В ухваленому Ужгородською міськрадою зверненні до Президента про його відставку жодним словом не згадується

Після ухвалення рішення у сесійній залі трапилась потасовка: міського голову Віктора Погорєлова присутні у залі страйкарі не випускали з зали.

Сьогодні після палких суперечек і дискусій депутати Ужгородської мвської ради ухвалили звернення до Президента щодо останніх подій, які мають місце у державі. Зокрема - і стосовно побиття мирних мітингувальників вночі проти минулої суботи. У зверненні - лише вимога відставки уряду, жодним словом про відставку Януковича у документі не згадується.

Навіть і проти включення пункту про вимогу відставки уряду Азарова виступив очільник фракції ПР у міській раді, заступник міського голови Юрій Бєляков. За його словами, "наказ бити мітингувальників надходив не від всього уряду, а до Генпрокуратури вже є звернення, за яким винних буде знайдено і покарано".

Довкола документу у міськраді досить довго сперечались, відтак, приступили до голосування його в "узгодженому" варіанті. У зверненні до Президента із засудженням нічних подій з пятниці на суботу, яке зрештою таки було поголосоване позитивно, жодним словом про вимогу відставки президента не йдеться.

Цей факт спричинив фактично бурю у сесійній залі: страйкарі під вигуки "Ганьба! скупчились на виході з приміщення, перешкоджаючи міському голові Віктору Погорєлову покинути залу. На допомогу "меру" довелось прийти його особистому охоронцю, який свого часу вже відмітився агресивною поведінкою і застосуванням сили до журналістів. Поки ж Віктора Погорєлова охоронець за підтримки депутата-"регіонала" Анатолія Ковальського, які брутально розштовхували тендітних дівчат, витягав з натовпу, серед страйкарів чулись вигуки: "Не піддавайтесь на провокації! Не слухайте провокаторів!".

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

02 грудня 2013р.

Теги: сесія, звернення, рішення

Коментарі

Погорелова БІС попутав!!! 2013-12-02 / 21:28:17
Але все-рівно непоколєбімий реггіонал з пеленок Погорелов на цій сесії бздонув і наклав у штани від вимог студентів! Бо як пояснити, що після закінчення сесії Погорелов дістав із піджака 30-сантиметровий хрест і почав ним махати в сторону студентів при цьому щось собі активно бормотав під ніс???? (знаючі кажуть, що знову його (нехриста Погорелого) біс попутав)

Європа 2013-12-02 / 19:31:28
Самі вибрали. Тепер маєте.

Ян Ужгородський 2013-12-02 / 18:49:04
ГАНЬБА

ужгородець 2013-12-02 / 18:41:35
А ви подивіться хто наші депутати в міській раді основна маса меркантильні бздуни.Вони лише можуть засрати місто МАФами

земляк 2013-12-02 / 18:25:59
Як прикро за Ужгород, його городян та його мерію, разом із усіма... погореловими!

Ніякого порівняня із Ужгородом, взірця серпня 1991 року, коли, буквально кілька молодих депутатів першого, демократичного скликання, уже на другий день НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ – зібрали, через підписи – позачергову Сесію Ужгородської Міської Ради. Тоді – Ужгород, був другим містом в СРСР (після Риги), законодавчо-представницька влада, якого - висловила супротив ГКЧП (ДКНС). Саме це стало символом... державницької позиції, патріотизму та відваги! І це тоді, нагадаю, коли в країні панували: КПРС, КДБ, Радянська влада...

На жаль, той, громадсько-політичний Ужгород – не можна порівняти із сьогоднішнім: зґвалтованим та приниженим, практично у всіх сферах життя...

Що ж робити сьогодні, крім як вимагати: відставок, імпічменту, помсти?
1. Насамперед - згуртуватись небайдужим та самоорганізуватись, залучивши до цього й наявні, опозиційні політичні сили, які є у місті та на Закарпатті.
2. Налагодити тісний контакт із київськими майданами та майданами в інших містах України, використавши наявну мережу опозиційних політичних сил в Україні.
3. Організувати круглий стіл між організаторами зібрання та Депутатами Верховної Ради від Закарпаття.
4. Почати збір матеріалів до Книги ганьби України (як аналог Книги Рекордів) та фіксувати для історії усі події сьогодення в нашому краї!
5. І головне – готуватись, не стільки до повалення існуючого режиму, скільки до розбудови нової, європейської держави - України. Це буде, ой як – нелегко!

Слава, новій, європейській Україні!

Виборець 2013-12-02 / 18:20:00
Ганьба!!!

земляк 2013-12-02 / 18:17:32
А як там Криса? тобто міжгірський Щур.

Читач-виборець 2013-12-02 / 17:50:58
Ганьба!!!
Ви, депутати, точно як ті мавпи: Нічого не бачу, нічого не чую, нічого нікому не скажу.
Кожен з вас, маючи свої інтереси, зовсім забув, що він/вона робить у міськраді. А саме представляє інтереси своїх виборців.
Ви є нашим голосом, а не нашим мовчанням!
Студенти Ужгорода, підхопивши загальнонаціональний проєвропейський протест від ВУЗів столиці та інших міст України, показали всім нам приклад, як бути громадянином, людиною з позицією. Ужгородці підтримали їх, вийшовши цієї неділі на наймасовіше зібрання з часів Помаранчевої революції. Вийшли не за гроші, і в більшій частині не за партії, і вже навіть не стільки за Європейський союз. А прийшли висловити своє обурення застосуванням сили проти студентів у суботу зранку!
Ви звертаєтеся до Януковича?!? Ви, мабуть, вірите в те, що «Беркутом» керували комунальники? Може вірите поясненням Захарченка? Чи вам близька думка Чечетова?!
Ви не бачили «тітушків», звірячі дії «Беркуту»?!? А може ви вірите, що «Беркут» розігнав Євромайдан без вказівки Януковича?
Дивіться далі УТ-1, канал Россия, будьте страусами, які нічого не бачать.
Але нами, виборцями, висновки будуть зроблені

goio 2013-12-02 / 17:46:06
В Донецке Партия Регионов отменила митинг в поддержку Януковича: никто не пришел

Страйк! 2013-12-02 / 17:39:36
Погорелов с Беляковым манипулировали пунктами повестки дня и поправками, как напёрсточники, только бы в решении не прошли поимённое голосование и отставка правительства. В результате половина депутатов не поняли за что голосовали. Только 6 депутатов не побоялись и подтвердили свою позицию вставанием при голосовании.

випадковий 2013-12-02 / 17:38:36
сьогодні у Рахові відбувся багатолюдний мітинг.Була прийнята резолюція висловити недовіру янеку азірову районному очільнику андріюку свідомо пишу із малих буквю.На мітингу виступив голова райради регіонал Беркела і пообіцяв ці всі питання винести завтра на позачергову сесію .Люди йому повірили.Побачимо завтра.Над райрадою підняли прапор євросоюза

Йег 2013-12-02 / 16:45:59
Мерiю у вiдставку!!!!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