У "відвойованому" у забудовників сквері ужгородці облаштовують зону відпочинку (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський активіст Віталій Грегор.

У "відвойованому" у забудовників сквері ужгородці облаштовують зону відпочинку (ФОТО)

Так, завдяки підтримці місцевих громадських організацій та активістів, мешканці вже встановили 6 лавочок та металеві бруси. З понеділка планують продовжити, а саме   встановити турнікет та пісочницю для діток.

"Те що вже зроблено, це, насамперед, заслуга мешканців, оскільки, вони фактично виконали роботу свого ЖЕКу №7, який систематично отримає за це кошти від мешканців і вже ось як майже 20 років не в змозі зробити і мінімального – розмістити лавиці для відпочинку пристарілих людей та пісочницю для діток, кількість яких щороку збільшується.

Дивує також те, на якій ж правовій підставі ТОВ «Житло-сервіс» (ЖРЕР №7) здійснює нарахування мешканцям по сьогоднішній день плату за утримання та обслуговування прибудинкової території будинку №8 по вул.Годинки загальною площею в 86,96 соток, з яких зелених зон – 5490, впорядкованих (клумб, квітників) - 270, асфальтового покриття – 2936. Що підтверджується не тільки самими квитанціями про оплату, а й рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 19.12.2012 р. №480 «Про погодження акту проведення первинної технічної інвентаризації».

Тобто, під час вивчення питання забудови скверу були виявлені рішення щодо передачі в 2005 році у приватну власність 5 соток Володимиру Галинському при першій каденції нинішнього мера Погорєлова В.В., навколо якої, власне, по сьогодні триває війна (к.н. 2110100000:21:002:0045) 

Та як виявилось, що поруч, праворуч ще й 442 кв.м. з частиною дороги та центральними комунікаціями, що проходять під нею, також надано в приватну власність в 2002 році. Таким чином, ця ділянка також без відома мешканців та їх згоди, тобто неправомірно, вибула з їх користування на підставі рішення XXXVIII сесії Ужгородської міської ради III скликання від 14.03.2002 р. (також перша каденція нинішнього мера Поггорєлова В.В.), та надана, відповідно, в приватну власність Кондрич Кларі Іштванівній (к.н.2110100000:21:001:0018). Щодо якої також буде в подальшому заявлений судовий позов.

Тобто, скоріш за все, по сьогоднішній день ЖРЕР неправомірно нараховує мешканцям будинку №8 по вул. Годинки утримання приватної землі площею 442 кв.м. з 2002 року та ще 5 соток з 2005 року. Що в найближчому часі стане предметом відповідного судового позову", - розповідає В.Грегор.

14 вересня 2013р.

Теги: сквер, Погорєлов

Коментарі

Віталій до 2013-09-16 / 10:27:23 2013-09-16 / 10:36:25
до того ж ця "влада" разом і ЖРЕРор виходить умисно не виконують:

- Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів, затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 червня 1996 р. N 173
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0379-96

- ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ НОРМИ ТА ПРАВИЛА утримання територій населених місць, затверджені Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17.03.2011 N 145
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0457-11

Віталій 2013-09-16 / 10:27:23
Грегору дубине 2013-09-15 / 19:49:01
а чого з цих брусів має падати дитина?? більшого маразму не чув.

Взагалі за звичай на них займаються підлітки і дорослі. Дитина просто туди не залізе та і за ними мають наглядати батьки взагалі-то.

А влада якраз разом і ЖРЕРор не забезпечила по сьогодень встановлення жодних елементів благоустрою - спортмайданчики, дитячі майданчики, лавиці для відпочинку тощо, на прибудинковій території, яка належить мешканцям і за яку вони платять взагалі-то

888 2013-09-16 / 09:44:15


Дублювання тих самих коментарів. Коментар видалено. Адмін


не житель 2013-09-16 / 09:18:32
в советское время строили эти дома из зелёными зонами специально для жителей этих многоэтажок,так что это автоматически их територия.А новые застройки пожалуйста пусть сроят за городом полей много.Вижу и Погорелов такой жадный как и Рата всё мало ему

читач 2013-09-16 / 08:14:01
Немає слів! Молодці жителі цих будинків.В таких ситуаціях лише і проявляється згуртованість,небайдужість та патріотизм мешканців, які в такий спосіб відстоюють свої права.! Респект і хвала ентузіастам та організаторам акції непокори!!!

Грегору дубине 2013-09-15 / 19:49:01
Это армейские железные брусья упав с них ребенок поломает позвоночника или голову.куча резиновых вонючих скатов спровоцируют астму. Но ведь буквально за домом в 15 метрах детские площадки на гектаре земли.? Такая площадка для отдыха скоро превратится местом сбора алкавшей,наркоманів и бомжей. Что ти потом запоеш "активист" ? Снова власть будешь хаять.

Сусіди 2013-09-15 / 19:32:34
Для сусіда. , ти чмо спочатку при бери авто із зелені зони . А потім здохни. Із своєю демагогіею. Народу жити треба в нових квартирах , а , не тві страшний авто зберігати то що земля сусіднього будинку? Купить потім знущайтесь якщо вона Ваша .

yukro 2013-09-15 / 14:58:51
8888 і 777 тролі.

