Закарпатську вчительку, що покусала другокласницю, відсторонили від роботи

А міліція розслідує деталі події

Закарпатську вчительку, що покусала другокласницю, відсторонили від роботи

Всупереч чуткам, заяву з міліції батьки дівчинки, яка стала жертвою кусючої вчительки, не забрали. І поки не планують - упевнені, що без втручання органів такі інциденти повторюватимуться і надалі.

Школа в селі Барбово працює у звичайному режимі, але з журналістами педагоги відмовлятися спілкуватися.

- Ганну Петрівну відсторонили від роботи, до нас вже приїжджала перевірка з району, - розповіла "Комсомольській правді в Україні" вчителька молодших класів Наталя Іванівна. - Директор також поїхала в район. Наша школа - одна з кращих в районі і цей галас нам абсолютно ні до чого.

Селяни не бачать в події нічого надзвичайного - ну, покусала вчитель з 30-річним стажем школярку, хто знає, що на неї найшло. А батьків, які в той же день написали заяву в міліцію, взагалі не розуміють - чому же було не поговорити спочатку з вчителем?

- Якщо батьків Віки не влаштовує вчителька, нехай переводять дитину в іншу школу, - поділилася з "Комсомолкою" мама однокласниці покусаної дівчинки. - Якщо Ганну Петрівну звільнять, це стане травмою як для наших дітей, так і для нас - заміни такому хорошому педагогу немає. Ми плануємо зібрати підписи на захист вчительки і поговорити з батьками Віки - нехай заберуть заяву.

Ганну Петрівну в селі люблять і захищають - кажуть, претензій до неї ніколи не було і якщо її звільнять, до чого зараз все йде, школа позбудеться кращого педагога.

Відносини між батьками 2-класниці, яку покусала шкільна вчителька, і самим педагогом не склалися одразу. За словами родичів, ще в першому класі вчителька встромила дівчинці в руку ручку. А на диктанті, на якому вона вкусила дівчинку, від педагога стусанів отримали ще кілька учнів. "Ні, ми не бажаємо їй звільнення - якщо після такого їй совість дозволяє, нехай залишається в школі. Хоча інший на її місці вже б сам звільнився, а не просив нас забрати з міліції заяву і залагодити питання в райвідділі освіти. Але до Віки ми не хочемо її підпускати - нехай хоча б поміняють вчителя", - каже бабуся дитини.

Ганна Міщишин

17 листопада 2013р.

Теги: вчителька, Барбово

Коментарі

батько 2013-11-19 / 13:02:47
Ці пенсіонери в школах замучили уже. Дітей нормально не учать, беруть пенсії, зарплати і сидять розбивають лише собі гуд...і,як торби. 70-ти, 75-ть, даже 80-ти річні є. До чого ми дійшли. Молоді не мають роботи бо старі карги пустили коріня. Їх ни судом, ни совістю тим більше законом не взяти. мабуть є уже такі що їх носят у школу, а і так ще не лишаються.

Ференц 2013-11-18 / 14:22:53
Для тих хто сумнівається чи кусала вчителька: http://vk.com/video96838140_166633677?list=4f87bba269e19e7a88

Варош 2013-11-18 / 07:08:16
Чому обласне управління освіти не відреагувало на такий ганебний вчинок вчительки,представника закарпатської освітянської ниви!Як про шкільні канікули в Ужгороді,то репортажі були у всіх джерелах ЗМІ,міліція і прокуратура збилися з ніг шукаючи винних!А тут такий нечуваний в історії середньої школи кричущий випадок наруги над 8-річною школяркою!Має бути суд і покарання над тварюкою,вона не достойна вчити дітей!!!Вона -це ганьба і сором для всіх вчителів!Не може себе стримувати і контролювати-нехай забуде про школу!

з коментарів 2013-11-18 / 06:54:03
"Закарпатець 2013-11-14 / 16:10:58
Згідно Закону України «Про загальну середню освіту».Ст. 24. Педагогічні працівники
1. Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну педагогічну освіту,належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи,фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати
професійні обов'язки в навчальних закладах системи загальної середньої освіти.То як керуючись згаданим вище Законом може залишатись на посаді кусаюча учнів вчителька???Це жахіття,що прийшло в школу,мабуть вона психопатка і їй не місце в навчальному закладі!!!" Не може себе контролювати в школі серед дітей,нехай піднімає сільське господарство,там серед овець і бичків така кусюча учілка згодиться!

пенсiонер 2013-11-18 / 06:51:41
Я пiдтримую вiдсторонення учительки,Якщо так повела б себе якась молоденька,та казалиб що неуч купила диплом,нехоче робити,дiти то не роботи,дiти живi,У неi голова на плечах,а у головi мозги,якими треба думати перед тим як щось зробити,а "после боя кулаками немашут",Дитина нiколи випадок незабуде,буде памятати на все життя,

краянин 2013-11-18 / 06:47:43
Геть зі школи таких вчителів!!!Сьогодні покусала,завтра вибила зуби,потім відбила нирки або печінку.....Що така потвора має вчити дітей????Геть таку тварюку від школярів.Школа має бути навчальним закладом,а не притулком для собак-педагогів!

Віт 2013-11-17 / 20:45:11
Ти хоч ще 100 комментів напиши на захист вчительки, та назад час не вернеш. А за слова про дитину відповісти не боїшся? Скажи де і коли, якщо герой такий? Сам приїду, хоч впевнений що сотні інших теж би не відмовились... Ти або дебіл, аба та сама вчителька-чупакабра, якщо постраждалу дитину такими словами називаєш!

Микола 2013-11-17 / 17:05:01
Бред! Нормальна адекватна вчителька! Просто людина передпенсійного віку, і якась падлюка хоче на її місце, звільнити її по закону не могли, от і вирішили так її таким "способом" убрати з посади! Треба зі шкірку малу "засранку" і її родаків брати,....

йончі бачі 2013-11-17 / 17:00:07
Пустити на фарш суку

Іван Іванрвич 2013-11-17 / 16:41:00
не дітей кусати а могла на нараді головою в стіну битись чого цього не зробила

читач 2013-11-17 / 13:41:02
Вкусила чи покусала?

Ференц 2013-11-17 / 12:52:39
Позор і ганьба таким педагогам!!! Дитину шкода дуже шкода. Хай росте здорова і щаслива на радість батькам. А про цей інцидент хай забуде як про страшний сон. А взагалі, якщо ми йдемо в європу, то в кожній школі повинен бути обов'язково штатний психолог який повинен давати оцінку діям вчителів, після професійного висновку і лише тоді допускати іх до викладання

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі