Ужгородці збираються на мітинг проти безглуздого рішення влади перенести канікули

Інформація про відміну виконкомом Ужгородської міськради осінніх канікул і перенесення їх на зиму сколихнула громаду Ужгорода і спонукала її до самоорганізації.

Ужгородці збираються на мітинг проти безглуздого рішення влади перенести канікули

Причиною стало неприховане ігнорування владою інтересів і бажань ужгородців, та відверте знущання над дітьми, які вже налаштувалися на вихідні і просто психологічно втомилися від надмірних навантажень.

Як розповідають вчителі, коли дітям у школах оголошували інформацію про відміну канікул, деякі з них зривалися і плакали.

Найбільше дорослих ужгородців обурило те, що рішення про відміну канікул було прийняте лише пообіді останнього в тижні робочого дня.

Рубрика коментарів нашого сайту і соціальні мережі буквально переповнені негативом на адресу влади. Спонтанно виникло і рішення протиставитися цьому свавіллю чиновників.

Саме тому 28 жовтня о 9 ранку школярі та їх батьки планують зібратися перед будівлею Ужгородської міської ради, аби відстояти перед владою свої законні права.

"Вони не розуміють, що школярі не мають стільки сил щоб вчитись 4 місяці підряд. Шкільні уроки, домашні завдання, репетитори та додаткові заняття занадто виснажують дітей, а особливо старшокласників", - зазначають організатори акції.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Апогей безглуздя: в Ужгороді відмінили шкільні канікули

25 жовтня 2013р.

Теги: канікули

Коментарі

учитель 2013-10-28 / 04:48:27
Директоры уже давно на коротком поводке, уважаемый "родитель в гневе". Вы что, этого не знаете? Они все "эффективные менеджеры" - должны сэкогомить для бюджета (и для себе, конечно - как иначе).

Родитель в гневе 2013-10-27 / 21:32:12
А где во всей этой ситуации директора школ ,которые в первую очередь обязаны защищать интересы детей?Ведь ни один из них этого не сделал,а просто последовал указанию местного самодура,что лишний раз подтверждает несостоятельность директоров,как педагогов,призванием которых должна быть забота о детях.Почему отстаивать свои интересы детям и родителям было предоставлено самостоятельно?

мама учня 2013-10-27 / 20:02:16
всім на мітинг!!!!!У багатьох дітей почалася депресія!!!!Ми всі :діти і батьки вимагаємо КАНІКУЛИ!!!!

краянин 2013-10-27 / 17:14:20
Кошти в понад 3(три)млн.грн на реконструкцію пл.Народної в Ужгороді видеруть у закарпатців будь-що,навіть через застосування сили правоохоронцями до тих,хто проти такого дерибану бюджетних коштів! А на дітях економлять?Ганьба такому керівництву,яке своїми безглуздими вчинками провокує людей на масовий спротив владі!

ніка 2013-10-27 / 17:06:35
Правильно учні роблять що виходять на мітинги. Нема чого економити на дітях та на освіті потрібно менше красти обласному керівництву. Всі без винятку школи Закарпаття тримаються на коштах батьків. У школах нема навіть електричних лампочок, а не те що інтерактивних дошок чи компютерів.Хотіла б бачити пана Ледиду, щоб він у таких умовах надавав якісні освітні послуги.Вистачить насміюватися над вчителями. Напено найякіснішою була освіта за часів коли вчилося наше керівництво області та депутати всіх рівнів адже щоб так керувати як вони керують на чолі з міністром освіти потрібно було вчитися якісно та здобувати вищі освіти через 10-20 а то і 30 років після закінчення школи приклад теперішній депутат верховної ради .

Перечинка 2013-10-27 / 09:48:50
а Перечин мовчить? Давайте i ми зберемось на мітинг!

Це я 2013-10-27 / 08:22:43
Це прекрасний приклад того, що у нас закони пишуться не для України, а для Венеціанської Комісії! А в Україні діють понятія, телефонне право!
В освіті діє справжня панщина. Наші педагогі на протест вийдуть лише тоді, коли про це розпорядиться райвно. Вони бояться пікнути. ну а директори взагалі. Бояться за свої теплі місця.

Берегово 2013-10-26 / 19:23:51
На жаль решают каникулы не родители и не учители даже НЕ "первые люди города", они узнали позже чем директоры школ!!! Родители, наши дети 5 раз в неделю тягают груз от 10 до 13 кг на своих плечах с новой учебной программой!!!! Дайте детям отдохнуть!!!!!

