Попри заяви про підтримку студентського ЄвроМайдану, в УжНУ намагаються перешкодити потрапити студентам на страйк

Як повідомили Закарпаття онлайн в координаційному комітеті ужгородського студентського ЄвроМайдану, студентам УжНУ керівництво вишу сьогодні всіляко намагається завадити долучитись до проведення студентського страйку, оголошеного всеукраїнським.

Попри заяви про підтримку студентського ЄвроМайдану, в УжНУ намагаються перешкодити потрапити студентам на страйк

За повідомленням координаційного комітету, на адресу організаторів страйку в Ужгороді надходять телефонні дзвінки, зокрема, від студентів біологічного факультету УжНУ з інформацією про примусову їх присутність на раптовій конференції на тему Голодомору. За словами студентів, конференцію на факультеті призначено на 12-ту годину - час, оголошений для збору на всеукраїнський попереджувальний страйк. Студенти повідомляють, що їх у примусовому порядку намагаються залучити до участі в конференції із погрозами фіксувати відсутність відмітками про пропуск.

Крім того, повідомляють в координацйному комітеті, знову ж таки, на 12-ту годину в університеті оголошено збір старост, разом з тим, з якою метою - невідомо.

У цьому звязку, організатори страйку закликають студентів надсилати на визначений номер повідомлення із зазначенням прізвищ викладачів, які під тиском утримують студентів від участі у страйку. Відповідним викладачам із зазначенням їх прізвищ обіцяють під час акції протесту проскандувати "Ганьба!".

Контактний номер, на який можна надсилати смс: 099 196 96 12 (Юлія).

 

 

27 листопада 2013р.

Теги: студенти, ЄвроМайдан, УжНУ

Коментарі

Адмін 27.11.2013 / 21:00:52
Закарпаття онлайн публікує тільки перевірену інформацію

Ніколя 27.11.2013 / 20:57:17
пишіть перевірену інфо, бо ця не відповідає дійсності

студент 27.11.2013 / 19:33:23
студентів угорців УжНУ також не відпускали з пар. Завідувач кафедри європейської інтеграції погроршувала вигнанням з університету та двійками на іспит!

студент 27.11.2013 / 19:24:55
студентів угорців УжНУ також не відпускали з пар. Завідувач кафедри європейської інтеграції погроршувала вигнанням з університету та двійками на іспит!

НОВИНИ: Політика

18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
» Всі новини