«Губернатор» Закарпаття продемонстрував стурбованість ситуацією з масовою загибеллю корів на Берегівщині

Як повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида «дав завдання всім профільним службам та управлінням провести службові перевірки щодо вищезгаданої ситуації».

«Губернатор» Закарпаття продемонстрував стурбованість ситуацією з масовою загибеллю корів на Берегівщині

«Зокрема, управління ветмедицини має постійно моніторити умови утримання тварин, а обласне управління Держсанепідемслужби – слідкувати за епідеміологічною ситуацією. Також Олександр Ледида звернувся до правоохоронців з проханням забезпечити об’єктивне та неупереджене розслідування справи.

Голова Закарпатської ОДА наголосив на важливості інформування громадськості, зокрема, жителів Берегівського району, щодо результатів перевірок, особливо – стосовно безпеки людей та навколишнього середовища», - повідомляє прес-центр ОДА.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на підставі інформації з власних джерел, раніше за прямою вказівкою «губернатора» відповідним службам було доручено якщо не зам’яти, то, принаймні, применшити масштаби надзвичайної події і знівелювати її суть. Піти на прямий обман громадськості в цій ситуації погодився тільки нещодавно обраний від Партії регіонів депутат Закарпатської облради, в.о. головного ветеринарного лікаря області Юрій Садварі. Оприлюднену ним заяву, в якій йшлося про контроль влади над ситуацією, заперечили як об'єктивні факти, так і свідчення міліції та безпосередніх підлеглих Юрія Садварі.

22 квітня 2013р.

Теги: худоба, Ледида

Коментарі

барвінкош 22.04.2013 / 22:49:25
ніколи не думав що влада так портить людей,що з Ледидою Сталося????Невже він став такою сволотою що Закарпаття скоро вимре від сказу чи сибірки а він дає команду все затаїти і бреше і він і його чиновники Свищо,Садварі ,Щербей

мадьяр 22.04.2013 / 22:43:38
уже еще одна ферму нашли с дохлими каровами на Береговщине и что ета гаспадин губернатор?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:25
У селі Лопухів на Тячівщині бригада «103» 800 метрів долала пішки, щоб врятувати пацієнта Фото новина
14:09
У Чинадійові в потічку виявили потопельника
09:54
На Мукачівщині медики пішки долали 600 метрів бездоріжжя, щоб врятувати чоловіка Фото новина
11:48
/ 6
У Хорватії затримали ужгородця, який ховав €500 тис. в панелях машини Фото новина
15:57
Поблизу Мукачева сталася ДТП за участі двох автівок Фото новина
12:37
У селі Клочки на Мукачівщині через пожежу в гаражі ледь не згорів будинок Фото новина
17:56
/ 3
На Тячівщині зафіксували спалах гепатиту А
17:51
У Довгому на Хустщині через випадок сказу запровадили двомісячний карантин
15:59
У Чорній Тисі на Рахівщині рятувальники ліквідували пожежу в господарській споруді Фото новина
14:47
У ліцеї Мукачева підліток погрожував одноліткам ножем Фото новина
10:04
На Рахівщині медики надали допомогу жінці, яка задихалася Фото новина
16:32
На Берегівщині горів будинок Фото новина
10:03
У Карпатах врятували туристів із обмороженням Фото новина
12:52
Чоловіка з опіками врятували під час пожежі в Мукачеві Фото новина
17:18
На Берегівщині під час пожежі загинула жінка Фото новина
09:54
У Берегові медики «екстренки» врятували породіллю з масивною кровотечею після домашніх пологів
16:55
У Лазах на Мукачівщині вдалося врятувати будинок від пожежі завдяки дитині Фото новина
09:45
У селі Руське на Мукачівщині пожежа загрожувала кільком будівлям Фото новина
16:44
У Мукачеві зафіксували землетрус магнітудою 1,7
14:37
Гірські рятувальники знайшли підлітка-сноубордиста, який заблукав на Драгобраті Фото новина
13:54
У Мукачеві в канаві виявили потопельника
10:07
В Хусті через займання гаража ледь не загорілася багатоповерхівка Фото новина
12:39
У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП автомобіля Фото новина
11:16
/ 4
ДБР проводить обшуки в ДСНС Закарпаття
11:29
/ 1
У Синевирі через засніжену дорогу, медикам довелося пішли йти до пацієнтки ФОТО)
» Всі новини