В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Вчора в Тячеві колишній штаб районної організації Партії регіонів зайняли представники Самооборони.

В офісі Партії регіонів у Тячеві самооборона знайшла печатки всіх дільничних комісій (ФОТО)

Як розповідають самооборонці, приміщення на першому поверсі райспоживспілки їм передали без перешкод.

Активісти одразу взялися наводити лад у приміщенні, очистили його від партійної символіки. Натомість на фасаді встановили державний прапор з чорною жалобною стрічкою. Жовто-синій і червоно-чорний стяги з’явились і на стінах всередині приміщення. На одному зі столів - запалена поминальна свічка в пам’ять про жертв Майдану.    

Представники самооборони показали знайдені в офісі печатки дільничних виборчих комісій, які залишились з президентських виборів 2010 року, та акт їх передачі Тячівській РДА. Як розповів активіст Сергій Стойка, котрий має значний досвід роботи в окружній виборчій комісії, такі печатки, згідно з законодавством, повинні були зберігатись в райдержадміністрації.  Тому виникає питання, чому вони опинились в офісі регіоналів.

Після генерального прибирання благочинний Тячівського району, настоятель Храму святої Великомучениці Варвари  УПЦ КП о.Андрій Гирич освятив приміщення і побажав активістам, щоби пам’ятали, яку ціну довелось заплатити за перемогу у боротьбі українського народу за краще життя, побажав працювати для людей з добрими помислами та мудрістю.

Як розповів координатор Самооборони Олександр Рабаджи, наразі на Тячівщині створено три сотні самооборони. За домовленістю з райвідділом міліції, розділившись на четвірки,  хлопці чергують в населених пунктах району, аби запобігти провокаціям, хуліганським діям та мародерству.

У перспективі самооборонці планують не тільки стежити за порядком на вулицях, а й проводити широку громадську роботу.

Наталія Маджара, Тячів

24 лютого 2014р.

Теги: самооборона, Партія регіонів, Тячів

Коментарі

МИхаил Васильевич 2014-05-18 / 02:03:17
Грехи Тигипка, а вместо тюрьмы прется в президенты/

Магдалена 2014-05-17 / 09:55:55
Лучше молиться богу чтобы он его покарал, а этот способ не подходит он греховный.

гор 2014-05-17 / 09:05:36
Мальфару.А зробіть це самі разом з вашими мальфарами,а людей не провокуйте на гріх.

Мольфар 2014-05-03 / 22:50:32

Надаю звернення мольфарів!
Шановні брати! Найдешевше буде не полінуватись, а дійсно зробити великий внесок в порятунок України від оскаженілого вурдалака. Рятуйте Україну, рятуйте світ від оскаженілого вурдалака Путіна, який вже пролив море крові і якщо його не зупинити, то ядерна війна неминуча!
Загинуть мільйони людей заради амбіцій цього людожера!
Але зупинити його можливо, відібравши агресивну сатанинську енергію!
Рецепт дуже простий!
Друкуєте з інтернету його фото, їдете, йдете на будь-яке кладовище на нашій планеті, знаходите свіжу (до 40 днів) могилу та зариваєте в могильну землю його фото. При масовій енергетичній атаці зграя екстрасенсів, яка обслуговує енергетичний захист вурдалака, не зможе впоратись з його захистом. Енергія сатани стає нульовою.
Разом ми врятуємо світ від оскаженілого звіра!
З богом на святе діло порятунку людства! Слава Україні!

укр 2014-03-30 / 21:06:33
Партія регіонів (В.Янукович (знайде ІНТЕРПОЛ), О. Єфремов, М.Азаров (забезпечив МВС,»Беркут» всіма «необхідними» спецзасобами), С.Тигипко, Г.Герман, Допа, Гепа) та партія комуністів (Симоненко) , як замовники вбивств МАЙДАНІВЦІВ, підлягають негайній забороні !!! Відповідальність – тюремний термін за злочин проти народу. Банді - нари !
Майдане ! Викликай , щотижня, ГПУ(Махніцького), МВС(Авакова) до ЗВІТУ на ВІЧЕ щодо розслідування про замовників знищення майданівців у 2013-2014 р.р.!!! !!!

іштван 2014-03-26 / 17:08:34
ТЯЧЕВО ЧОМУ ПРОКУРОР ДОТЕПЕР СИДИТЬ НАМІСТІ ЗА ПЕЧАТКИ ІДІТЬ В УЖГОРОД ТА ВЕДЕТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПРОКУРАТУРІ З КИЕВА ПРОКУРОР З ВНУТРІШНЬОЇ БЕСПЕКИ НЕДАЙТЕ СОБІ НАГОЛОВУ НАКЛАСТИ !!!!!!!!

