Мер Ужгорода хоче за безцінь отримати на сесії землю в історичному центрі (ДОКУМЕНТ)

Про це повідомляє в соціальній мережі Фейсбук депутат Ужгородської міської ради Василь Гнатків.

Мер Ужгорода хоче за безцінь отримати на сесії землю в історичному центрі (ДОКУМЕНТ)

"Сьогодні відбудеться третє пленарне засідання сесії Ужгородської міської ради.

Ну і, звісно ж, земельні питання. Без них, ужгородський міський голова Погорелов, як птаха без крил..., як гостина без десерту...

Отже, виноситься питання з приватизації 13,8 соток землі у самісінькому центрі під кінотеатром «Ужгород». Мало того, що дане питання не розглядалося на земельній та жодній (!) іншій комісії ради, ще й ціна 1 метра квадратного землі оцінена у 180 грн. (тобто 31'000 долларів США за 13,8 соток в історичному центрі міста!!!). Абсурд і ганьба! Це, мабуть, саме те, що міською владою гордо зветься активним пошуком джерел наповнення бюджету!

Окрім того, всі ми знаємо, кому реально (через підставних осіб) з діючих міських чиновників, належить право власності на кінотеатр «Ужгород». Шалений поспіх, дріб'язковість та нестримна жадібність ужгородського керманича вкотре просто шокує...!" - розповідає депутат.

Як відомо, кінотеатр "Ужгород" є власністю родини міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова і ТОВ "Кінокомплекс "Ужгород" Олександр Бондаренко – колишній прокурор Закарпатської області і тесть сина Віктора Погорєлова Андрія. 

"Нагадаю, на минулій сесії на вул.Волошина було приватизовано земельну ділянку по ціні 204 грн./кв.м, а на вул. Мукачівській (біля «Ювентуса») – за ціною 234 грн./кв.м. На мою думку, така приватизація за явно заниженою ціною є свідомим «обкраданням» бюджету громади Ужгорода!

По всіх сумнівних земельних питаннях мною неодмінно будуть ініційовані депутатські звернення до контролюючих та правоохоронних органів. Дивує лише пасивність та інертність з цих питань колег депутатів з інших фракцій...!", - пише у Фейсбуку В.Гнатків.

18 червня 2013р.

Теги: земля, Погорєлов

Коментарі

демократу - 2013-06-18 / 21:28:17
все-таки ще залишились порядні депутати: семеро були проти земельних махінацій погорелого

Читач 2013-06-18 / 21:01:22
Рішення від 20.07.2013р №596 - це як?

Неймар 2013-06-18 / 15:08:35
Погорэловська жопа знаэ що ще разок вже його люди не виберуть а пошлють подальше.його ж лиш шию гнати треба мiськоi ради. Вот I рiшив попахати на себе.дерибанити державну землю для своэI родиночки.

Читач 2013-06-18 / 14:58:36
Прикро те, що КОЖНИЙ інший мер також би прихватизовував тобто крав різні землі та території міста!!! Іншого наша держава не дає. Чи можливе таке у до прикладу у Німеччині? Вважаю що НІ !!! Це ще один аргумент щодо необхідності входження України до ЄС !!! Європа красти не дасть !!!

Ужгородець 2013-06-18 / 14:22:18
Бидломаса сьогодні проголосує за це рішення можете не сумніватись та іще гроші виділять на демонстрацію "досягнень" у новинах. А потім ще розтрочку дадуть для оплати цієї землі поки відмиють гроші видані на висвітлення діяльності градоначальника

Ужг 2013-06-18 / 14:11:07
Всё ок!Таким же успехом Погорелов с директором комунтаса Грамотником по ул.Погорелова за безцен купили большую часть територии комунтранса.Погорелов свою часть продал под бензокалонку а Грамотник в доляхе с инвесторами житло-бизнескомплекса по ул.Занковкцкой(рядом с заправкой).

ужг-ц 2013-06-18 / 13:51:19
вон из города всех рат, горелых и прочую шваль! ужгород уже устал от их неуёмной тяги к воровству. во власти нужны новые люди, незапятнанные властью.

ніко 2013-06-18 / 13:40:42
сьогодні ужгородці стануть свідками чергового збагачення сімї! В кожному місті, області, державі вона є.. тільки своя...в Ужгороді-Погорєловська!

демократ 2013-06-18 / 13:36:13
В Ужгороді немає ДЕПУТАТІВ, є тільки іуди і холуї. Сьогодні стадо їхнє поповниться! Громадськійсть має знати своїх "героїв"! АНТИпатріотів міста!!! Всіх на площу Поштову, оголити і нехай їх камінням закидають!!! ГАНЬБА псевдодепутатам!

ужгородець 2013-06-18 / 13:35:27
злодюги

патрик 2013-06-18 / 13:29:17
Хапає мер,бо відчуває,що скоро прийде кінець правлінню.А депутати продажні тварі.Ужгородці пора на акції проти місцевих брехунів.

депутат 2013-06-18 / 13:23:33
І кулуарах міськради ходять чутки про те, що адмінбудівлю Ужгородського міськвиконкому перенесуть на Жупанат (Колишнє БТІ), а а будівлю Поштова, 3 хочуть продати Нацбанку за досить кругленьку сумму-офіційно 20 млн.грн. (неофіційно-5 млн. особисто губернатору та меру на рахунки в Дойчебанку)! Реалізація задуму-до кінця 2013 року!

ріелтор 2013-06-18 / 13:20:10
З врахуванням ринкової тенденції, то ціна продажу занижена принаймні в тричі!!! Вартість 1 сотки в межах центру не нижче 10 тис.долл. Цікаво скільки заробить на перпродажу дійсний власник кінокомплексу?

вуйко 2013-06-18 / 13:17:58
Пак у Погорэлова дома телевызор поломився, типирь матиме де кино позирати!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 5
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю