Муніципальна поліція Ужгорода штрафує городян за "каналізаційні" проблеми вихідних

Сьогодні муніципальна поліція Ужгорода «успішно» склала протокол за самовільне розриття в центрі міста, по вулиці Лучкая, здійснене керівництвом мовної школи ЛІК. І все б нічого, і навіть, здається, діяли муніципали «в правовому полі», про що не втомлювались повторювати при складанні протоколу. Якби не головна причина, через яку довелось вдатися до розриття: «ЛІК» ще наприкінці минулого тижня почало підтоплювати через забиту каналізацію, яку «в правовому полі» місцева влада чомусь не поспішає прочищати.

Муніципальна поліція Ужгорода штрафує городян за "каналізаційні" проблеми вихідних

На оформлення дозволу на розриття, розповідають представники «ЛІКу», знадобилось би кілька днів. Підтоплювати мовну школу почало ще в п’ятницю, а у вихідні, як відомо, компетентні установи й органи перебувають на заслуженому відпочинку після важких трудоднів. А значить, без вчасної реакції на ситуацію, що склалась, вихованці центру обов’язково б відчули реальність усіх «прекрасностей», спричинених забитою каналізацією. Тож, аби мати можливість якнайскоріше усунути проблему, керівництво «ЛІКу» повідомило міську владу в усному порядку про проведення земляних робіт та прочистку комунікацій. При цьому, мали і мають у розпорядженні всі схеми та креслення підземних комунікацій, які пролягають поруч.

А вже сьогодні по обіді, коли «каналізаційна проблема» таки була вирішена власними силами та коштом закладу, в «ЛІК» навідались представники муніципальної поліції. Що характерно – прийшли з конкретним наміром одразу складати протокол, про що і повідомили «з ходу», без з’ясування причин розриття й необхідності проведення відповідних робіт. 

Цікаво, що при виникненні екстреної ситуації, яка лежить у сфері компетенції комунальних служб міста, їм за обов’язки покладено ситуацію вирішувати без чекання на відповідний дозвіл упродовж кількох днів. А от підприємцям вирішувати нагальну проблему – зась: навіть якщо це погоджено в усному порядку, навіть якщо йдеться про навчальний заклад із сотнями дітей-вихованців, навіть якщо цим дітям доведеться, м’яко кажучи, «терпіти незручності» вихідних днів, поки чиновництво на відпочинку і дозвіл надати не спроможне. 

У цьому контексті варто також пригадати чималу кількість випадків із розриттями по місту – чи то з метою прокладення комунікацій, чи то з метою їх ремонту. Так от, на проведення таких робіт визначено чіткі та жорсткі терміни: пару днів на відлагодження поломки, і рівно 3 дні – на відновлення дорожнього покриття. Але деякі «розкопки», які спостерігаються на кількох вулицях міста тижнями, муніципали з якогось дива просто не помічають. Зате оперативно з’являються там, де, за отриманою ними інформацією від самих ініціаторів розриття, проводяться відповідні роботи. 

Після оформлення протоколу представникам «Ліку» пообіцяли: про адміністративну комісію, де розглядатиметься складений протокол, їх наперед повідомлять і на засідання обов’язково запросять. Як зазначають «ліківці», відповідного повідомлення вони таки чекатимуть, бо з власного досвіду знають про прецеденти, коли адмінкомісія проходить без особистої участі суб’єктів, щодо яких складено протоколи. Часто-густо міська влада навіть не вважає за потрібне надсилати постанову комісії, а штрафи стягуються тільки через кілька місяців, як спливають терміни оскарження рішення, і вже силами виконавчої служби – через недоведення вчасно до відома оштрафованих про рішення комісії.  

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

20 травня 2013р.

Теги: розриття, муніципали, ЛІК, Ужгород

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:55
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 5
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 2
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
13:31
/ 4
ВАКС заблокував елітні квартири, будинок і авто цивільної дружини ексголови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
12:05
/ 2
Пішов із життя закарпатський історик, політик і публіцист Володимир Піпаш Фото новина
10:15
На Берегівщині затримали переправника, який за $10 тис. водив ухилянтів через Тису Фото новина
10:00
Екоклуб у Ясінях вирушає до витоку Чорної Тиси: відкрито реєстрацію на участь
09:11
Закарпатець приховав на кордоні партію харчових добавок на пів мільйона гривень Фото новина
17:57
У Королеві на Берегівщині горів двоповерховий будинок Фото новина
16:49
На Закарпатті лікарів викрили на хабарах за продовження групи інвалідності Фото новина
15:58
В Ужгороді відкрили адаптивні бойові тренування для ветеранів Фото новина
14:40
/ 1
У Мукачеві проведуть в останню путь воїна Михайла Лялюшка Фото новина
12:30
68-річна закарпатка намагалася ввезти з Європи брендовий одяг на майже 500 тис грн Фото новина
11:34
В Ужгороді гонитва за Mini Cooper завершилася ДТП Фото новина
10:17
/ 1
Двом закарпатцям загрожує довічне ув'язнення за жорстоке вбивство киянина Фото новина
09:10
У румунських Карпатах врятували трьох українців Фото новина
22:46
Екоклуб у Ясіня завершив літо мандрівкою на Драгобрат Фото новина
» Всі новини