Погорєлов пропонує зробити Ратушняка почесним громадянином Ужгорода (ДОКУМЕНТ)

У разі прийняття цього рішення на сесії екс-мер Ужгорода разом зі своєю сім'єю звільняється від плати за комунальні послуги та проїзд в міському громадському транспорті.

Погорєлов пропонує зробити Ратушняка почесним громадянином Ужгорода (ДОКУМЕНТ)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 20 вересня в Ужгороді відбудеться друге пленарне засідання чергової XIX сесії міської ради.

Одним із проектів рішень, що їх виносить на розгляд депутатів міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, є датований 5 версня проект "Про присвоєння звання "Почесний громадянин м. Ужгорода". Відповідно до нього, за підписом чинного мера Ужгорода Віктора Погорєлова без висунення кандидатур громадськістю пропонується присвоїти це звання його попереднику на посаді міського голови Сергію Ратушняку.

Як відомо, між В.Погорєловим та С.Ратушняком в останні роки були дуже напружені стосунки, які сягли свого апогею в часі виборів міського голови у жовтні 2010-го року. Тоді обидва кандидати навзаєм вилили один на одного величезну кількість бруду і негативу.

Вперше за останній час В.Погорєлова та С.Ратушняка побачили разом на зустрічі "старійшин" Ужгорода з головою Закарпатської ОДА Олександром Ледидою.При чому, обидва колишні непримиренні опоненти сиділи поруч.

Звання “Почесний громадянин міста Ужгорода” було започатковане рішенням ІХ сесії міської ради ІІІ скликання від 20 листопада 1998 року. Згідно з ним, воно присвоюється сесією Ужгородської міської ради  громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом в галузі господарської, наукової, культурно-освітньої, медичної діяльності, користуються повагою та авторитетом серед мешканців Ужгорода та сприяли піднесенню його міжнародного статусу.

Ужгородці, котрим присвоєне звання “Почесний громадянин міста Ужгорода”, на весь час проживання в місті звільняються від оплати за комунальні послуги, яка погашається за рахунок міського бюджету (рішенням ХХІІ сесії IV скликання від 21 листопада 2003 року ця норма була доповнена, відтоді вона розповсюджується, окрім власне Почесних громадян, і на членів їхніх сімей — чоловіка/дружину та дітей віком до 18 років), а також користуються правом безкоштовного проїзду в міському громадському транспорті. Всі відповідні витрати покриваються з міського бюджету Ужгорода.

11 вересня 2013р.

Теги: почесний громадянин, Ратушняк, Погорєлов

Коментарі

антиРата 13.09.2013 / 12:04:43
Це плювок Погорєлова в обличчя свого покійного батька, якого брутально хаяв Рата. Але що поробиш - політична доцільність. І за нею про совість і батьків уже не згадується.

студент 13.09.2013 / 11:40:14
З яких пір пане Погорелов Ви тьа Рата такі близькі товариші.
І за які це особливі заслуги перед містом Раті почесного громадянина міста. Бабка, яка підмітає вулиці більше заслуговує на це звання, бо робить суспільно корисну роботу, а Рата і так уже досить накрався. Ви що забули, коли перед виборами цого затримали з готівкою сума, якоїнам і несниться.

Правильное решение 13.09.2013 / 11:09:37
А Гитлеру, которого, как заявляет Ратушняк, что он очень уважает - героя Украины!

До мукачівця 12.09.2013 / 11:41:17
Ти майже тоже злодій і сидів в тюрмі , а якщо ще ні то бандит.)

ого 12.09.2013 / 09:15:44
За вагомий вклад в особисте збагачення за рахунок невтомної праці по дерибану Ужгородської нерухомості та земельних ділянок пропоную за рахунок власних грошей Погорєлова і К оплачувати Раті комунальні платежі за проживання(бо де ж у мільйонера є гроші на такі виплати!),та розглянути на архітектурній раді питання про встановлення в місті памятних бюстів Раті,замість скульптур розмальованих медведів.

мукачівець 11.09.2013 / 21:27:10
Не знаю ко там в Ужгороді почесний громадянин міста і скільки їх, але в Мукачеві їх декілька десятків і більша половина з низ - злодії -казнокради, це точно. Напишіть краще про мукачівських почесних, то буде точно сенсація. Останніми такими стали директори заводів Точприлад та Ено, де люди вкалують як раби за зарплату в 1200 гривнів, а начальство жирує та ще і почесних громадян Мукачева присвоюють. Оце цікаво.

