Помічниця, затримана на хабарі, "допомагала" судді Івашковичу

Помічниця судді, що її вчора затримали в Ужгороді при отриманні хабара в 4 тисячі доларів (із 5 тисяч дол.) є помічницею судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Ігора Івашковича.

Помічниця, затримана на хабарі, "допомагала" судді Івашковичу

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Затримання відбулося біля машини на вулиці Івана Франка, неподалік студентських гуртожитків Ужгородського національного університету, де затримана зустрічалася з давачем хабара і його представником у одному з кафе.

Хабар давав мешканець Берегівського району, угорець, який практично не володіє українською мовою і прибув на зустріч з особою, яка представляла його інтереси в суді.

Як раніше повідомили Закарпаття онлайн у прокуратурі Закарпатської області, учора, 18 вересня, помічницю судді затримали на 5 тис. дол. США хабара, за які порушнику суд мав повернути затриманий митниками Мерседес-Бенц МL.

Фото з місця події:

19 вересня 2013р.

Теги: хабар, суддя, Івашкович

Коментарі

клієнт 2013-10-29 / 08:38:14
Івашкович - так йому і треба він виносив не справедливі рішення працював зо гроші Є Бог на небі і це ще лише початок

Володимир Михайлович Галинський 2013-09-25 / 01:23:38
Для судді Івашковича.
На сьогоднішній день завершилася позапланова перевірка в ДБАК. Ніяких порушень при отриманні дозволу на початок будівництва не виявлено. Дозвільні документи про початок будівництва є чинними і забудовник має право і буде продовжувати будівництво запроектованого багатоквартирного житлового будинку.

ДАНИЛО 2013-09-24 / 05:31:34
Порада новим власникам, першому власнику та забудовнику земельної ділянки на Достоєвського2А - обов'язково подайте клопотання в суд по справі 308/15743/13а від 16.09.13р про залучення Вас кожного окремо Третіми особами, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, користуються усіма правами і несуть усі обов язки позивача, подайте позов до двох сторін.
А перш за все, Ви подали апеляційну скаргу на дану ухвалу ???
Якщо хтось має ще правильні поради - допомагайте, тому що такого правового нігелізму Ужгород ще не бачив.

ДАНИЛО 2013-09-24 / 05:30:46
Суддя Івашкович І.І. 16.09.13р. виніс незаконну ухвалу про припинення будівництва на приватній земельній ділянці по вул. Достоєвського 2А не отримавши від підставних позивачів ні одного чинного документу, який би підтвердив законність його ухвали.
"А судді хто ???" Який суддя, таке і рішення.

йончі бачі 2013-09-23 / 08:47:15
нічого йому не буде якщоб обрубували руки чиновникам за взятки тоді уроди би не брали гроші

читач 2013-09-20 / 08:22:23
Негайно проводити в Україні люстрацію чиновників усіх щабелів влади, без винятку.Уявіть на хвилину цю ситуацію, вони як щурі будуть міняти свою шкуру, втікати, здавати одне одного,спасаючи свою шкуру,треба і матір рідну продадуть, заради власної вигоди.
...ЛЮСТРАЦІЯ, ї, жін., іст. У західних губерніях царської Росії — опис мешканців державних або орендованих маєтків з метою встановлення доходів з них.
Словник української мови: в 11 томах. — Том 4, 1973. — Стор. 573.
Люстрація - заборона функціонерам високого рангу, які скомпрометували себе, протягом певного часу займати посади в державному апараті, балотуватись в представницькі органи, бути суддями і т. д.

Народ 2013-09-19 / 20:47:06
Да у нас все судьи, прокуроры и менты брали, берут и будут брать, пока дают. Попадаются пешки. Если нет, откуда тогда берутся замки, котеджи и дачки? За их зарплаты? Ворон ворону глаз не выклюет. Далеко ходить не надо. Район "Шахта". Бывшие виноградники. Там домики построены на "честно" заработанные деньги. И никого не посадили. О чём можно ещё говорить?

Dott 2013-09-19 / 19:38:29
А Кривка??? Де його помічник? Аааааа? Той і сам може взяти

Варошський 2013-09-19 / 18:52:00
А що Івашкович лишився білим та пухнастим?Хто би прсто так віддав таку суму грошей помічнику судді,ці гроші призначались для судді Івашковича і нехай тепер сушить сухарі разом з помічницею!Законники,рішалови довбані!

іван 2013-09-19 / 17:33:27
Повністю підтримую коментар гістя.Такими справами займаеться в Ужгороді адвокат-хабарник Лазаренко О.В.\компанія Антибюрократ\.Використовуючи свою посаду він провокуе кліентів давати йому велики суми коштів для передачі суддям з метою винесення відповідного судового рішення.

гість 2013-09-19 / 16:24:44
Усі судді без винятку беруть, але не самі особисто, а через довірених помічників чи інших знайомих.
Сам помічник такси не встановлює і не називає, все погоджує суддя.Тому Америки із затриманням цієї помічниці Ужгородського суду не відкрили.Це система!

читач 2013-09-19 / 16:20:01
Кожному судді та його помічникам такий прикрий випадок - це життєвий екзамен на чесність і принциповість! На жаль не всі його здають і витримують! Спокуса на гроші бере верхи! Такими хабарниками українські суди майоріють.Тому процес очищення іде сам по собі.

Варошу, 2013-09-19 / 15:40:45
його його жона, у них сімейний бізнес

Варош 2013-09-19 / 15:30:19
А то не його дружина в господарському закарпатської області теж суддя?

Адмін 2013-09-19 / 15:09:02


Так, міськрайонного. )) Дякуємо.  Момент інерції. Здається, раніше він працював в Господарському, або там хтось є з таким прізвищем...


111 2013-09-19 / 15:03:18
Адмін, помічниця судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області,а не Господарського...

До адміна 2013-09-19 / 14:54:41
Івашкович хабарник, то зрозуміло які в нього вироки та постанови.

Вот оно 2013-09-19 / 14:52:40
Попалили на оплате решения по скандальной застроке ! Это была оплата уже принятого решения!

До адміна 2013-09-19 / 14:52:24


"який практично не володіє УГОРСЬКОЮ мовою". Ймовірно механічна помилка - мали на увазі не володіє українською мовою.

Так, дякуємо, виправилися )) Адмін


НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу