В Ужгороді "пресують" вчителів і підтягують через провладні ЗМІ "політичну складову" дитячого протесту

В Ужгороді вчителі масово обдзвонюють батьків дітей, яких сьогодні, під час протестного мітингу за відновлення осінніх канікул, не було на уроках.

В Ужгороді "пресують" вчителів і підтягують через провладні ЗМІ "політичну складову" дитячого протесту

Попри те, що подекуди в школах бракувало класів майже у повному складі, а тих, хто прийшов, замикали в класних приміщеннях, звідки вони втікали через вікна, вчителів змушують у всіх випадках взяти з батьків пояснення. При цьому більшість вчителів самі підтримують акцію школярів, про що неприховано повідомляють в телефонних розмовах з їх батьками, однак розповідають, що мають вказівку від директорів зібрати відповідні пояснення станом на 8.00 вівторка.

Ужгородці обурені і називають ці дії, ініційовані міською владою, спробою психологічного тиску.

Протизаконні спроби опанувати ситуацію, за інформацією Закарпаття онлайн, відбудуться і з боку міліції, оператор прес-служби якої під керівництвом керівника СЗГ УМВС України в Закарпатській області Олега Подебрія, як і в випадку подій на площі Народній, знімав учасників протестної акції. Однак такі силові методи лише ще більше налаштують ужгородців проти влади, що сама спрокувала ситуацію своїми необдуманими діями.

Тим часом ЗМІ, наближені до Партії регіонів, починають підтягувати під ситуацію політичну складову. Як і в випадку з іншими акціями громадської непокори, які останнім часом дедалі частіше відбуваються на території Закарпатської області, робиться спроба здискредитувати події, переконавши громадськість міста в тому, що, мовляв, акцію організували не самі школярі, а опозиційні до влади політичні сили. Утім, абсурдність таких тлумачень добре розуміють як самі діти, так і їх батьки. А тому, намагаючись опанувати ситуацію в примітивно-пропагандистський спосіб, влада, не здатна ані приймати обдумані рішення, ані вчасно виправляти допущені помилки, ще більше ускладнює своє становище, втрачаючи повагу людей і взагалі легітимність.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, попри зазначені дії влади ужгородці мають твердий намір завершити розпочате і доказати владі, що вона не права. А тому знову зберуться на громадський протест в Ужгороді в день приїзду президента України В.Януковича.

28 жовтня 2013р.

Теги: тиск, Янукович

Коментарі

вчитель 03.11.2013 / 13:28:24
Чому, мають язика! Але краще виконати те що наказують. Учням нема що тіряти. ...... Риба гниє з голови.

ужгородка 28.10.2013 / 14:13:41
Вчителі! Не бійтеся. Ви розумні люди, не давайте себе принижувати тим, кому треба довчитися. Діти - молодці, показали, що вони вільні люди.

Банзай 28.10.2013 / 13:41:53
Цей прояв дій молоді можна назвати революцією підгузників. Але, залежно від "підігріву" або "перегріву" суспільства, подібні акти обурення діями влади можуть поширюватись у країні.

Ніка 28.10.2013 / 13:29:15
А чому вчителі дають себе пресувати? Що, язика не мають? То хай повчаться у своїх учнів. Досить бути рабами.

НОВИНИ: Соціо

23:13
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 1
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 2
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
13:31
/ 6
ВАКС заблокував елітні квартири, будинок і авто цивільної дружини ексголови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
12:05
/ 2
Пішов із життя закарпатський історик, політик і публіцист Володимир Піпаш Фото новина
10:15
На Берегівщині затримали переправника, який за $10 тис. водив ухилянтів через Тису Фото новина
10:00
Екоклуб у Ясінях вирушає до витоку Чорної Тиси: відкрито реєстрацію на участь
09:11
Закарпатець приховав на кордоні партію харчових добавок на пів мільйона гривень Фото новина
17:57
У Королеві на Берегівщині горів двоповерховий будинок Фото новина
16:49
На Закарпатті лікарів викрили на хабарах за продовження групи інвалідності Фото новина
15:58
В Ужгороді відкрили адаптивні бойові тренування для ветеранів Фото новина
14:40
/ 1
У Мукачеві проведуть в останню путь воїна Михайла Лялюшка Фото новина
12:30
68-річна закарпатка намагалася ввезти з Європи брендовий одяг на майже 500 тис грн Фото новина
11:34
В Ужгороді гонитва за Mini Cooper завершилася ДТП Фото новина
10:17
/ 1
Двом закарпатцям загрожує довічне ув'язнення за жорстоке вбивство киянина Фото новина
» Всі новини