Ужгородський ЄвроМайдан викликає Ледиду, Варцабу, Погорєлова, Ковача і депутатів міськради

Текст відповідного звернення від організаторів ужгородського віча надійшов на адресу Закарпаття онлайн

Ужгородський ЄвроМайдан викликає Ледиду, Варцабу, Погорєлова, Ковача і депутатів міськради

До:

Голови Закарпатської ОДА О.Ледиди,

Начальника УМВС  в Закарпатській області В.Варцаби,

Міського голови Ужгорода В.Погорєлова,

Народного депутата України від м.Ужгорода В.Ковача,

депутатів Ужгородської міської ради

Вже всім очевидно, що діями останніх днів влада делегітимізувала себе, оскільки вчинила незаконні та силові дії проти власного народу. Вся відповідальність за цю ситуацію лежить особисто на Вікторі Януковичу.

Ми, громада міста Ужгород, вимагаємо вашої присутності на Ужгородському Віче в неділю о 13:00 на пл. Театральній,  і хочемо почути вашу публічну позицію щодо подій останніх 2-х тижнів в Україні та ночі проти 30.11 зокрема.

Також нагадуємо, що підтримуючи цю владу, ви розділяєте повну відповідальність за її вчинки!

Слава Україні!

30 листопада 2013р.

Теги: ЄвроМайдан

Коментарі

Коментатор Озеров 2013-12-01 / 10:28:01
Іх треба не викликати, а негайно ПРИЙМАТИ!!!!!!(щоб потім по норах не поховались у всяких там росіях!)

Сало 2013-11-30 / 23:45:06
Виталику колт ти вже успокоїшся?

Русин 2013-11-30 / 22:54:29
Кулітка мутить, бо хоче бути начальником і підспівує п. Б і Л

KKK 2013-11-30 / 22:15:27
Интересно, какой пожар будет дальше виден: на Золотой Горке или на Червенице?

Ольга 2013-11-30 / 21:57:11
Притягнути до відповідальності і керівництво телеканалу Тиса за бездіяльність і викривлення подій!

firman 2013-11-30 / 21:51:47
За шо цьому воловецькому гопнику орден дае цікаво?Ліпше б простим трудягам гідну платню давав.

Сер 2013-11-30 / 21:18:37
завтра 1грудня о 12.30 год

пікетування головного управління МВС України в Закарпатській області. Досить чекати час діяти!

"закарпатські візерунки" 2013-11-30 / 21:04:11

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 655/2013

Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

Нагородити орденом Данила Галицького
ЩЕРБЕЯ Мирослава Васильовича - начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області, майора служби цивільного захисту

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»
КОБЛИКУ Василю Йосифовичу - начальникові Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»
ІЛЬНИЦЬКОМУ Василю Івановичу - головному редакторові обласної газети «Срібна земля ФЕСТ», Закарпатська область

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
30 листопада 2013 року

За які заслуги відзначила влада цих людей – нехай це буде їх особисте.
Але чи хтось з цих закарпатців відмовиться від цього «відзначення», яке В.Янукович підписав відразу після розгону Євромайдану?

ДЕЯ 2013-11-30 / 20:56:37
http://vk.com/svoboda_zak?w=wall-10162124_1030%2Fall

БАМчик 2013-11-30 / 20:52:03
за сьогоднішню Акцію на мосту -Дякую УЖГОРОДЦІ !
Ви супер !

Сан Санич 2013-11-30 / 20:47:59
У мене свуй БАБЛОМАЙДАН

учні 2013-11-30 / 20:45:50
кіндюха - на Майдан!! І анулювати йому всі візи! Хай митносоюзну школу розбудовує, а не Європейську!

набридло 2013-11-30 / 20:14:13
Точно пора вже міліції своє "фе" сказати, або вони з народом, або з уродом. ВСІ ДО ОБЛАСНОГО МВСУ В НЕДІЛЮ НА 12.30. а звідти на театральну!!!!!!!!!!!

Довбуш 2013-11-30 / 20:12:03
Слід вимагати присутності на Ужгородському Віче і міської інтелектуальної псевдоеліти - непідписантів звернення про скликання євроінтеграційної сесії міськради, конкретно: Ващук – псевдоректор-самозванець, Гасинець – доцент УжНУ, Кіндюх – директор ЗОШ №5, Лях – зав.дитполіклінікою, Соханич -доцент УжНУ, Рошко – директор ін-ту УжНУ, Мегеш – директор школи №1, Гомонай – доцент УжНУ, Жменяк - завідуююча дитсадком, Козак – головлікар поліклініки. Хай люди подивляться на своїх обранців...

7777 2013-11-30 / 20:00:11
Завтра о 12.30 біля обласного МВС! Не будь байдужим!

яна 2013-11-30 / 19:58:14
це вже конкретно!!!

Бувалий 2013-11-30 / 19:52:35
Ліберали вже показали на що вони здатні! Вчора вже із-за цього постраждав майдан у Києві! Завтра я долучаюся до пікетування обласного МВС! Прийди і вискажи свою позицію, досить було тусити на театральній площі! Настав час до рішучих дій!!!

Довбуш 2013-11-30 / 19:46:35
У Коломиї загальноміський страйк, Мер Тернополя закликає всіх їхати в Київ а Мер Львова Садовий попередив від спроби розігнати Євромайдан. Оце справжні Мери, а не мер-зоти типу Погорелого!!!

Шерегі 2013-11-30 / 19:43:16
Бушко вже в Мадярщині, пару минут як ім го через Вілок пропхав. Утік главний контрабандішта, защитник бідного люду Сивлюшчини.

Довбуш 2013-11-30 / 19:30:37
Пане Конюх, я обов'язково скористаюся вашим запрошенням!

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