що з Погореловим? 11.09.2013 / 21:18:47
Що трапилось з Погореловим? Хто знає? Особливо впродовж останнього року. Ніяк не може як цивілізований мер, що би не робив, всюди з голови до ніг вимажеться у смердюче лайно, уже бздить від нього за кілометр.І Ужгород за собою тягне у вигрібну яму. Не впізнати мужчину!

Игорь 11.09.2013 / 16:24:29
Злость! я не собираюсь из своих налогов платить за комунальные услуги Ратушняка!!! Вора Погорелова на свалку, а лучше в тюрягу, где ему и место.

радміл 11.09.2013 / 16:00:52
Пропоную внести зміни до пректу рішення сесії,а саме:
виплати Ратушняку як Почесному громадянину м.Ужгород проводити за рахунок особистих коштів Погорєлова і його команди.Уточнити запис,а саме: замість "Почесний громадянин м.Ужгород" написати "Почесний дерибанщик нерухомого майна і земельних ділянок м.Ужгород".

Стапан Крук 11.09.2013 / 15:37:14
Повністю підтримую мера в частині, щоб Ратушняк все життя їздив в громадському транспорті, нехай навіть безкоштовно. Від себе бажаю йому також все життя жити на одну зарплату. В той же час пропоную присвоїти йому звання "Нечесний громадянин м. Ужгорода". Це більше відповідає його суті!

виборець 11.09.2013 / 14:35:28

Цікаво, а яка позиція міських депутатів від ЄЦ-у, які привели В.Погорєлова до влади, щодо цього «проекту» рішення?

Погорелов 11.09.2013 / 14:05:38
Правильно. А еще мы наградим Трактора, Опякина и других бандитов. Пускай быдло народное знает на кого равняться.

шандор 11.09.2013 / 13:50:17
Цей проект рішення лобіюе колишній мер Ландовський.

народ пам'ятає! 11.09.2013 / 13:11:03
"За вагомий особистий внесок в соціально -економічний розвиток міста"- то тут Погорєлов може й має "рацію", бо всі памятають скільки горілки Ратушняк випустив для ужгородців: "Распутін","Кайзер", "Йемна", "Рата"-торгували в кожній підворотні і коштувало смішні 1 (один!)долар за 1 літр! Залийсь-не хочу! Виникає питання, якщо Рата "переселиться" на басейн на спартаку, то і тоді місто буде йому оплачувати 100% всіх ком.послуг?

жалива 11.09.2013 / 11:50:59
А нардепу Бушку треба присвоїти звання "Почесний валютчик Закарпаття"! Країна чудес!

Ужгородка 11.09.2013 / 11:45:30
Ш О К !!!!!!

Вуйко 11.09.2013 / 11:29:10
Депутати не робіть зла,не голосуйте за Погорєловське рішення!Бюджет пустий,Погорєлов канючить гроші по підпрєиствам,а тут така щедрість-Присвоїти мільйонеру,що обдирав ужгородців,звання почесного громадянина міста.Ганьба!Невже не вистачає розуму,щоб оцінити ситуацію про реальну картину наповнення міського бюджету і можливі витрати!Схаменіться,не робіть багатого ще багатшим за рахунок жебраків!

Прокурор 11.09.2013 / 11:16:08
Блюзнірство вищого гатунку. Так дайте це звання людині, яка за копійки відпрацювала у ваших установах. Вчительці, робітнику, прибиральниці, лікарю, асенізатору, викладачу, артисту, сантехніку, водію, електрику. Ні, вони потім краще після смерті памятник поставлять роботязі, як освітлювачу на Корзо. Ратушняк накрав і собі і всім родичам на мільйон років уперед.

Макс 11.09.2013 / 10:56:48
і ше дещо - хотів би побачити Ратушняку в годину пік в переповненій маршрутці!))))а не на Лексусі!

Макс 11.09.2013 / 10:54:48
Народ, а ви читали сам проект рішення? Де ви бачите що, Рату хоче зробити почесним громадянином міста саме Погорелов? Я думаю тут друшки Ратушняка рішили його просунути в "Почесні" щоб повністю наглумитися над ужгородцями! Крім того думаю в депутатів вистачить глузду не приймати таке рішення і не підтримувати ті ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ які його висунули на цю кандидатуру!!!

НОВИНИ: Соціо

16:27
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 1
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
12:40
В Ужгороді попрощалися із 30-річним військовим Андрієм Трещаком Фото новина
» Всі новини