Селяни в Довгому кажуть, що протестують і проти міліцейської держави (ФОТО, ВІДЕО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, селяни села Довге та довколишніх сіл Кушниця, Лисичево, Бронька, Суха, Приборжавське перекрили дороги на великому сільському перехресті, де сходяться три шляхи державного та обласного значення — на Сваляву, Хуст, Ірашаву, відповідно Мукачево та Ужгород.

Селяни в Довгому кажуть, що протестують і проти міліцейської держави (ФОТО, ВІДЕО)

Перехрестя заблокували з обох сторін тому, наразі, не можна не в’їхати, не виїхати. Винятки робляться тільки для швидкої та пожежної.

Дорогу перегородили не тільки легковиками, але й автобусами та тракторами.

На авто протестуючих розміщено плакати з написами «Іршавчанам якісні дороги!, «Зробіть дороги, дайте можливість жити!» та інші.

Від влади до селян прийшов очільник Іршавського райвідділу міліції Микола Куриця з 10 міліціонерами та інспекторами ДАІ. Він заявив, що цей мітинг несанкціонований і люди мають розійтися. У відповідь учасники акції повідомили, що протестують, зокрема, і проти міліцейської держави, яка розганяє мирні мітинги.

Зрештою, близько 12-ї години, пішовши назустріч запевненням чиновників, селяни ухвалили компромісне рішення: акцію вважати попереджувальною, а владі дати один тиждень для початку ремонтних робіт. Якщо обіцянки виконано не буде, акція, що поновиться наступної п’ятниці, 18 жовтня, буде значно радикальнішою.

Закарпаття онлайн Фото: Василь Бісьмак і СЗГ УМВС України в Закарпатській області

11 жовтня 2013р.

Теги: Довге, блокування

Коментарі

ВАСИЛЬ БІСЬМАК 2013-10-14 / 17:12:55
ПОЧИНАЙТЕ РОБИТИ ДОРОГУ -- АБО МИ ЗНОВ БУДЕМ ПЕРЕКРИВАТИ НАПРЯМКИ НА ВСІ СТОРОНИ ЧЕРЕЗ НАШЕ СЕЛО.ОБІЦЯЛИ ЗМІНИ ДО ПЯТНИЦІ 18.10.2013 .ЯКЩО НІ МИ КОЖЕН БЕРЕМ З СОБОЮ ТОРМОЗОК І ВИХОДИМ НА ВУЛИЦЮ (СТОЯТИ БУДЕМ ОДНУ - ДВІ - ТРИ ДОБИ ) СКІЛЬКИ ТРЕБА БУДЕ СТІЛЬКИ І БУДЕМ СТОЯТИ. ЦІКАВО А КОЛИ ПОЧНУТЬ РОБОТУ ??? 13.10. ЙШОВ МАЙЖЕ ЦІЛИЙ ДЕНЬ ДОЩ- ВСІ ЯМИ - ( КРАТЕРИ ) НАПОВНЕНІ ВОДОЮ.

... 2013-10-14 / 14:11:10
Балога заставив всіх сільських голів свого округу попідписували якісь договора, де проведена робота?

ужгородець-довжанин 2013-10-14 / 03:20:56
Най вертають назад "Анцю Кушницьку", кідь не годни поремонтувати дорогу. Тот Ледида неваловшен нич - лиш красти, крутити коням хвости та бетонувати Народну площу за 3 млн!

бронька 2013-10-13 / 11:16:50
вузькоколiйку розiкрали,дороги скоро тоже не буду,покращення вже сьогоднi...за такi дiла губернатора i всiх керiвникiв аж до голiв селишних рад,закатати пiд асфальт у центрi Довгого..

Лемачок 2013-10-13 / 10:51:25
Но файно "цидолаші" вчинили!Скорше всього і на виборах 2015 тоже сюрприз вчинять!

Йовжіко 2013-10-13 / 07:35:10
На палю Бидло мусорів а Курись варити файну поливку

Ідейний 2013-10-12 / 22:37:09
так ви подивіться хто представляє нашу владу!держава молода а владу в ній представляють 50-70 річні! Ті, що починали з бравих комсомольців, партійних, відданих керівним органам зверху! Це в них у голові закладено-НІЧОГО НЕ РОБИТИ БЕЗ ВКАЗІВКИ зверху!А от міліцію нам требу ту стару, до якої справді була повага!Україна піднімається по-тихеньку! І це радує, бо це означає, що росте самосвідомість!

Довжанин 2013-10-12 / 22:28:09
хоть би собі на папір написали, що мают чиляди казати! мали на вто тиждень! А Шкелебея(голову села) треба до мікрофона кликати? Та він сам мав би йсе зобрати а й за людей стояти!!!Коли собі до хижі тай до доньчиної хижі асфальт клав то глядати го не треба било!Вже би тот бив Пяц промок з ремонтом! Де гроші з базара, де з Факела , де за землі кругом Довгого?Все продав і никого не звідав! Не треба било йому ни сільських депутатів, ни схід села ни нич! Думат , що руно з світом буде жити а дале ся за гроші удкупит! Добре люди вчинили що брехачів не послухали! туй кось писав що вночи треба путь перерити! то так ото майже і вчинять! лиш не з єдного боку а з трьох нараз!