Адмін 2013-10-26 / 13:40:08
Елена, кому треба визначатися? Закарпаття онлайн написало, що діти плакали, а батьки - проти відміни канікул, а влада каже, що це робилося на прохання батьків і директорів шкіл. Тобто, визначатися треба не нам, не ужгородцям, а владі.

Анна 2013-10-26 / 13:08:40
ХУСТЯНИ!!!! Також збираймося мітингувати проти "єкономії" на наших дітях, на їхньому здоров"ї. В понеділок близько обіда збираємомя або під стінами міськради або районної ради. Пресу вже запросили

Ніка 2013-10-26 / 11:18:07
Ну, навіщо якісь там мітинги? Хай просто школярі не приходять на заняття і все. І результат буде, і нерви міцніші будуть.

Елена 2013-10-26 / 06:59:00
"... Як розповідають вчителі, коли дітям у школах оголошували інформацію про відміну канікул, деякі з них зривалися і плакали...." Так Вы определитесь, в предыдущей статье, писали, что директора школ массово сами обращались в мэрию с просьбой отменить каникулы. А в суд подавать, нервы себе трепать. Я вчера звонила в в министерство, и в областные органы образования, так, холодные вежливые отговорки и всё. Кому до наших детей есть дело.

Олена 2013-10-26 / 06:19:42
Маю наміри подавати в суд та звертатись офіційно щодо цього жахливого порушення конституційних прав моєї дитини. Коли працедавець не пустить працівника у заплановану відпустку або ж бодай не виплатить відпускні не пізніше, ніж за ДВА ТИЖНІ до початку запланованої відпустки, то такий працедавець автоматично підпадає під жорсткі адміністративні санкції і компенсації за моральну шкоду працівникові. А що з нашими дітьми ці гної від влади не підписували трудову угоду, то можуть їх туди-сюди? Вважаю своїм батьківським обовязком захистити інтереси власної дитини. Ті, хто насмілився прийняли таке рішення мають бути покараними.

Псевдоужгородцям 2013-10-25 / 22:24:12
Що бидло розпатякалося під ніками. Ану закрили пуддувала.
Коли голосували за депутатів-чмошників і мера-уголовника за 100-200 грн., то мозгів не було, а зараз почали зявлятись. Коли депутати з мером майно дерибанили то лише кілька активістів протестували, а як у вас усе вкрали і економлять на дітях то ви будоражитеся.
Співчуття хворим людям

Учень 2013-10-25 / 21:00:45
Мисливець ось чому ти не підеш до суду ??????

ЗОШ 20 2013-10-25 / 20:53:34
К.М.Несторович ви нас уже за****** Тепер ще й на канікулах вчитись надумали. Нам вас досить ми з вами не можем подружитись тому що ви піда**** як так можна ??? Вас всі вчителі ненавидять угомоніться !!!!! ДАЙТЕ НАМ ВІДПОЧИТИ !!!!!!!!!!

20школа 2013-10-25 / 20:35:05
НАм уже надоїло сидіти за партами з 9.00-16.00 + до репетитора і нема навіть часу щоб зробити всю домашню роботу !!!! ДАйте нам відпочити !!!!!! Чурки ВЕРТАЙТЕ КАНІКУЛИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

вчитель 2013-10-25 / 20:18:51
Леся … Систему треба міняти. В системі засіли паразити, вони зжеруть все. По іншому не вміють .

оксана 2013-10-25 / 19:35:36
Нічого не вийде. СУд не виграти. Просто не йти до школи. Усім. У законі про освіту написано, що за навч. рік має бути 30 днів канікул. Міністерство РЕКОМЕНДУЄ робити осінні, зимові і весняні канікули... Місцева і обласна рада РЕКОМЕНДУВАЛИ приєднати осінні до зимових, і вже керівники відділів освіти погодились.....

Мисливець 2013-10-25 / 18:55:29
Невже жоден з батьків не наважиться подати в суд на неправомірність рішення. До компетенції обласної, районної, міської, сільської влад не входить і входити не може календарно-тематичне планування навчального процесу. Вони лише в праві призначати позачергові канікули (читай, оголошувати карантин при стихійних явищах, епідеміях тощо). Навчальний процес розроблений з врахуванням, психоемоційних, фізичних можливостей несформованого дитячого організму. Отже, як факт, порушення прав дитини. Інше питання – час осінніх канікул давно спланований: придбані квитки, заплановані поїздки тощо. Збанкрутіла влада нехай економить на своїх зарплатах, а не на дітях. За такі рішення чинуші повинні нести персональну відповідальність і справи навіть у наших судах будуть завідомо виграшні. А коли компенсувати все доведеться з власної кишені, тоді подібних рішень партійно-номенклатурних дурнів більше не буде.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1