Фанати клубу Бушка влаштували у Виноградові розправу над суддями (ФОТО)

Сьогоднішній матч між ФК «Севлюш» із Виноградова та ФК «Метеор» із Пістрялова завершився скандалом. Натовп уболівальників накинувся на бригаду арбітрів, що обслуговувала поєдинок лідерів чемпіонату Закарпаття у вищій лізі. Менше десятка міліціонерів не врятували суддів від розлючених уболівальників.

Фанати клубу Бушка влаштували у Виноградові розправу над суддями (ФОТО)

Матч був важливий з точки зору турнірного становища команд: гості очолюють турнірну таблицю, а господарі поля до цього матчу ішли на четвертому місці. Тож зрозуміло, що пристрасті вирували на футбольному полі. А вже з другої хвилини – і на трибунах. Майже одразу після стартового свистка арбітр Василь Качур призначає пенальті у ворота виноградівців, чим обурює фанатів ФК «Севлюш». Згодом і головний арбітр, і суддя на лінії прийняли ще кілька (доволі неадекватних, на думку місцевих уболівальників) рішень.

У підсумку виноградівці програли з рахунком 1:2, а розлючені фанати, вважаючи, що суддів купили, натовпом накинулися на «людей в чорному».

На фото видно, скільки охочих «пояснити суддям футбольні правила» оточило їх на шляху до роздягальні. Сховатися арбітр матчу Василь Качур та його бригада не встигли. Тож кілька хвилин отримували стусани від рознервованих фанатів. В арбітрів летіли тапки й кросівки, їх поливали водою… Наряд міліціонерів, що мав охороняти громадський порядок під час матчу, врятувати арбітрів чи то не встиг, чи то не дуже й поспішав. Після добрячої прочуханки суддям вдалося вирватися і сховатися в роздягальній.

Футбольний клуб "Севлюш", власником і президентом якого є народний депутат від Партії регіонів Іван Бушко, не вперше влаштовує проблеми суддям.

 

7 днів

01 вересня 2013р.

Теги: Севлюш, футбол, суддя

Коментарі

mгл 2013-09-05 / 09:36:17
от чому я не переношу закарпатський футбол(((
сраньо і другі скоти , шуфрич, бушко, відбивають охоту навіть думати про футбол

Дред 2013-09-02 / 21:22:02
Козик Василь Васильович (Кізя) призначає суддів, тому всі питання можна адресувати йому!

Але не думаю, що отримаємо якоїсь логічної відповіді!
Людина без логіки ніколи не зможе відповісти на логічні питання !

Лайсмен фіфа 2013-09-02 / 17:02:58
Бардак в федераціі несусветний і якшо уже Бушка клуб футбольний убивають то шо тоді другим говорити про ситуацію із суддівством ?

Корнер 2013-09-02 / 14:53:21
Думаву і Бандюган Блюк голова федераціі кончена тварюка і твій Йонко Бушшшко тоже два чоботи пара а футбол иппен уни й погубили ригго аннальні фивники футболу

лобда 2013-09-02 / 14:21:59
Твуй нардеп Бушко иппен такий авторитетний, як і його цімбора нардеп Блюк (в миру - Ланьо), котрий і руководить Федераційов футболу Закарпаття.

Ветер 2013-09-02 / 14:06:37
Такого беспредела как в нашем чемпионате наверное нет нигде.Судейско бандитское кодло которое нагло тянет одну команду к чемпионству плевало на все и всех.Плевало на ИГРУ БОЛЕЛЬЩИКОВ...Плевало на команду такого авторитетного человека как народный депутат ИВАН БУШКО.Команду которого просто унижали на его поле.Скажем прямо БРАВО ФЕДЕРАЦИЯ.В этом году будет дутый чемпион.

йовжи 2013-09-02 / 08:54:48
а шо каже нардеп Ланьо ???чи вшитков Федерациею командувуть Козик з Оленьом яки тягнуть Пистрялово за Уха до Чемпионаства?????Може Ланьо дурку включать з Кумом Бушком тоже нардепом чи як буде сесь случай??

Фан Саша 2013-09-02 / 06:58:17
акого безпредела Качура би не було як би ще у Поляні при його суддівстві за Метеор Федерація зробила висновки, але славній федерації видно такі чемпіонати і такі чемпіони потрібні. І скоро на закарпатті буде в чемпіонаті 2 команди грати -це Метеор, Давидково.І висновків цьої продажності ФФЗ не зробить!!! Виноградово шкода! Пістрялову позор. З такими виграшами в чемпіонаті грязнними ваше чемпіонство на довго не запамятається лиш на годину в якійсь газеті Мукачівській.

Знающий 2013-09-02 / 06:51:09
Питання до Федераціі футболу Закарпаття яка знаходиться чомусь в Мукачеві? Чому ви призначаєте цього продажного суддю Качура який тягне за вуха Пістрялово це було і ігрі зьПоляною і тепер із Севлюшем також!!!! Видно недолуге бандитське керівництво І федераціі є основним провокатором ситуаціі в футболі Закарпаття !!

Фанат Севлюша 2013-09-02 / 00:48:12


Ти мукачівцю закрий ********.Севлюш, одна з команд, яка ніколи не здавала матчі.Ви я вижу дуже ся розумієте у футболі.Продажніх суддів застаєте,най дадуть оцінку суддьови, експерти, а шо він продажній ********, то факт.


мукачевець 2013-09-01 / 22:27:04
падло севлюшське