Закарпатець 2013-10-12 / 19:58:09
Ледида з ковдошами копле ями на пл.Народній в Ужгороді за три мілійона,а туйка люди няй ходять пішо вадь на возах,бо грошей нигда ниє на асфальт.

Анти мент 2013-10-12 / 15:01:09
Думаю Куриці рано чи пізно полетять домів в Берегсаз а Ми переможемо цю ментовську шваль

Гуцул 2013-10-12 / 00:10:40
Молодці верховинці - не бояться ні Варцаби, а місцевих тупоголових ментів поготів. Ковбаско з Суханом (а Ледида на ранчо)перділи в гаті зранку з старху - а тепер пють з радости що люди розійшлися. Але не довго будете радоватися - через тиждень буде в 5 разів більше людей, якщо у віторок нич не буде зроблено.

солідарний 2013-10-11 / 23:16:58
Душа радіє за своїх закарпатців, як вміють і знають відстоювати свої права, коли припече.Не бояться, встали усім миром, разом це сила, проти свавілля та бездіяльності чиновників.Майже друга Врадіївка.Коли більше буде таких народних протистоянь в безправній державі, коли буде резонанс по усіх регіонах країни,тоді може щось зрушити з місця, лише усі разом ми сила!

DOVZHANSKUJ 2013-10-11 / 22:53:27
JAKY VLADY OBRALU TAKY MAJEMO LJUDU SAMI HROSHI ZDAJUT SCHOB ZROBUTU SVOI VYLUCI V SELI DOVHE ORDENA ZA CE HOLOVA SOBI VISHAJE GROSHI ZBURAJUT Z BAZARY Z MISCEVUX PIDRUJEMCIV A JIX NEMA I NEBYLO A DE VONU??????????????? CHU PAN SHKELEBEJ SKAZHE??? I TOJ REMONT SCHO VONU ZROBLJAT NA 1 GRUVNJU A SPUSHUT 10000000 GRN A MOZHE BILSHE U NAS NA CUX NAPRJAMKAX TREBA MINJATU VSI POLOTNA DORIH NA NOVI!!! A XTO CE ZROBUT???... NIKOLU I NIXTO A NASHA VLADA NAM NA OBICJAJE SCHO MU BYDEMO ZHUTU SCHE KRASCHE ALE NEBYDE NIKOLU DOBRE.

Наталія . 2013-10-11 / 20:33:21
Та влада почувши що запахло жариним ,так свій хвіст бандтський сховала,а ще якщо б перечили, тоді в центрі людяв, то й підзатильниківби надавали.І менти б недопомогли.Як це називається такого ще не було, були ями, ну це не ями це в прямому сенсі бездоріжжя.На скільки я знаю з кожного літру бензину знімають 18% варточті на дороги, де ті гроші???Гроші йдуть а доріг як небуло так і нема.І говорити лише за с.Довге, за один базар вони мають тисячі,а як відомо на дороги грошей нема, де ті обіцяні тротуари які вже 2 або 3 роки начтуться будувати.. Та й ніщо тут писати.Поклала влада на всіх громадянів!

йончі бачі 2013-10-11 / 16:54:04
І як все наша доблісна влада як страуси голову сховала а людям виставила ГУЗИЦЮ

Наталя 2013-10-11 / 14:50:49
Оце вже дійсно людям увірвався терпець. Я в силу своїх службових обов'язків кожен день їжджу на власному автомобілі по наших дорогах чи то точніше напрямках - за день перетинаю, буває, п'ять районів.Жахливішого стану напрямків, ніж у Іршавському районі годі і знайти. Минулого четверга нагально прийшлося їхати через Довге на Нижні Ворота - результат, знищені передні шини, розбита рульова колонка, розмотані нерви і поповнення словникового запасу у моєї дитини. Ми живемо, наче у кам'яному віці. Владо!!!! Схаменіться!!!! Не треба вкрасти ВСЕ, що виділено на ремонти доріг... Вкрали половину - так іншу вкладіть у ремонт шляхів!!! Інакше люди пішки та з вилами підуть на Київ. А Закарпатці дійдуть, будьте впевнені...Задумайтесь...

добре 2013-10-11 / 14:37:00
бродить Україна... бродить... будемо ще цю владу гнати підсрачниками...

бувший хустянин 2013-10-11 / 14:00:47
до «Іршави 2013-10-11 / 13:45:12»

А «напрями» замість доріг від Сваляви на Іршаву чи через Липецькі ворота на Хуст теж Балоги «вчинили»? Та я вже рік їжджу з Шаяна у Сваляву через Мукачево, це нормально? Совість є?

ужгородець 2013-10-11 / 13:57:57

Чи може Балога тримав за руки дорожників з Автодору, щоб дорогу не ремонтували?

А може Ледиду тримав? Щоб той не дай бог до людей не вирвався - пояснити ситуацію та розрулити проблему?

Довге 2013-10-11 / 13:56:50
Думаю пора брати в руки сокиру і заходитись вже будить а шавки ментовські Варцабові геть по норам прячтеся

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади