Угорська націоналістична партія Jobbik проводить форум на Закарпатті

«Рух за кращу Угорщину»(«Йоббік») проводить політичний форум на Закарпатті. Саме сьогодні у Берегові лідери руху – Габор Вона – голова Руху, Бейла Ковач – депутат Європарламенту, Іштван Савоі – голова кабінету національної політики «Йоббік» зустрічаються із прихильниками в середовищі угорців Закарпаття.

Угорська націоналістична партія Jobbik проводить форум на Закарпатті

Ось такі запрошення приходили на електронні скриньки обраним.

 

«Йоббік» – ультраправа партія Угорщини, яка характеризується нетерпимістю до інших національних меншин. Критики та оглядачі оцінюють політичну силу як ксенофобську, антисемітську та гомофобську. Відомі випадки, коли активісти партії відкрито заявляли про потребу контролю за представниками ромської національності та євреїв. Публічне спалення ізраїльського прапора, вимога складення списків усіх євреїв, що проживають у країні, діяльність підконтрольної організації «Угорська гвардія», членів якої звинувачували у побиттях представників нацменшин, аргументувалися як захист національної безпеки.

Ціллю партії є відродження великої Угорщини, до якої свого часу входила і територія Закарпатської області. Тож, цим можна пояснити значну зацікавленість лідерів партії до Карпатського регіону, які вже неодноразово навідувалися до Закарпаття.

Ще одним важливим фактором є вибори до угорського парламенту, що відбудуться навесні 2014 року. На виборах 2010 року ця радикальна партія набрала 16,67% голосів і стала третьою найбільшою фракцією в угорському парламенті. Вочевидь, перед черговими виборами лідери «Йоббіка» намагаються активізувати діяльність у прикордонних територіях. Та чим може закінчитися діяльність активістів цієї радикальної партії на території багатонаціонального Закарпаття - питання більш, ніж актуальне і неоднозначне.

 

16 жовтня 2013р.

Теги: Йоббік, Jobbik, Угорщина

Коментарі

Карабас 2013-10-29 / 06:08:29
А Чорноту та Степана Крука в анальний отвір циганоти.

Чорнота 2013-10-21 / 12:41:20
Мадярів - за Урал

Тарас 2013-10-17 / 21:27:21
Партія йоббік ніколи в ніякій формі не виступала проти Українців чи Русинів !Підкреслюю НЕ Габор Вона лідер йобіка знаходится у топ 10 антисемітів світу.....!Йоббік националистична партія яка слугує виключно на користь Угорської нації і Угорської держави!

andrij draga Presov 2013-10-17 / 21:11:08
Ja ne zdivujuszj,koli u Zakarpatti bude Ugorszjka resoublika. Ja fasiszti z Jobbika mozsutj provoditi zbori na territoriji chuzsoji dlj nih kraini. Cze je zborische vidvertih antiukraincziv,antirussiniv, i ne daj Bog jih bazsiti u vladi. Cze je sztrahittja,ljudi dobri,ukrainczi ridni. Vladi pljuvati na usze,a sztradati budu ukrainczi. Do Presova voni ne jidutj,ih zvidzi czih neljudej prosto vignali.

))) 2013-10-17 / 20:46:08
класні хлопці...супер...лише воняти будуть у себе вдома...а тут вони як були так і є окупантами...

кобзош 2013-10-17 / 17:15:40
файнна політична сила, розумні хлопці - слід їх підтримати !!!

молодці !!!

Степан Крук 2013-10-17 / 16:40:00
Назва відповідає сутті!

схаменіться 2013-10-17 / 16:31:33
Гарна назва.

Степан Крук 2013-10-17 / 13:49:42
Якась іноземна партія на території Незалежно України проповідує ідеї сипаратизму - обєднання "Угорських земель". Зрозуміло, що це обєднання стосується також і території Закарпаття. Керівництво Угорщини на це безчинство партії, зарегістрованої на її території дивиться через пальці. А дарма! Угорщина - член Євросоюзу, де в статуті декларована відсутність територіальних притензій щодо інших держав. Дивує позиція СБУ в Закарпатській області. Ця "контора" спокійно спостерігає, як зарубіжні емісари намагаються відкусити шматок України. Мабуть слабо їм протидіяти. Це ж не з попом Сидором тягатися!

Тарас 2013-10-17 / 12:00:48
А я підтримую Йоббік а саме їхню економічну програму сближення з Росією !ЄС Угорщині нічого доброго не дало як і всім східноєвропейським країнам які вступили з 2004 року ЄС то економічне рабство де панують геї з НІмечини та франції!з такого союзу треба тікати!Неодмінно буду голосувати за Йоббік!Я не великий сторонник Росії і ПУтіна але Україна від ЄС доброго не отримає!

сорри 2013-10-17 / 10:40:15
Усе правильно, з тою тільки різницею, що тут - Україна, а Jobbik - партія з Угорщини.

Zoltan 2013-10-17 / 10:18:56
Я не сторонник Йоббика, наоборот против их идеологии, но для справедливости надо отметить: да они антисемиты и антиромы, но никогда еще не выстапали против других нацменьшинств – против украинцев, русинов, немцев, румунов, сербов, хорватов тд. – Венгрии!

Угорець 2013-10-17 / 09:37:14
Якщо згадаємо те, що Тягнибок у свій час вперше будучи народним депутатом у Верховній Раді закликав "вигнати з парламенту усю жидівську нечисть", то для мене не однозначно котра з двох партій більш ксенофобська та расистська. Jobbik - така сама націоналістична партія, як ВО "Свобода", яка відстоює інтереси угорців, так само як "Свобода" інтереси українців. Зазвичай брудом кидаються ті, які не здатні бодай що зробити на користь своєї держави - одним словом імпотенти. Треба вже нарешті працювати на користь громадян - незалежно від того якої вони національності.

До Тараса 2013-10-16 / 23:28:14
А в нас э якась цивiлiзацiя? Та ми вже гiршi за циган.

Тарас 2013-10-16 / 21:11:16
ДО Ужгодоця .....Тут живуть їхні потенційні виборці!

Ужгородець 2013-10-16 / 20:48:15
Якого біса вони роблять в Україні?

Тарас 2013-10-16 / 20:29:44
А на рахунок циганів і Євреїв йоббик правий на всі 100%КОли вже наша влада перестане розмножувати циганів на Закарпатті!Цигани то антисоціальна нація якак живе за рахунок білих людей як паразити це факт що цигани ненавидять білих людей !В Україні сітуація з циганами ще нормальна але в Угорщині сітуація набагато гірша там цигани косять під негрів реперів грабутють і вбивають людей мають свою теріторію да заблукавший білий чоловік знаходится під прицілом !Доста вже ліберал толерастії як вже Європу перетворило на смітник мігрантів з Африки та Азії так ще пройде років 50 і нашій цівілізації кінець!

Тарас 2013-10-16 / 20:21:29
Ні хера себе!,!,!,,!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