УДАР допоміг "регіоналам" врятувати від ліквідації Рахівську РДА

Рахівська райрада звернулася до Януковича з закликом підтримати Євромайдан. Таке рішення стало компромісним після майже 10 годин суперечок протягом частини п'ятниці та понеділка.

УДАР допоміг "регіоналам" врятувати від ліквідації Рахівську РДА

Спершу опозиційні депутати від фракцій Єдиного Центру, УДАРу, НУНС та "Батьківщини" висунули 2 чіткі вимоги - звернення до Януковича про відставку уряду Азарова та позбавлення повноважень Рахівської РДА, що фактично означало б її ліквідацію.

Зі свого боку "регіонали" у п'ятницю та понеділок відмовлялися навіть ставити на порядок денний ці питанні, не те що голосувати. А паралельно шукали можливості домовитися бодай з якоюсь частиною опозиційних депутатів, прикриваючи усе необхідністю вносити зміни до бюджету. Хоча з огляду на те, що Верховна Рада досі не спромоглася ухвалити бюджет на наступний рік, ці заклики виглядали виключно спробою відволікти увагу.

Так і сталося, близько 16.00 у понеділок, після 2 годин перемовин, рахівські "регіонали" вмовили "прогнутися" місцевих УДАРівців і їхніми голосами ухвалили зміни до бюджету, зауваживши, що відразу після цього візьмуться за звернення до Януковича.

Однак майже відразу після голосування по бюджету "регіонали" розійшлися і тоді вже опозиції довелося тиснути додатково на Партію регіонів, аби прийняти бодай щось.

Зрештою, було ухвалено компромісне звернення до Януковича із закликом підтримати ЄвроМайдан.

23 грудня 2013р.

Теги: ЄвроМайдан, Янукович

Коментарі

Полковнік гоцульщини 2013-12-24 / 20:58:16
ГОЦУЛ напиши більше проних щоб я знав і продвохличного Бютовця Бочкора

Полковнік гоцульщини 2013-12-24 / 20:52:58
Дан я тебе зрозумів щоти граєш на два фронти я думаю що ти будеш мужиком а не сукою а бойко Сурмач боєц

Лллл 2013-12-24 / 14:50:36
Ганьба !!! Це просто жах якийсь !!!

беркела 2013-12-24 / 00:24:26
Мужик старший беркела )

гуцул 2013-12-24 / 00:11:20
Йди спати, продажний УДАРівець :-)

народ 2013-12-24 / 00:09:56
Горбатого могила справить... Ну шо я тобі можу сказати? Удачі тобі по життю "справжній опозиціонер"!

гуцул 2013-12-23 / 23:58:40
Бачиш, народ-Дан-УДАР-ПР, народ розуміється, що тут йшлося не про зарплати, не про бюджет взагалі, а про збереження влади Партії регіонів. І ви, УДАР, їм цю владу зберегти допомогли. УДАР і ПР тепер оформлять в раді коаліцію?

2929 2013-12-23 / 23:28:20
гроші бюджетникам
виплачують згідно
з бюджетним
кодексом !

народ 2013-12-23 / 23:20:40
Смішні ви дуже!!! я не думаю шо Дан би перед вами виправдовувався!!!тим більше я вважаю шо нема за шо!!!а ви би краще сьогодні скорше лягли спати,добре виспалися і зранку може хоч одна розумна думка у вашу "світлу" голову прийде!!!мені вас шкода... і якшо чесно то і Дана шкода шо ще хоче таким як ви допомагати!!!

з Рахова 2013-12-23 / 23:15:27
Все зрозуміло: "народ" то і є сам Дан. Мусит ся виправдовувати.

народ 2013-12-23 / 23:15:13
кому так сподобався мій нікнейм???на свій фантазії не стало???

народ 2013-12-23 / 23:07:45
Люди Рахівщини,невірте тим злодіям Андріюкови і Беркелам,а вірте мені Закуренному Володимиру.

питання 2013-12-23 / 23:06:28
народ, як дорого ви продали свою опозиційність?

народ 2013-12-23 / 23:05:11
Я особисто нічо не краду,то такі як ти і тобі подібні крадуть у мене і таких як я!!!!Забагато тексту гуцуле пишеш!!! пиши шось розумне,мене особисто зараз не цікавить хто шо краде і як ви між собою ділитеся, я просто підтримую людей які думають про народ!!!ти зараз переживаєш тільки про авторитет свої партії,шоби ніхто не попер проти вас (так як це зробили проти УДАРу необразовані такі як ти)!а УДАРівці не побоялися ні думки таких як ви,ні вашого осуду, а прислухалися до народу! і за це я висловлюю їм велику вдячність!!!!!

рахівчанин 2013-12-23 / 23:04:26
Ось позиція Дана. Слушно каже. Ті хто не хотів голосувати за бюджет - зрадники рахівчан і гнати іх треба в шию
http://zakarpattya.net.ua/Partiji/118112-UDAR-Rakhivshchyna-Zalyshaty-liudei-bez-zarplat-cherez-politychni-ihry-bulo-b-zlochynom

мася 2013-12-23 / 23:04:02
Ой;рахівчанко і ти іди спи вжеееее!!!!

рахівчанка 2013-12-23 / 22:59:12
Рахівський УДАР - зрадники українського народу!!!

народ 2013-12-23 / 22:58:28
Гуцул ти шо в танку???не встигаєш звідти читати???)

гуцул 2013-12-23 / 22:57:48
А що, УДАР з Партією регіонів уже запропонував проект рішення про заборону справжній опозиції "зависати" в Інтернеті? Думай, що мелеш, неборе.
Врізання повноважень злочинної РДА, яка дерибанить майно і ресурси громади, і передача їх народу, як це зробили у Львові, якраз і була би реальним длом на користь людей. І люди точно це підтримали. Саме тому "регіонали" і запереживали і знайшли, певно за бабло, зрадників з УДАРу. Так що крадете ви.

іра 2013-12-23 / 22:57:27