Шуфрич вже готовий голосувати за євроінтеграцію, хоча агітуватиме за Митний союз

"Регіонал" Нестор Шуфрич не виключає створення окремої групи на підтримку вступу до Митного союзу. Про це він сказав в коментарі журналістам, - інформує "Українська правда".

Шуфрич вже готовий голосувати за євроінтеграцію, хоча агітуватиме за Митний союз

"Я не уявляю, що б змусило мене, особливо в умовах таких складних, вийти з команди, з якою я борюсь протягом останніх 10 років. Можна говорити про створення групи по інтересах", – пояснив депутат.

Водночас він не уточнив, коли буде створена така група за співпрацю з Митним союзом.

Шуфрич сказав, що готовий до будь-чого на засіданні фракції, хоча не вірить у своє виключення. Так само як і в те, що президент буде тиснути на фракцію.

"Принаймні я ніколи його тиск не відчував... безумовно, він приймає рішення, ми їх виконуємо, але він завжди давав можливість висловлення власної точки зору", – сказав регіонал.

"Мені не відомо про виключення депутатів з фракції з цього приводу", – уточнив він журналістам.

Водночас Шуфрич зазначив, що він збирається проголосувати за євроінтеграційні закони, але продовжить агітувати за Митний союз.

"Якщо ми за 500 років не змогли знайти спільну мову з Європою, навряд чи ми зможемо зробити це зараз", – пояснив свою позицію Шуфрич.

"Що заважало до того, як був Ющенко, Янукович, Путін Україні стати Європою? 500, навіть 1000 років ми не змогли налагодити з нашими сусідами стосунки. Весь час вони нас завойовували, а захищались ми з білорусами і росіянами, як це для когось неприємно не звучить", – заявив "регіонал".

04 вересня 2013р.

Теги: Шуфрич

Коментарі

нік 2013-09-16 / 22:22:09
Цей шуфрич остання закарпатська шльондра!

Глог 2013-09-09 / 19:40:09
Але Шуфрич це клин.Чому він з Закарпаття?

oleg 2013-09-05 / 17:05:21
U shufryka pochnetsja shyzofrenija. Dumkamy vin v Mytnomu ,a holosuvaty pryjdetsja za Eurosojuz. Mozhy ne vytrymajut.

Остап 2013-09-05 / 12:36:17
Показали шавці собаче місце.

из марамороша 2013-09-05 / 11:46:31
WWW 2013-09-05 / 11:22:42

Вот это я понимаю, в точку, с даунбаса, и тамошней быкоте та европа как на бане дзвоник.

Вот мы и приехали, но я не волнуюсь, у меня Европа в конце огорода, а вот как "патриоты" переживут, вот вопрос?

WWW 2013-09-05 / 11:22:42


Судя с твоего поноса Ты не из Украины, а засланый москалик из Даунбасса! Присоединяйтесь к Росии вместе с Шуфликами, Яничарами и остальными, а Закарпатье - это Европа! Даунбасу этого не понять!

из Украины 2013-09-05 / 11:13:23
Чему радуетесь быкота.
Асоциация для Закарпатья и западной украины супер, европейские товары резко упадут в цене, для гуманитарки беспошлинный ввоз.

Закарпатские фивдешки будут вышивать все поголовно в поношенных диорах и версачах, масса вжываной бытовой техники и б\у авто, но... украинские холодильники здохнут и очень много другого и вообще индустриальному востоку капец и кто будет наполнять бюджет?

Ни одна ассоциированная страна с ЕС не имела за спиной такого монстра как РФ и не была так зависима, так что судите сами, а хитрожопый шуфрик не пропадет, он давно уже в кармане тискает мадярский паспорт и прекрасно будет ссать у двух коров, грамотный бычок.

нико 2013-09-05 / 09:40:28
в 2015 вибори президента.Хто зна, може Медведчуку Росія пообіцяла підтримати у виборах на цю посаду,а Шуфра тоді не буде зайвим.Бізнес регіоналів без російського газу заглохне і цим маніпулює Путін.

WWW 2013-09-05 / 08:49:37
Вчора "хам" зробив "сходку в Зоряному" і вправив мозги недоробленим ПРдунам. Вже всі за все голосують, базара нема!

тисовчан 2013-09-05 / 01:27:54
цікаво ось що,невже людині приємно бути посміховиськом і політичним клоуном заяви якого вже давно не спримаються всерйоз

тисовчан 2013-09-05 / 01:21:45
що тут скажеш ,дійсно клоун і до
тогож неук

А.Блок 2013-09-04 / 20:40:09
Якось неприємно негативно відзиватися за земляків...але Нестор Іванович Шуфрич давно продав свою душу д"яволу, зрадив національні інтереси України і усе, що пов"язане з Україною. Більшість закарпатців обурені його поведінкою та членством в партії, яка Україну довела до прірви, де принижені усі права громадян, в першу чергу соціально незахищених, інвалідів, пенсіонерів (за винятком віп-пенсіонерів у яких пенсія 15-25 тисяч гривен). В країні, де вщент зруйнована судова система і немає довіри до держави, де ситий не вірить голодному, де корупція зруйнувала усі цінності правового суспільства. Тому на мою думку Нестор Шуфрич став зрадником і фарисеєм! Він ніколи уже не поверне довіру своїх виборців, яких він зрадив!

гуцул 2013-09-04 / 20:21:27
видно Янек напомнив цьому зрадникови шо писав Полякам проти нас,шо як в дитинстви вин падав з коляски й дуже голова у нього дирява удтоди

аналітик з захолустя 2013-09-04 / 18:46:54
Справа там не в євроінтеграції, чи митному союзі. Видно монстр-партія влади-партія регіонів-тріщить по всіх швах, а Шуфра перевіряє її лакмусовим папірцем.Поки що ця партія-колос на глиняних ніжках-ще "качає політику", але знаючи, що Шуфра нічого не робить просто так, значить скоро слід очікувати цікавих новин!

земляк 2013-09-04 / 18:41:34
Договорився, закарпатський манкурт до "групи по інтересах"...
А черяник думає, що обирав ужгородського ловеласа до... парламенту!

Видно, що зовсім втратив "орієнтир" бабський угодник з Ужгороду...

WWW 2013-09-04 / 18:32:29
"клоуна" посадили на жопу, тонка кишка проти ПР пертися!

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки