В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Вчора в Тячеві колишній штаб районної організації Партії регіонів зайняли представники Самооборони.

В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Як розповідають самооборонці, приміщення на першому поверсі райспоживспілки їм передали без перешкод.

Активісти одразу взялися наводити лад у приміщенні, очистили його від партійної символіки. Натомість на фасаді встановили державний прапор з чорною жалобною стрічкою. Жовто-синій і червоно-чорний стяги з’явились і на стінах всередині приміщення. На одному зі столів - запалена поминальна свічка в пам’ять про жертв Майдану.    

Представники самооборони показали знайдені в офісі печатки дільничних виборчих комісій, які залишились з президентських виборів 2010 року, та акт їх передачі Тячівській РДА. Як розповів активіст Сергій Стойка, котрий має значний досвід роботи в окружній виборчій комісії, такі печатки, згідно з законодавством, повинні були зберігатись в райдержадміністрації.  Тому виникає питання, чому вони опинились в офісі регіоналів.

Після генерального прибирання благочинний Тячівського району, настоятель Храму святої Великомучениці Варвари  УПЦ КП о.Андрій Гирич освятив приміщення і побажав активістам, щоби пам’ятали, яку ціну довелось заплатити за перемогу у боротьбі українського народу за краще життя, побажав працювати для людей з добрими помислами та мудрістю.

Як розповів координатор Самооборони Олександр Рабаджи, наразі на Тячівщині створено три сотні самооборони. За домовленістю з райвідділом міліції, розділившись на четвірки,  хлопці чергують в населених пунктах району, аби запобігти провокаціям, хуліганським діям та мародерству.

У перспективі самооборонці планують не тільки стежити за порядком на вулицях, а й проводити широку громадську роботу.

Наталія Маджара, Тячів

24 лютого 2014р.

Теги: самооборона, Партія регіонів, Тячів

Коментарі

МИхаил Васильевич 2014-05-18 / 02:03:17
Грехи Тигипка, а вместо тюрьмы прется в президенты/

Магдалена 2014-05-17 / 09:55:55
Лучше молиться богу чтобы он его покарал, а этот способ не подходит он греховный.

гор 2014-05-17 / 09:05:36
Мальфару.А зробіть це самі разом з вашими мальфарами,а людей не провокуйте на гріх.

Мольфар 2014-05-03 / 22:50:32

Надаю звернення мольфарів!
Шановні брати! Найдешевше буде не полінуватись, а дійсно зробити великий внесок в порятунок України від оскаженілого вурдалака. Рятуйте Україну, рятуйте світ від оскаженілого вурдалака Путіна, який вже пролив море крові і якщо його не зупинити, то ядерна війна неминуча!
Загинуть мільйони людей заради амбіцій цього людожера!
Але зупинити його можливо, відібравши агресивну сатанинську енергію!
Рецепт дуже простий!
Друкуєте з інтернету його фото, їдете, йдете на будь-яке кладовище на нашій планеті, знаходите свіжу (до 40 днів) могилу та зариваєте в могильну землю його фото. При масовій енергетичній атаці зграя екстрасенсів, яка обслуговує енергетичний захист вурдалака, не зможе впоратись з його захистом. Енергія сатани стає нульовою.
Разом ми врятуємо світ від оскаженілого звіра!
З богом на святе діло порятунку людства! Слава Україні!

укр 2014-03-30 / 21:06:33
Партія регіонів (В.Янукович (знайде ІНТЕРПОЛ), О. Єфремов, М.Азаров (забезпечив МВС,»Беркут» всіма «необхідними» спецзасобами), С.Тигипко, Г.Герман, Допа, Гепа) та партія комуністів (Симоненко) , як замовники вбивств МАЙДАНІВЦІВ, підлягають негайній забороні !!! Відповідальність – тюремний термін за злочин проти народу. Банді - нари !
Майдане ! Викликай , щотижня, ГПУ(Махніцького), МВС(Авакова) до ЗВІТУ на ВІЧЕ щодо розслідування про замовників знищення майданівців у 2013-2014 р.р.!!! !!!

іштван 2014-03-26 / 17:08:34
ТЯЧЕВО ЧОМУ ПРОКУРОР ДОТЕПЕР СИДИТЬ НАМІСТІ ЗА ПЕЧАТКИ ІДІТЬ В УЖГОРОД ТА ВЕДЕТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПРОКУРАТУРІ З КИЕВА ПРОКУРОР З ВНУТРІШНЬОЇ БЕСПЕКИ НЕДАЙТЕ СОБІ НАГОЛОВУ НАКЛАСТИ !!!!!!!!

Алина 2014-02-28 / 20:52:59
Почему такую важную информацию не разглашают щироко. Это же показывает как "честно" проводились выборы в 2010 г. А для таких как кил 227, который написал посмотреть в офисах Батькивщины, так вот я из Киева и сколько было выборов президенских, парламенских, мэра Киева и киеврады - никогда от БЮТ не поступало НИКАКОЙ агитации, а тем более денег за голоса, в отличии от рыгов, не было не одних выборов чтобы от их представителей не ходили агитаторы, причём в 2010 году так достали, кто только не приходил, также практически перед всеми выборами предлагалось 200-300 грн.за голос.

Макеевка 2014-02-28 / 12:51:12
Макеевка Виктору. Видите Виктор, находятся еще такие, которых обобрали до нитки, а они призывают выходить и защищать Янека и его банду. У меня, в Макеевке, эта банда отобрала бизнес, который я налаживал с начала 90-х. А если бы не отдал, то я давно уже сидел бы в тюрьме или за это пострадала бы моя семья.

kil227 2014-02-27 / 21:45:53
А посмотрите в офисах Батькивщині может больше найдете

:)) 2014-02-25 / 15:47:44
Ну що за... де нові обличчя ??? Все по новому.Дякуємо - нам не треба...

Виктор 2014-02-25 / 14:29:20
А что вы хотите от бандитов ,они всю свою деятельность сводили к принципу наперсточников - не нае...шь - не проживешь. Причем это проводилось на самом высоком уровне, и не будь Майдана,все последующие выборы были бы ни чем иным как фарсом.Сейчас Ефремов и компания все валят на Януковича - прекрасный и одиозный козел отпущения , а они ничего не подозревавшие ангелы с крылышками. Неужели и после всего случившегося найдутся в Украине дурни,которые поверят им и коммунистам.Если так то это очень больная нация,которую долго нужно лечить.

дпс 2014-02-25 / 14:26:00
да! от дехто з них мовчав би

Сабадош Юрій 2014-02-24 / 23:27:14
Опс! Пішли знайомі обличча... Та й призвіща в статті ВСІ знайомі... :)

Олександр 2014-02-24 / 20:20:23
Ось вам і найбільша підтримка пр на Закарпатті.

НОВИНИ: Політика

04:13
У кафе "Панорама" на Красії транслюють пропагандистський канал "Россия 24"
19:08
/ 2
На Закарпатті уповноважений Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини вирішує питання угорської меншини
03:55
/ 12
Русифікація через церкву. Біблія чужою мовою
17:21
/ 14
У скандальному списку осіб, нагороджених Аваковим зброєю, закарпатські нардепи Лунченко і Пацкан
13:29
/ 1
Судове засідання у "мукачівській справі" відклали у зв'язку із черговою неявкою "потерпілих"
03:13
/ 3
Протестний рух на Виноградівщині
14:13
/ 1
Розгляд "мукачівської справи" продовжиться на Закарпатті 13 січня, обвинувальний акт зачитано
11:40
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ засідання Мукачівського міськрайонного суду у "мукачівській справі"
11:31
/ 15
На Закарпатті СБУ оголосила офіційне застереження провокатору Данацку за "русинський триколор"
16:08
/ 43
Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком
15:32
У Тересві депутати відмовилися затверджувати бюджет через конфлікт з головою (ДОКУМЕНТ)
14:16
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ засідання Мукачівського міськрайонного суду у "мукачівській справі"
12:39
/ 8