В Ужгороді у внутрішньому дворику СБУ невідомі палили якісь документи (ДОПОВНЕНО, ВІДЕО)

Закарпаття онлайн зафіксувало, як у внутрішньому дворику обласного СБУ, що межує з територією Ужгородської міської ради, невідомі палили якісь документи.

В Ужгороді у внутрішньому дворику СБУ невідомі палили якісь документи (ДОПОВНЕНО, ВІДЕО)

Частину документів, що їх ще не вдалося спалити, активісти вилучили. Вони датовані груднем 2013 року. Йдеться про абсолютно конкретні корупційні справи, пов'язані з порушеннями земельного законодавства тощо. Решту в мішках завантажили в автомобіль "Skoda" (АА 8660 АХ) і відвезли у невідомому напрямку.

На тлі останніх подій в області, зокрема захоплення народом Закарпатської ОДА, йдеться, очевидно, про спішне знищення тих чи інших актів, пов'язане з революційною ситуацією.

19 лютого 2014р.

Теги: СБУ, документи, палили

Коментарі

Олег 2014-02-24 / 13:18:25
АЗЕФ молодець. +100
Сидять тут недоучки і звиздять що дати почитатати журналістам.
Може ті документи що спалили комусь би життя врятували, або курупціонера би викрили. І невідомо в чиї руки ці документи попали би. Закон про таємницю ніхто не відміняв. З флешок всі документи швидко відновляться, і тоді буде видно хто, і де гадив.

азеф 2014-02-22 / 07:55:06
Ви всі КОЗЛИ, самі настоящі. Половина із вас ЗВИЗДУНІВ, які тут тріщать в свої коментах про люту ненависть до СИЛОВИХ структур, є самі агентами ще з часів КГБ(КДБ). Ви і є СЕКСОТИ (секретній сотруднік), які завдяки КГБ просувалися по службовим шаблям, а тепер сците що вас розкриют. Ви самі настоящі шкідники держави, бо вас всіх завербували, яки ви писали в своїх розписках НА ПАТРІОТИЧНІЙ ОСНОВІ. Сволота, ви і е ті хто привів державу до такого становища, бо ви ПРОДАВАЛИ ВСІХ за 30 срібників.

варош 2014-02-20 / 10:06:21
ШРЕДЕР

Банзай 2014-02-20 / 09:29:18
Чого ви накинулися на звичайних виконавців? Краще звернить увагу на керівників, саме від них залежить порядок функціонування установи. Треба розум мати, а не стріляти з чогось в людей. Макулатура з'явилась внаслідок невдосконалих застарілих технологій роботи. Ми відсталі від світу в усьому, печерний вигляд мають майже всі наші дії. Тому треба проводити кардинальні реформи, змінювати законодавство й , нарешті, жити за законом. Для лицарів революції раджу звернути увагу на корупціонерів, що здирають хабарі на кожному кроці (особливо в системі освіти).

Українець 2014-02-20 / 09:17:06
Альфа це і є СБУ, а інше.... Подивіть на ту срамоту, що заходить у ту богодєлбню :-)))

кокот 2014-02-20 / 06:06:27
Навіть знищити документи за інструкцією не можуть. Спилися і зблядувалися пацани до ручки. Яка операція антитерор? Подивіться на "внуків Дзержинського". Червонопикі, опухші, із животами та відїденими сраками. Ніхто більше трьох разів не підтягнеться...(окрім нормальних хлопців із "альфи").
А мішки вивезли на базу "А"

варош 2014-02-20 / 05:59:19
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок обліку, зберігання і використання
документів, справ, видань та інших матеріальних
носіїв інформації, які містять службову інформацію
52. Відібрані для знищення документи, справи і видання з
грифом "Для службового користування" перед здачею на переробку як
макулатура повинні в обов'язковому порядку подрібнюватися до
стану, що виключає можливість прочитання їх.

Українець 2014-02-20 / 00:11:10
Молодці! А тепер віддати журналістам і оприлюднити.
Будемо знати стукачів та сексотів.
Палять, значить бояться суки.
Слава Україні!

Ужгородка 2014-02-19 / 22:56:44
Молодці хлопці,що все це зазняли! Ганьба Закарпатським міліціонерам та чиновникам,які мають що приховати від народу,не зря ми виборюємо свої права! Банду геть!Слава Україні!!!

на підтримку Василія 2014-02-19 / 22:33:50
Насамперед хочу зазначити, чи молоді люди знали на що ідуть і чого хочуть(мету своїх дій)? Таке враження, що ними керував "стадний" інстинкт. Скільки вас там було? Невже ви думаєте,якщоб ,співробітники СБУ були налаштовані так як ви, то ви не збирали б папірців, не ганили людей, які намагаються нас захистити. Не вподобляйтеся тим проти кого боретеся. Вміру своєї необізнаності задайтке собі питання. "Хто я? Чим керуюся і проти кого борюся"? Цікаво, хто ті люди, які зафіксовані на відео? (Бюджетники,матері, батьки, чи хто ви?)

Нік 2014-02-19 / 18:27:43
Слава Україні! Просте і зрозуміле гасло!

вариський 2014-02-19 / 17:58:55
Судячи з коментів Василий і Лоци уже предложили свою жопу коли в них не було грошей на хліб)))Хлопці не судіть по собі!Люди не родяться рабами- ними стають! У вас уже рабське мислення...Робіть висновки...

Василий 2014-02-19 / 17:29:54
Правильно делают что палят. СБУшники тоже люди и им приключения не нужны. Есть законы и приказы которые надо выполнять, вот и выполняют. Нечего неграмотным и тупым активистам читать то, что им не предназначено. С такими активистами-революционерами, и ворами-революционерами скоро страны у нас не будет. И защищать их никто не будет ни милиция ни СБУ.

Самооборона 2014-02-19 / 17:28:52
Кочегар один з працівників СБУ. Він має дуже спеціфічне лице тому його легко упізнати!!!

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 15
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України