Алина 2014-02-28 / 20:52:59
Почему такую важную информацию не разглашают щироко. Это же показывает как "честно" проводились выборы в 2010 г. А для таких как кил 227, который написал посмотреть в офисах Батькивщины, так вот я из Киева и сколько было выборов президенских, парламенских, мэра Киева и киеврады - никогда от БЮТ не поступало НИКАКОЙ агитации, а тем более денег за голоса, в отличии от рыгов, не было не одних выборов чтобы от их представителей не ходили агитаторы, причём в 2010 году так достали, кто только не приходил, также практически перед всеми выборами предлагалось 200-300 грн.за голос.

Макеевка 2014-02-28 / 12:51:12
Макеевка Виктору. Видите Виктор, находятся еще такие, которых обобрали до нитки, а они призывают выходить и защищать Янека и его банду. У меня, в Макеевке, эта банда отобрала бизнес, который я налаживал с начала 90-х. А если бы не отдал, то я давно уже сидел бы в тюрьме или за это пострадала бы моя семья.

kil227 2014-02-27 / 21:45:53
А посмотрите в офисах Батькивщині может больше найдете

:)) 2014-02-25 / 15:47:44
Ну що за... де нові обличчя ??? Все по новому.Дякуємо - нам не треба...

Виктор 2014-02-25 / 14:29:20
А что вы хотите от бандитов ,они всю свою деятельность сводили к принципу наперсточников - не нае...шь - не проживешь. Причем это проводилось на самом высоком уровне, и не будь Майдана,все последующие выборы были бы ни чем иным как фарсом.Сейчас Ефремов и компания все валят на Януковича - прекрасный и одиозный козел отпущения , а они ничего не подозревавшие ангелы с крылышками. Неужели и после всего случившегося найдутся в Украине дурни,которые поверят им и коммунистам.Если так то это очень больная нация,которую долго нужно лечить.

дпс 2014-02-25 / 14:26:00
да! от дехто з них мовчав би

Сабадош Юрій 2014-02-24 / 23:27:14
Опс! Пішли знайомі обличча... Та й призвіща в статті ВСІ знайомі... :)

Олександр 2014-02-24 / 20:20:23
Ось вам і найбільша підтримка пр на Закарпатті.

НОВИНИ: Політика

18:10
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ з тенісу зібрала понад 90 учасників
14:19
/ 3
Із обвинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС знято частину звинувачень
14:12
/ 10
Голову Ради адвокатів Закарпатської області нагородили Орденом Честі
05:02
/ 1
Суд повернув Одесі проспект Небесної сотні та імена героїв російсько-української війни на Донбасі
04:25
/ 18
На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)
09:08
Лауреатом щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша в Мукачеві став Богдан Сливчук
01:47
В останій день квітня відбудуться вибори міського голови та депутатів Перечинської міської ОТГ
20:03
/ 8
У Ніредьгазькому університеті відкрили кафедру української мови та культури
03:46
/ 12
"Закарпатець" Шуфрич хоче, щоб СБУ скасувала заборону на в'їзд для "мукачівки" Лоліти
14:12
/ 13
"Закарпатку" Мілявську не пустили в Україну за Крим
18:16
/ 2
Країна на паузі, або Місяць на роздуми Порошенка
02:04
/ 43
Угорці в Україні. Проблема подвійного громадянства та мови
22:29
/ 26
У одного з затриманих на хабарі співробітників ДФС виявили угорський паспорт
15:23
Звинувачені по "драгобратській справі" знайомляться з матеріалами справи. Ні свідків, ні потерпілих понині не бачили
04:44
/ 12
В Ужгороді пікетували консульство Угорщини
04:22
У травні-серпні можна очікувати активізації сепаратизму на Закарпатті – Арестович
16:53
/ 52
"Дехто в Угорщині робить нам удар в спину" - заступник голови МЗС України
14:57
/ 7
Обвинувальний акт у справі екс-лідера ПС Закарпаття О. Сачка суд повернув прокурору
05:12
/ 1
У справі екс-керівника ПС Закарпаття Олександра Сачка вирішується питання про повернення обвинувального акту ГПУ
17:43
/ 39
Угорщина хоче "легалізації" подвійного громадянства для громадян України, Україна – проти
13:51
/ 1
В Ужгороді відбудеться публічна дискусія #ВиборчаРеформаChallenge
12:02
/ 7
Верховний Суд вирішив, що Москаль може поплатитися за любов до лайки посадою голови ОДА
03:02
/ 126
На конференції KMKSZ переобрали Брензовича і засудили дії української влади щодо зміцнення статусу державної мови та ліквідації подвійного громадянства
01:32
/ 15
Балога не розуміє, "навіщо Порошенку такі блазні як Москаль"
02:27
/ 19
Під час візиту на Ужгородщину держсекретар Угорщини підтвердив, що фонд Еде Егана підтримуватиме тільки "угорськомовних" закарпатців
» Всі новини