На хабарі в 600 доларів затримали в.о.головного архітектора Ужгорода

Учора надвечір в одному з кафе на хабарі в 600 доларів було затримано в.о. начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради Леоніда Самсонова.

На хабарі в 600 доларів затримали в.о.головного архітектора Ужгорода

Цю інформацію інтернет-виданню Закарпаття онлайн підтвердили в прокуратурі Закарпатської області.

Затримання відбулося в одному з кафе за участі працівників прокуратури та Упрвління СБУ в Закарпатській області.

Чиновник за хабар обіцяв вирішити одному з ужгородських підприємців питання видачі дозволу на здійснення торговельної діяльності.

Прокуратурою зазначений випадок внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст. 368 ККУ.


Детальніше про це:

Прокуратура розповіла про затримання в.о.головного архітектора Ужгорода

15 жовтня 2013р.

Теги: хабар, Самсонов

Коментарі

Влад 2013-11-14 / 15:26:58
Леня! Танки наши быстры. Не ссы, прорвемся.

Ужгородець 2013-10-19 / 16:30:50
А що, Самсонов і до тунелю причетний? До чого був причетний за те взяли, молодці хлопці, щкода що так довго він печаткою орудував як архітектор Ужгорода, то тепер херні понабудовують та по наставляють. Велопарковки скільки взяв 1000 чи 3000, а за 170 рекламних бордів?

Ужгород 2013-10-19 / 09:56:48
А де були СБУ та прокуратура,коли довбали тунель через кордон,тоді було слабо,ліпше ловити по кабакам?

пітьо7 2013-10-18 / 22:34:49
Сценарій набрид.Все виглядае черезчур примітивно.Тим часом відмиваються державні замовлення на дитсадки аибулаторіі ремонти і т.д. власними недавно створеними фірмами без всяких засобів на виробництво зі своіми амбіціями і навіть...ідіть шукайте. не обовязково писати жирним шрифтом .

земляк 2013-10-18 / 13:53:24
Хабар, класично, це дві сторони медалі, як кажуть!

Та й кобель не скочить, як с.ка не схоче...

Отже беруть, тому що дають і навпаки!

А от розривати "зачароване" коло, буде кожен з нас! Одні помиратимуть на операційних столах від горе-лікарів, що вчилися за хабарі. Інші, будуть бідкатися неуками-вчителями своїх чад, по тій же причині. Треті - програватимуть суди та не вірити в справедливість... і так далі!

Очевидно, що ГИНЕ суспільство, ГИНЕ держава...
Як очевидно й інше - таке СУСПІЛЬСТВО, як і така ДЕРЖАВА, не потрібна нікому, навіть Європі...

Та й чому дивуватись? Якщо, практично, кожен із нас - немилосердно гвалтує свою державу: крадучи, брешучи, даючи/беручи хабарі...

alisa 2013-10-16 / 20:41:02
Поряднішої людини ДНЬОМ С ОГНЬОМ і взагалі ,було б смішно якби не було так болісно,долю Людини вирішують СРАНІ 600 баксів!!!

студент мукачівського аграрного коледжа 2013-10-16 / 15:58:47
600 доларів-дуже вееелика сума! Та наша директриса-шахрайка Балажка за чотири роки взяла від держави доплату до зарплатні за фальшиву наукову ступінь тридцять тисяч гривень(а це більше 4 000доларів).Побачимо,як наші правоохоронні органи наведуть порядок з цією аферисткою і яку відповідальність за це понесе Балажка.

сбушник 2013-10-16 / 11:23:27
Деньги для семьи пагареловых собирает сергей дуран, самсонов сдесь не причем

Нік 2013-10-16 / 09:28:44
600 у.є. це 4 пенсії щасливого українського пенсіонера.

Нік 2013-10-16 / 09:26:15
А мафи й нині там)))))

Іванна 2013-10-16 / 09:21:49
І ніколи нічого не зміниться, поки всі пар випускають в коментарях. Коли вже настане той момент, що людину дійсно доведуть до ручки, всі тільки пишуть про мафи, якими забудовуютьсявсі зелені зони та псується архітектура, про борди з різною гидотою, але все тільки розмови, як і програма "Гроші", яка "Викриває" все, про що всі і так знають, але нічого не змінюється, і ніколи не зміниться, на місто Шеби, Самсонова прийде інша людина, яка теж не зможе всім угодити і так по кругу, як зима змінює осінь.. Виїзджати треба, дітей рятувати.

Ужгородець 2013-10-16 / 08:24:52
Яка нах... подстава? Гланьте на місто, сплошні бігморди та мафи, за встановлення кожного з яких заплачено. Де подстава. Просто вже страх повністю загубили. Людина то хороша, але ніщо так не говорить про людину як її вчинки. Задовбаний Ужгород та повна вакханалія на вулицях. А тут хтось про дурь з подставою торочить

Марина 2013-10-15 / 23:39:32
Я лично знаю этого Человека! Скромный, интеллигентный! Подставили!!!!!!!!!!!! Сейчас неугодных убирают за 2 секунды! И мы все снова промолчим!!!!!!! скоро прийдут за Вами... если Вы кому -то мешаете!

Магас 2013-10-15 / 20:30:24
Підставили,підставили..
Так "підставити" можуть лише того хто бере.

мітьо 2013-10-15 / 20:29:41
Погорелов хай продасть те що Ратушняк не встиг , а потім революція і всіх на вили ,а не судити.

123 2013-10-15 / 19:35:06
Самсонов порядний чоловік, але все це паскудство, яке кругом нас, всі ці б.ядські "господарники" будь кого можуть довести до стану, коли відриваєшся від совісті. А тут мабуть ще й навмисно підставили, бо конюхи і інші чмошники мають дуууже багато інтересів, а Самсонов навряд чи погоджувався задовольняти всі їх хотелки. Тому і неугодний.

к 1234 2013-10-15 / 19:13:38
Вы про жирную риточку забыли

иштван 2013-10-15 / 18:48:35
Когда уже задержат за взятки адвоката Лазаренко А.В.

Іванна 2013-10-15 / 17:50:06
На Самсонова завжди тиснули, це порядна людина, навіщо йому взагалі була ця посада, сам ніколи нічого не вирішував, гроші за його спиною ділили і рішення приймали всі знають хто, смішно, очевидно, бридко, короче, все як завжди.

Джони Еванс 2013-10-15 / 17:35:18
Иди Йовжико писькой тротуары подметай, они тебе 600$ на раз-два отдадут за тротуары!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу