Сьогодні відбулось судове засідання у справі редактора «Закарпаття онлайн», наступні два дні судитимуть інших активістів з Народної

Сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді під головуванням судді Ігоря Івашковича відбулось судове засідання у справі журналіста, редактора Інтернет-видання «Закарпаття онлайн» Олега Диби.

Сьогодні відбулось судове засідання у справі редактора «Закарпаття онлайн», наступні два дні судитимуть інших активістів з Народної

Олег Диба – один із тих, хто в числі 7 осіб був затриманий міліцією минулої суботи на площі Народній за нібито перешкоджання будівельних робіт. Тоді журналіста, який на той час просто виконував свої професійні обов’язки, фіксуючи події на площі за допомогою відеокамери, разом із 6-ма іншими активістами було затримано із застосуванням грубої сили, після чого у міськвідділку міліції складено адміністративний протокол за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції).

Сьогодні, вже одразу на початку судового засідання суддя Ігор Івашкович оголосив про право журналіста на ознайомлення із матеріалами справи. Оскільки ж Олег Диба до моменту судового засідання вивчити матеріали справи не мав можливості, суддею було оголошено перерву у засіданні. На ознайомлення із матеріалами справи головуючим відведено рівно тиждень. Відтак наступне судове засідання у справі редактора «Закарпаття онлайн» призначене на 16 жовтня, на 10 годину.

Натомість, вже завтра мають слухатись одразу чотири справи активістів з Народної.

1) о 13:00 – Томаш Лелекач (помічник Народного депутата України Валерія Чернякова, голова Ужгородської міської організації ВО "СВОБОДА") – справу розглядає суддя Домніцький В’ячеслав Вікторович (голова суду) ;

2) о 13:00 – Сергій Білей (заступник голови Ужгородської міської організації ВО "СВОБОДА") – справу розглядає суддя Домніцький В’ячеслав Вікторович (голова суду);

3) о 14:00 – Роман Сарканич (громадський активіст) – справу розглядає суддя Леміш Олексій Миколайович.

В четвер 10 жовтня, відбудеться розгляд останніх 3 справ по активістам:

1) о 08:30 – Віталій Грегор (громадський діяч, правозахисник ГО «Молода ініціатива Ужгорода») – справу розглядає суддя Ротмістренко Михайло Володимирович;

2) о 08:45 – Олександр Волосянський (громадський діяч, активіст від ВО "Батьківщина") – справу розглядає суддя Малюк Віталій Мирославович;

3) о 14:45 – Томаш Томаш (громадський активіст Ужгородської міської організації ВО "СВОБОДА") – справу розглядає суддя Бенца Констанція Костянтинівна.

Усі засіданні є відкритими.

08 жовтня 2013р.

Теги: засідання, Диба, Народна, протокол

Коментарі

О.Д. 2013-10-08 / 21:29:30
Я не можу пояснити вам, чому для того, аби стати журналістом, не треба закінчувати факультет журналістики )) Можете спробувати замислитися від зворотнього: чому у нас більшість випускників відділення журналістики УжНУ не є журналістами - ні за покликанням, ні за реальним працевлаштуванням.

Так само не зможу пояснити вам, чому законодавці вслід за вашим бажанням не внесли в закон тезу, що обов'язковою умовою визнання журналіста журналістом є отримання журналістської освіти... ))

Гість 2013-10-08 / 21:22:44


"О.Диба - журналіст і журналістика є його основною роботою. В разі потреби це буде легко довести у суді ))"

Цікаво - як це? Десь є запис про відповідну освіту?


читач 2013-10-08 / 19:02:47
Запускають бандити від влади каральні технології.Кишка тонка, це вже колись проходили, історія повторюється-нічого не вийде! Через деякий час ціж судді самі попадуть в ту саму м"ясорубку.Усе повертається бумерангом!

Адмін 2013-10-08 / 18:48:52


Моніторте там, де вважаєте за потрібне.


іван 2013-10-08 / 18:48:43
Подебрій-це ратівська простітутка.