МОЛОДЦІ !!! 2013-09-14 / 22:38:11
Гарно виходить! ТАК ТРИМАТИ!!!

сусід 2013-09-14 / 22:31:27
до 777 2013-09-14 / 21:04:16

Не плутайте інтереси робочих, охоронної фірми та власника. У кожного з них вони різні.
Робочі та охоронна фірма, якщо вони працюють у правовому полю України, пальцями не поворухнуть, якщо їм не забезпечать «належні умови праці».

Якщо ці люди виявляться з вулиці за чорний нал – то відповідних заяв та «з’ясування» з міліцією цих «обставин» не уникнути. А у міліції ЄРДР, прокуратура на шиї, депутатські запити, і т.д. «Калькулятор» включили?

Мешканці будинків, депутати, журналісти – це не та «публіка» проти якої піде навіть ОМОН разом з «Альфою».
Невже подібний «досвід», яким рясніє і-нет, нічому не вчить?

Ну, а найманці, які чудово розуміють, за що вони «підписувались», - отримають від власника чималі гроші за кожний день КОНТРАКТУ по любому. І всі це чудово розуміють.

Повірте, що можна б було і власника «послати» до Погорєлова за «роз’ясненням», за що ж він, чума, брав «бабло», але всі дорослі люди і розуміють, що на це питання «мер-афер» теж дав чималу скидку. Тому…

Ще раз перечитайте мій попередній коментар. Це єдиний реальний компромісний шлях вирішення цього конфлікту.
Думаю, що І.Фартушок це підтвердить.

До 777 від мене 2013-09-14 / 21:55:16
Так, так: кримінальні справи, голови під екскаватор, розгін сльозогінним газом... І будете мати другу Туреччину, яка почнеться з Ужгорода:) Ю-ху!

до 777 2013-09-14 / 21:10:08
б....дло завжди лякає крмінальним провадженням!!!Дивись щоб навпаки несталось "юристеееее")))))

777 2013-09-14 / 21:04:16
То ж будьте такі зацікавлені і ночуйте в кабінеті Погорелова і в нього кидайте камінням, а не в робочих або власника, котрий на законному аукціоні купив ділянку, законно залишив 20 тис евро на оформленні докуменів на будівництво. З понеділка приватна охоронна фірма буде охороняти ділянку, почнеться встановлення паркану. Буде цілодобова охорона. Зламаєте паркан, тоді вже пряма дорога в міліцію і відкриють на того, хто це зробить кримінальне провадження по заяві власника. відкриють і на 300 чоловік, закон цього не забороняє.

сусід 2013-09-14 / 20:46:36
А хіба «приватний власник» не знав, що купує «геморой»? – Чудово знав, і про це був попереджений однозначно!

Добре знаючи І.Фартушка ще по адвокатській конторі В.Бедя – це недешевий адвокат. Звідси - «приватний власник» готувався до «менінгіту» із проблемною власністю серйозно.
Тож не треба цитувати Конституцію «всує», тим більше, як виявилось, із «папірям» по ділянці не все в порядку.

Тому надалі все набагато простіше і без зайвого галасу: «приватний власник» витягає товстий гаманець, і… сіє «вічно зелене і добре» направо і наліво. Саме для цього, думаю, І.Фартушка і підтягнули.

Якщо вистачить розуму, то, насамперед, треба домовлятися з мешканцями, як це зробила фірма «Газда» на вул. Можайського (нова багатоповерхівка на місці смітника).

Ні - то ніякий трактор чи «Трактор» не допоможе. У тих 9-етажках безробітного, але сурового, «пролетаріату» вистачає. Думаю, що дільничний «приватного власника» про це вже попередив.

дои777 2013-09-14 / 18:56:20
спочатку треба переїхати те бидло яке роздало землю і всіх хто до цього причетний

777 2013-09-14 / 18:51:03
Мешканці порушують основний закон - Конституцію України. Право приватної власності є правом приватної власноті. В понеділок власник повинен повикидувати і квартири тим, хто там позакопував то залізо. Звернутись з заявою до МВс з заявою на посягання на приватну власність, в суд та прокуратуру. на фото добре видно на кого позов писати. Власник призупинив добровільно будівництво, а це бидло нагліє щодня більше. Починати будувати і давити технікою всіх, хто буде лізти на приватну територію. Двоїм переїдуть голови трактором, тоді сядуть собі на с-ку решта, будуть поводитись, як вимагає закон. І того косоглазого недо-еного переїхати першим, підбурювача.

1234 2013-09-14 / 18:25:05
і пару кримінальних справ порушити,най поділяться з усіма

Ужгородець 2013-09-14 / 18:17:45
А тепер пора перевірити кожен папірець та підпис на ньому на предмет зловживанн, службової недбалості та перевищення повноважень хай Геворкян побігає

мерія до 8888 2013-09-14 / 17:20:08
один із власників земельної ділянки,родич теперішнього зам мера,керуючого справами Геворкян!такщо зрозуміло як отримано всі дозволи та впринципі і саму землю!є ,нема ,законно чи ні, видані дозволи,документи,нехай суд вирішить!

8888 2013-09-14 / 17:18:21
всi цi турнiки i лавицi встановленнi незаконно на приватнiй власностi. На мiсцi власника я б звернувся в суд i пiсля рiшення суду разом з мiлiцiею позносив вси цi споруди

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади