Закарпатці їдуть АвтоМайданом на дачу до Медведчука

Закарпатський АвтоМайдан у суботу, 4 січня, організовує акцію "МедведЧУХАЙ із Закарпаття".

Закарпатці їдуть АвтоМайданом на дачу до Медведчука

В Ужгороді автопробіг з кінцевим пунктом у Жденієві стартує о 10 годині від стадіону "Авангард".

Загальний збір учасників заходу з усієї Закарпатської області заплановано о 13:00 біля ресторану "Наталі" по трасі Київ-Чоп.

Організатори просять прикрасити автомобілі українською та європейськоє символікою.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0633491437.

02 січня 2014р.

Теги: Медведчук, АвтоМайдан

Коментарі

Закарпатець 2014-01-04 / 11:36:18
Іца, ти жидяра? Сідай в машину і ідь.чи тобі потрібно, щоб тя везли? Убхожували?

Небайдужий 2014-01-04 / 11:07:55
З Мукачева від стадіону Авангард виїхало біля 50! Машин з бойовиками!
І два неоплана автобуса, один Червоного інший Білого кольору.
Мені брат казав що всі на Жданієво.
Не сидіть в компах!
Їдьмо всі!
Я теж буду біля Наталі.

київські закарпатці 2014-01-04 / 09:13:00
ми з вами чекаємо біля наталі

люстер 2014-01-04 / 04:12:30
При підїзді до завалів на дорозі спочатку все потрібно сфотографувати сфотографувати та скласти протоколи. Визвати ГАЇшників (думаю, їх там буде до хрєна). Дорога - державна власність. Її нищення чи перешкоджання руху карається відповідно до чинного законодавства. І "впарити" воловецьким хлопчикам декілька позовів. А відеоінформацію розмістити в ютубі. Нехай Європа побачить діяння верховинських блюдолизів та придурків!

автомайдан 2014-01-04 / 01:52:58
Іца, в Мукачеві немає точки збору. Тут є багато причин. Але зараз не про них. Всім, хто має бажання долучитися до акції, чекаємо о 13.00 коло ресторану Наталі, там буде загальний збір.

Іца 2014-01-04 / 01:13:40
Чому Мукачево мовчить!!Де нашї машини!! Чому не їдуть на дачу
Медчухая!Чоловіки не будьте боягузами!!! Дайте їнфармацїю коли і де підключатися мукачівцям!!

Нісан 2014-01-04 / 01:08:12
ПРИВЕТ МЕДВЕД!!!

Вуйко Славко 2014-01-04 / 00:55:38
Треба трактор-грейдер.

Вуйко Славко 2014-01-04 / 00:51:45
На "главную ёлку страны" не пустили детей без "президентских пригласительных": "Это позор":
http://censor.net.ua/n265532

тракторіст 2014-01-04 / 00:39:46
Брати Щербеї уже наклати на путь до Медведячої дачі дерева нарили каміння! Треба мати із собов лебідки і бензопили! Я єдну бензопилу найду!!Беріть хто що мае!!

партизан 2014-01-04 / 00:20:11
Нішто Їх ся бояти!!Нас у тисячу раз більше!! Най они нас ся боять!!Уни же усі кладуть у гаті!!Лем ся не давуть й дуються і нас пужавуть от свої тупості!!Они ще ся не урозуміли што прийшов пісець!!!

партизан 2014-01-04 / 00:08:48
Хлопці киваймеся дружно бо ще мало ібуде пізно!!Доки нас будуть гнобити!!Обдирати бізнес!Уже доходить до того што збиравуть мзду
із зарплат учитилів і дохторів!!Кеть не типирь их изїме то більше нигда на охтема!!!

КОЗі 2014-01-03 / 21:14:18
Там будуть жополизи Медвдчухайа закарпатські братики Щербейі алкоголіки бандюки і наркомани Ігорчик і Славчик , і Йончіко Чубірко пуцери СДПУо які все були Медведьчухськими все це время і Славчика Щербея кажуть у нас в Воловцтові через К ума Путіна уже договорено шо ун замісто Ледиди буде губернатором вшиткого закарпаття скоро ,і орден Ярослава мудрого Щербейю дав Медведчух на день конституціі а Щербей йому деревяну із зруба хижку поклав за то там коло фазенди

Анінім 2014-01-03 / 20:10:16
Обов"язкові атрибути - маски або баклави, не варто палити своє обличчя.

Вуйко Славко 2014-01-03 / 19:43:07
нік 2014-01-03 / 19:13:28
потрібна буде поміч підтянуться всі
Львів Стрий Сколе

То підтягуйтеся. З депутатами.

Вуйко Славко 2014-01-03 / 19:34:16
Пора зачищати бандюків самим:

У украинских олигархов есть две недели, чтобы спасти самих себя, - Соскин (видео):
http://ua.ukrlife.tv/video--u-ukrainskih-oligarhov-est-dve-nedeli-chtoby-spasti-samih-sebya-soskin-video--1208

Обама дал карт-бланш Путину на помощь Януковичу, - Соскин-
http://ua.ukrlife.tv/video--obama-dal-kart-blansh-putinu-na-pomoshch-yanukovichu-soskin-video--1223

Вуйко Славко 2014-01-03 / 19:33:00
Хлопці - продумайте всі нюанси, на обличчя натягніть маски або балаклави, номери болотом замастіть.І як будете об'їжджати блоки. Візьміть одну-другу важкі авто, хороші троси, аби тягти автобуси чи крани, якими можуть перегородити путь. Най хтось наперед стане, де стоять даішні пости по путі і веде відеозйомку, аби потім не було підстав, як на Межигір'ї, звиздіти дайцям, шо хтось там не став на їхню вимогу.

нік 2014-01-03 / 19:13:28
потрібна буде поміч підтянуться всі
Львів Стрий Сколе

Василь 2014-01-03 / 17:13:59
Сьогодні цілий день Старший Щербей тот шо в МЧСови робить сидить в Медвідя на дачі і шось там тре, К ажуть шо Медвіть пообіцяв Йому крісло губернатора Закарпаття коли стане в январі Премєром, вчора заставляв С тарший Щербей із бітов і менший Ігорь депутатів пудписувати папірі за Медвідя і збиравуть тітушків бандитів із М укачева Блюк має дати і лісників вшитких заставлявуть, кажуть ко не піде поламавуть! Так шо беріть відеокамери і журналістів бо буде завтра заваруха

Савчук Тарас 2014-01-03 / 17:02:12
Є слабке виправдання для жебраків, яких купують Медведчуки на крихти від вкраденого в них, але жодного виправдання для забезпечених депутатів Воловеччини та з ними - ВІЧНА ГАНЬБА СЕКСОТАМ. Нероби, злодії і артисти готові підтримувати всіх вбивць і гвалтівників лиш би їм платили посадами і розподілом бюджету. Розігнати їх в майбутньому за державну зраду і діяльність направлену проти народу України. Працювати на кума Путіна проти українців не повинно проходити безкарно - до Маркова в компанію. Нажаль в Україні не один приклад такого продажного селюцтва і є вже Фірташівки і Голубівки, де селяни горло гризуть за своїх добродетелей обікравших і продавших закордон Україну. Не дати згодом цим сексотам відмовитись від співучасті - бо стають такими свідомо, вважаючи що всіх перехетрили.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль