачеві продовжив термін ув'язнення ще на 2 місяці
15:26
У Мукачеві суд радиться щодо запобіжного заходу звинувачених у тероризмі бійців ПС
03:24
/ 6
ФОТОФАКТ. Москаля сфотографували у Львові
15:11
Закарпатський народний хор взяв участь у відзначенні ювілею Івана Франка і "Липовлянських зустрічах" в Хорватії
02:41
/ 4
Україну в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи представлятиме депутат Хустської райради
00:57
/ 1
В останній день серпня в Мукачеві відбудеться один з трьох резонансних політичних процесів
12:58
/ 5
Судове засідання по "мукачівській справі" через відсутність потерпілих перенесли на 31 серпня
11:45
Судове засідання по "мукачівській справі" стартувало на годину пізніше
11:19
У Мукачеві досі чекають на суддів для початку засідання у "мукачівський справі"
05:20
Відбулася спільна прес-конференція посла України в Угорщині з уповноваженим уряду Угорщини
20:12
/ 3
На об'їзній в Ужгороді "серйозно" зіткнулися ВАЗ 2170 і Toyota RAV4
14:15
Через блокування владою Закарпаття об'єднання громад на Хустщині сільради звернулися до керівництва країни
21:48
/ 1
У п'ятницю відбудеться перший суд над бійцями ПС по суті "мукачівської справи"
12:55
/ 1
Сільради на Хустщині заявляють, що обласна влада блокує їхні наміри об’єднатися в громади
17:19
/ 6
В Угорщині офіційно відxилили можливість референдуму по Закарпаттю як умову вступу України в ЄС
09:41
/ 9
Вищий спеціалізований суд України скасував вирок щодо засудженого в Ужгороді Богдана Пилипіва (ДОКУМЕНТИ)
17:12
Чергове судове засідання у "мукачівській справі" відбудеться 26 серпня
16:19
"Мукачівську справу" передано до суду, визначено колегію суддів
13:49
/ 6
Москаль каже, що не може прибути на допит до ГПУ "у справі Майдану", доки не відпустять Порошенко і Гройсман
15:48
/ 10
На Закарпатті презентували та обговорили проект Статуту УКРОПу
18:13
"Мукачівська справа": Захист бійців ПС наполягатиме на суді присяжних. Генпрокуратура не відкидає такої можливості
15:05
/ 5
Партнери Москаля по коаліції в Закарпатській облраді розпочали в області збір підписів проти дій влади, яку він представляє
14:34
Генпрокуратура відкликала апеляційну скаргу по "мукачівській справі"
14:01
/ 3
Москаль вже судиться з Вільховецькою громадою за гроші
» Всі новини

Loading...