Зятю нардепа-"регіонала", що напав на журналістку, "світить" до 3 років тюрми (ВІДЕО)

Слідчим відділом Великоберезнянським РВ УМВ України в Закарпатській області 5 квітня зареєстровано заяву журналіста Лариси Романюк щодо перешкоджання здійснення нею журналістської діяльності.

Зятю нардепа-"регіонала", що напав на журналістку, "світить" до 3 років тюрми (ВІДЕО)

Того ж дня відомості про даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст 171 ККУ ( Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років). Про це Закарпаття онлайн повідомила прес-секретар прокуратури Закарпатської області Вікторія Попович. Прокуратура тримає хід слідства на контролі.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 5 квітня кореспондент газети «Старий Замок Паланок» Лариса Романюк виконувала редакційне завдання щодо висвітлення зборів громади села Чорноголова, яка протестує проти будівництва міні-гідроелектростанцій на місцевих річках Бистриця та Лютянка. Невідомий чоловік, що приїхав на джипі Toyota Land Cruiser, напав на неї і намагався відібрати фотоапарат. Зупинили насильство селяни.

Пізніше по фото читачі Закарпаття онлайн впізнали в нападникові Василя Козака -- зятя народного депутата від Партії регіонів, екс-очільника ПАТ "Закарпаттяобленерго" Василя Ковача.

06 квітня 2013р.

Теги: міні-ГЕС, журналіст, Чорноголова, Василь Козак, Лариса Романюк

Коментарі

читач 2013-09-12 / 16:27:32
Дорогий "зяток" відповість за свої вчинки перед Богом, в судний день, адже Бог карає ще четверте покоління!!!

Гуцул 2013-06-15 / 17:37:45
Ця скотина був і на громадських слуханнях в с.Богдан що на Рахівщині но правда лише мовчки спостерігав та сидів тихо як гівно в буряні!!!

Вася 2013-04-08 / 09:33:18
Заказуха! Это не газеата, а 6-ка, госпожи Тимченко которая за каждую сорванную ГЭС получает в карман бонусы.

Віт 2013-04-08 / 04:25:36
Авторитет раз здобути треба, щоб його можна зіпсувати... А гі**о може мати авторитет лише у такого ж г**на...
Old Friend - піди ***мокчи далі у ковачів...

Old Friend 2013-04-07 / 23:58:07
І знову методи Балоги, псувати чужий авторитет!
Заказуха, я б тим журналістам вже руки поламав)

Онук Микола 2013-04-07 / 22:24:38
Тк і ходимо, діду Миколо, поки всі не згуртуємось і не викинемо на смітник і цих синочків, і їх батьків-тещ-свекрів-дочок-онуків... Гуртуймося і готуймо вили-коси-балти-торори...

1234 2013-04-07 / 17:28:59
ЗАКАЗУХА чистои води

Дід Микола 2013-04-07 / 12:49:52
Да срали риги на вас, бидлоту, що за них голосувала. Ходіть далі обриганими.

журікам 2013-04-07 / 01:07:04
от коли під ОДА всі прийдете, коли на чергову пресу влади заб*єте, коли піднімете на гора пару тройку матеріалів азвідки джип, о коли, а чого, а кому, хоча б через соцмережі, якщо власники писати не дають, от тоді вас щемити перестануть і навіть берегти від дурного слова будуть. А по іншому ще й не так скоро буде.

ПовБиВавби 2013-04-06 / 20:44:04
Тільки Суд ЛІНЧА ДЛЯ Мажорів і Смерть на шибеницях

старий 2013-04-06 / 20:13:23
а сись джип ще не горів га.

Олег Диба 2013-04-06 / 19:11:15
2 Откуда ноги у истории

У вас манія переслідування... ))

Откуда ноги у истории 2013-04-06 / 18:21:39
Для тех кто не в теме и для буйных - для размышлений в свободное время. Жил-был некто Виктор Иванович, и как-то посетила его идея создать мини ГЭС. Но тут его завертела жизнь по взрослому, оказался не первым, но и не вторым человеком в Государстве. Не до областных проэктов тогда было. Но идею не забыл родственник, как раз занявший место зама ОГА. Инвесторов даже нашли из не далекой Австрии, любовь у семьи к австрийский бизнесменам и бизнес вуменам. Бизнеса план чудный был, молочные реки, сырные берега. Но тут жизнь поганка дала трещину, власть в Малиновке поменялась. Семью от идеи легким движением руки отодвинули. Новые временные хозяева жизни решили подогнуть проэктов под себя. Но вот не задача, резко появились активисты гринписовцы и прочая оптом прощающаяся шантрапа которая от имени общественности обеспокоилась экологией. Семья решила, сам не гам, так и другому не дам. Решение вполне понятное. И понеслась карусель... И тут Вам народные веси и пресса с пропиской из Мукачево, и активисты невидимки и прочие, прочие элементы жанра. Вопрос: для простых людей - хрен, редьки слаще? За кого или против кого глотку рвете? Неужели Вы думаете, что кто- то из этих двоих толстомумов будет думать о Вас и ваших семьях?

Анти Ковач 2013-04-06 / 17:09:14
а не можна його просто Повісити на корзо???Буду вдячний

Михайло 2013-04-06 / 14:53:32
Нічого ЙОМУ не світить. Це наївним людям світить, та не гріє.
Або партія регіонів перестане бути партією. У них кругова порука. Вони своїх не здають. Наказують тільки тих, хто перестає ділитися вкраденим.
Поки громадяни цього не зрозуміють і надалі будуть за них голосувати - нічого не зміниться.

ужгород 2013-04-06 / 13:48:44
Його жінка збила байкера насмерть. І шо?

феміда 2013-04-06 / 11:15:11
Як мінімум ковдуш після цього буде знати, що так робити не мож. Ну і тестьовому бізнесу своєю глупістю нашкодив.

.ЮЮ 2013-04-06 / 11:05:56
Так як світить так і згасне.Зять не з батьківщини.

жур-т 2013-04-06 / 11:04:24
З вашими песимізмами хрен нормальну державу збудуєш! :(

xxx 2013-04-06 / 10:58:34
нич му не буде!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
» Всі новини