Адміну 2013-10-08 / 18:45:29
І в чому суть викладення посилання? Актуально моніторити тут:
http://reyestr.court.gov.ua/

Адмін 2013-10-08 / 18:42:33


http://imi.org.ua/news/41838-v-ujgorodi-rozpochavsya-sud-nad-jurnalistom-zakarpattya-onlayn.html


Адмін 2013-10-08 / 18:21:53


http://www.telekritika.ua/pravo/2013-10-08/86543


))) 2013-10-08 / 18:08:35
ГАНЬБА РЕГІОНАЛОВСЬКІЙ ДИКТАТУРІ ТА ФАШИЗМУ!!!ФФФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!

Городянин 2013-10-08 / 17:48:20
Но що таке ми всі проходили вжев 2004 році коли так само менти Варцабіці складали протоколи на Щадея і Солонтая на активістів Пори і тягали нород по судах правдв Губернатором тоді був не Сашко- Конюх з Баранинців а Іванко - Потрошітель із Бобовища тоже Закарпатець видно біда цих великих чинуш нічому не навчила поживемо побачимо як буде ал репресіі проти журналістів це вища ступінь зухвальствп прийдеться в 2015 році відповідати перед народним судом або знову тікати із Закарпаття! тримайся Олеже ти не один в цій боротьбі

... 2013-10-08 / 16:55:43
ивілізований народ, спочатку Бастилію зруйнував, потім машину тобі на голову, Стьопа, перевернув і лиш тоді спитає: в тебе, друже Стьопо, є якась думка з цього приводу?

О.Д. 2013-10-08 / 16:52:03
Пане Миколо, по великому рахунку я зараз витрачаю час, пишучи коментарі, не для СТЬОПИ. ))

СТЬОПА, не знаю, куди ви прагнете, але суть ваших коментів веде в бік, протилежний до того, який ви декларуєте. З відсутністю оптимізму якось давайте собі раду самі. Я ж долучився до цього не з якогось холодного розрахунку, а виключно тому, що якби цього не зробив, то не поважав би сам себе. Але для вас це, як я розумію, незбагненна логіка...

СТЬОПА 2013-10-08 / 16:41:09
Миколо Б, чому б то не звертати увагу на людину, яка має свою точку зору. Ми ж прагнемо бути серед цивілізованих народів

Микола Б. 2013-10-08 / 16:36:23
Пане Олеже, не звертайте на якогось там стёпу, бо стёопа і є стёпою, бо він СТЙПА.

СТЬОПА 2013-10-08 / 16:34:47
Колись я теж був оптимістом

... 2013-10-08 / 15:33:59
Стопа хоче сказати, що наближається час всеукраїнського затемнення, а Дибі треба показати місце звізди на небі. Стьопо, всеукраїнського затемнення не буває, ну хіба що у вигляді аномалії і експерименту. Досить, наїлися. А ось, де буде місце Стьопи і думати не хочеться.

О.Д. 2013-10-08 / 15:29:58
СТЬОПА, з остаточною перемогою Віктора Януковича ви вже поспішили в 2004-му ))
Ну а з місцем для Диби, то це вже просто треба знати мене, щоби зрозуміти, що у Диби нема місця. Тому не проектуйте власні шаблони поведінки на мене))

СТЬОПА 2013-10-08 / 15:00:37
Олег завжди був протестантом. А оскільки наближається 2015 рік - рік остаточної перемоги Віктора Януковича - то і Дибі треба вказати його місце під сонцем. Я думаю, в них це получиться не дивлячись ні на що.

О.Д. 2013-10-08 / 14:28:18


До того ж, як би старанно чорноротий і чорнодуший Подебрій не запускав свою версію, О.Диба - журналіст і журналістика є його основною роботою. В разі потреби це буде легко довести у суді ))


О.Д. 2013-10-08 / 14:21:15
Закон один для всіх !, може достить писати всілякі гадості і глупості під ніком?

Поясню для тих, хто в танку: мені навіть ухвалою, яку до мене не було доведено, не було заборонено перебувати на газоні і, тим більше, знімати. А перешкоджань роботі техніки (хоча повторю ще раз, для особливо обдарованих, мені ухвалу ніхто не доводив)не було. Тому попустіться і наберіться мужності писати під своїм іменем, а не ховатися з дрібними пакостями за ніком...

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту