ЖРЕР №1 ліквідують заради «дерибану» землі і майна в центрі Ужгорода?

Із офіційного сайту Ужгородської міської ради жителі обласного центру довідалися про проект рішення, яким передбачається ліквідувати КП «ЖРЕР №1». 29 січня 2014 року рішення виконкому про це вже прийнято.

ЖРЕР №1 ліквідують заради «дерибану» землі і майна в центрі Ужгорода?

Працівники ЖРЕРу не знають, що їх чекає у зв’язку з ліквідацією.  Мешканці будинків, які обслуговує ЖРЕР №1, не знають, що чекати від такого покращення. Хтось здогадується про віддалені плани міського голови Віктра Погорєлова та його оточення, а також володіють інформацією «зсередини», обурені прийняттям такого рішення. А тим, хто не здогадується і не володіє, пропонуємо почути наші міркування з цього приводу.

Аргументація рішення про необхідність ліквідації КП «ЖРЕР №1» викликає сумніви в її чесних і прозорих намірах керівництва міста. Це видно вже з того, що базовим посиланням про необхідність ліквідації є те, що вона викликана з метою підвищення ефективності діяльності комунальних підприємств, враховуючи інформацію директора департаменту міського господарства про фінансово-господарську діяльність КП «ЖРЕР №1».

Нам вдалося отримати відомості із комунальних підприємств, які свідчать про зовсім протилежне. Рівень сплати за компослуги у першому ЖЕКу нічим не гірший, а за окремими показниками й кращий, ніж у п’ятому та четвертому ЖЕКах, між якими його хочуть «розділити». Мешканці тих будинків, що їх обслуговує ЖЕК №1, за підсумками 2013 року сплатили 94 відсотки суми, нарахованої їм за послуги, так само сплачують і в інших ЖЕКах.

Варто нагадати, що саме ЖЕК №1 мав переїхати в відремонтовані його ж силами приміщення ліквідованого комунального підприємства «Міськсвітло» на вул. Руську, 38. Але почалися «чудеса»: керівництво міста заявило про … ліквідацію ЖЕКу. І це після того, як його силами в приміщеннях колишнього «Міськсвітла» було здійснено ремонт! Кошти на цей ремонт, звісно, використали з оплат за компослуги. Кошти мешканців пішли не за призначенням.

Очевидно, керівників ЖЕКів № 5 і № 4 Анатолія Ковальського та Юрія  Мандича, які є депутатами Ужгородської міської ради  від Партії регіонів, найкраще влаштовує варіант, за якого «брат» № 1 припинить існування.

Вигоди цих двох керівників полягатимуть у тому, що розділять між собою чималу площу прибудинкових територій центральної частини міста, які обслуговував ЖЕК №1. Це — дуже ласий шматок. Загальновідомо, що пан Анатолій Ковальський є власником фірми, яка займається зведенням багатоповерхівок і продажем квартир у них. Кількаповерхових будинків, зведених цією фірмою, в місті нараховується вже десятки… Хіба можна випустити з рук і той резерв, яким є незабудована земля на території колишнього «Міськсвітла» на вулиці Руській, 38? Нагадуємо, що саме на ту відремонтовану базу планував переселитися перший ЖЕК. Багато ще можна звести нових будинків на прилеглих територіях будинків давнішої забудови. Причому вже й комунікації готові.

Під час «жеківських» маніпуляцій керівництво міста, мабуть, розраховує і на власні вигоди. Ліквідація ж бо відбудеться завдяки голосам депутатів — «прикормлених» і слухняних. За «успішне» голосування буде й розрахунок.

Спитати думку самих мешканців, чиї інтереси виражають наші очільники, про те, чи задоволені вони послугами, які надаються КП «ЖРЕР № 1», нікому не спадає на думку. Ми ж опитали багатьох мешканців, яких перший ЖЕК обслуговував. Більшість його роботою задоволені. Та все одно рішення прийматимуть депутати.

Михайло Фіцай для Закарпаття онлайн

06 лютого 2014р.

Теги: ЖРЕР, Ковальський, Мандич

Коментарі

Із ЖЕКу №7 06.02.2014 / 12:14:56
Закрити треба ЖЕК яким руководить Валєра Левко. Він задолжав за квартиру свише 5 тисяч гривень. Ото показує примєр усім ужгородцям. Мер Погорєлов сього не видить. Левко не реагує на десятки пісєм з требованієм уплатити долг, вся надєжда тільки на суд.

НОВИНИ: Соціо

17:02
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
Снайпер "Ярий"
15:33
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 2
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 1
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
11:33
На Закарпатті затримали ужгородця, який за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК Фото новина
10:10
На горі Піп Іван Чорногірський — мінус 6 і хмарно Фото новина
09:09
/ 1
Водій бетонозмішувача на Закарпатті заплатить 17 тис. грн штрафу Фото новина
18:07
В Ужгороді тракторист допоміг загасити палаюче авто Фото новина
17:24
Осіння подорож Боржавою: як діти природу пізнавали Фото новина
17:10
На Закарпатті стягнули понад 10 млн грн з «Лісів України» за незаконну вирубку
16:02
У Виноградові охоронець врятував ринок від масштабної пожежі Фото новина
15:07
На Мукачівщині під час руху загорівся легковик Фото новина
14:04
Двоє мукачівців представлять Україну на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби U23 Фото новина
13:12
На Берегівщині 42-річний чоловік вбив подружжя пенсіонерів Фото новина
12:15
Родини полеглих закарпатських Героїв пройшли черговий сеанс іпотерапії Фото новина
11:02
На Закарпатті засудили 20-річного боксера, який систематично бив свою дружину
10:02
/ 1
Посадовця Ужгородської міськради та підрядника обвинувачують у заволодінні 1,7 млн грн бюджетних коштів
09:02
Гірські штурмовики 128-ї бригади піднялися на Говерлу Фото новина
18:29
/ 3
У Мукачеві зустріли родини переселенців із Дніпропетровщини Фото новина
17:10
/ 1
У Мукачеві попрощалися із захисником Максимом Власенком Фото новина
16:02
/ 2
Підрядник з Ужгородщини підозрюється у розкраданні понад 1,6 млн грн на ремонті дороги Фото новина
15:09
/ 1
У селі Мала Уголька попрощалися з військовослужбовцем Іваном Лиськом Фото новина
14:14
/ 1
На Тячівщині позашляховик наїхав на 10-річного велосипедиста Фото новина
» Всі новини