Погоджених виконкомом 144 рекламоносіїв в Ужгороді не буде, власник свою відмову від їх розміщення не коментує

У середу на черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради, серед іншого, розглядатиметься й питання анулювання дозволу на розміщення 144 рекламних щитів на опорах вуличного освітлення в місті.

Погоджених виконкомом 144 рекламоносіїв в Ужгороді не буде, власник свою відмову від їх розміщення не коментує

Дозволи на розміщення майже півтори сотні нових рекламоносіїв на стовпах вуличних ліхтарів виконком міськради погодив ФОП Гонар В. В. у вересні поточного року. 

Нині ж, як ідеться у проекті рішення, що його розглянуть на черговому засіданні виконкому цієї середи, власник щитів самостійно звернувся до міськради із заявою на анулювання дозволів на розміщення рекламних щитів.

Аби з’ясувати мотиви відмови від розміщення нових рекламоносіїв у місті, Закарпаття онлайн віднайшло власника щитів і зв’язалось із Василем Гонаром телефоном. Підтвердивши, що дозвіл дійсно надавався йому, Василь Гонар, у той же час, відмовився пояснювати підстави для написання «відмовної» заяви.

В будь-якому разі, новим рекламоносіям, судячи з усього, наразі в місті не бути. Вулиці Грушевського, Митна, Гагаріна, Станційна, Минайська, Баб’яка, Анкудінова, Капушанська, Мукачівська, Краснодонів, а також проспект Свободи, площі Б. Хмельницького і перехрестя Легоцького-Заньковецької поки залишаються вільними без додаткової реклами у вигляді 144 щитів розміром 1,6 м х 0,8 м.

 
11 листопада 2013р.

Теги: рекламоносії, щити, власник, виконком

НОВИНИ: Соціо

09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 9
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 2
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
» Всі новини