"Губернатор" Закарпаття подарував Медведчуку 63 га закарпатського лісу

Обласна влада Закарпаття, представлена на її найвищому рівні очільником місцевих "регіоналів" Олександром Ледидою, схоже цілковито втратила відчуття реалій та розуміння того, що все змінюється і з часом, ймовірно, доведеться відповідати за дії, зроблені сьогодні.

"Губернатор" Закарпаття подарував Медведчуку 63 га закарпатського лісу

Відповідно до документу, що його отримала редакція Закарпаття онлайн, голова Закарпатської ОДА просто подарував одіозному політику, очільнику антиукраїнського "Украинского выбора" Віктору Медведчуку 63 гектари закарпатського лісу строком на 49 років.

Те, що ласий шмат лісу перепав саме колишньому лідеру СДПУ(о), екс-главі Адміністрації Прездента Леоніда Кучми та кумові російського президента Володимира Путіна свідчить ттой факт, що на території Жденіївського лісництва вже знаходиться відома дача В.Медведчука, яка колись будувалася під виглядом бази ФК "Динамо", а Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Спорт-тур", якій випало таке щастя від закарпатського "губернатора", однозначно належить до сфери впливу В.Медведчука. Зокрема, її очільник Сергій Гринь, що є депутатом Сімеїзької селищної ради від Партії регіонів, є, водночас, представником фонду братів Медведчуків. Саме ця фірма "організувала" під В.Медведчука - провідника путінської політики в Україні - землю і майно на території в Криму, де Медведчук приймав В.Путіна в той час, коли його чекав на зустріч Віктор Янукович.

У контексті таких дій тепер зрозуміло, чому на виборах у Мукачеві закарпатські "регіонали" висовували до облради очільника закарпатського підрозділу "Украинского выбора" та екс-швагра В.Медведчука Івана Чубирку.

 

Читайте також в продовження теми:

Фірма Медведчука каже, що взяла 63 га закарпатського лісу, аби облагодіяти закарпатців

20 березня 2013р.

Теги: Ледида, Медведчук, Жденієво

Коментарі

закарпатець 2013-03-27 / 22:11:46
"Страной управляеш ты"-гасло для тупих лохів, а Медведчуку землицю та ще й з лісом, та ще й 63 гектари. А коли з цього приводу буде проведено референдум області, чи району ???

Гуцул 2013-03-22 / 23:18:41
Ледида вкрав на Рахівщині полонину Кречунєска села Чорна Тиса!

коля 2013-03-22 / 15:14:44
я би йому виділив землю на цвинтарі два квадратні метри , безкоштовно

Ярема 2013-03-22 / 10:09:37
63 гектари - явний перебір. Медведчуку достатньо одного доброго дуба з гарною боковою гіллякою.

мірко 2013-03-22 / 07:53:45
Не думаву шо кось буде одбирати у Віктора ліс назад ун має такого кума в Рассєєє шо удоимбать вшитких в Дупу

коля 2013-03-21 / 22:16:49
в селі Синевир такж іде бородьба за землю ,національний парк постійно веде загарбницьку діяльність, відбирає від людей їхні поля ,керівнитство парку погрожує депутатам сільської ради,на сесію приходить прокурор щоб тиснути на депутатів,наші землі дуже комусь потрібні,ми народ терплячий ,але терпець обірвався

2Прохожему 2013-03-21 / 21:12:22
если ты хочешь знать ответы на свои вопросы - надо учиться! в твоем случае советую начинать с букваря! своим сообщением ты не объяснил ничего кроме того что являешься кретином и хамом... PS если ты считаешь, что все знаешь - может тебе не обо всем говорят...

Влад 2013-03-21 / 20:57:31
Цікаво,з кріпаками подарував ,чи ні?

Іван 2013-03-21 / 19:00:09
не прихильник "Віті", як ви тут його називаєте.але одна справа виноградники-чому б і ні?а інша загородити сотні гектарів лісу, який за Конституцією належить всім

Оксана 2013-03-21 / 17:01:26
Оголошуйте збір. Готові йти.

КАПИ 2013-03-21 / 14:34:52
Дцмаву шо. Сись Конюх має сидіти в темниці за такоє

ПРОХОЖЕМУ 2013-03-21 / 12:21:44
Ти шёл себе мимо. Вот и иди мимо. Умник хренов.
Дал правовую оценку распоряжению Ледиды? Ты юрист?
А ну расскажи тогда нам, на каком основании там выросли обсобняки и остальные постройки много лет назад, если землю официально только сейчас подарили? Говорите: платно будет? На каком основании? Всё таки аренда будет? нет? Тогда каким документом будет оформлена эта драгоценная рекреационная земелька?
Беда Закарпатья, в том что много вас здесь ПРОХОЖИХ ходит. Хапните и уходите. А нам здесь жить.

Адмін 2013-03-21 / 11:59:54
Дякуємо. Ця інформація вчора була топовою і на ключових українських сайтах - Українська правда, Коментарі і т.д. ))

виборець 2013-03-21 / 11:47:24

Редакція ЗО. Цей пост сьогодні йде в новинах News One під вашим заголовком та з коментарями.
Вітаю, молодці!

народ 2013-03-21 / 11:32:37
медведчука на гілляку

виборець 2013-03-21 / 09:25:27
до Мітьо 2013-03-20 / 23:49:21

Ви дійсно щось знаєте про «Вітіни» виноградники? Так напишіть, де, скільки, на який термін – було б цікаво.
Я, наприклад, знаю про землі В.Балоги довкола санаторію «Синяк». Але там, здається, нема виноградників.

Відразу до Адміна.
Я розумію, що пост про інше. Але вважаю, що він про великі земельні афери взагалі. Тому, на мою аматорську думку, має бути паритет думок. Навіть від В.Закуреного та інших, хто володіє якоюсь інформацією на цю тему, звісно ж без «фантазій».

Янко з Лікіцар 2013-03-21 / 09:10:02
Ганьба - сміх.

ПовБиВавби 2013-03-21 / 07:07:09
Мітью( тобиш пане Закурений). Уже всім відомо ваші троллі проти Балог може досить???

Слов’янин 2013-03-21 / 00:40:34
Схоже, питання "куди дивляться податківці, СБУ та МВС?" є межею наївності. Б..дь, на них потрібно більше, ніж Піночета!

Мітьо 2013-03-20 / 23:49:21
Серйозна дискусія. Анекдоти тут розказують. А нема документу, де написано, скільки гектарів під Вітіними виноградниками? І на скільки років? І хто йому виділив ту землю?

завантаження...

НОВИНИ: ПОЛІТИКА

23:53
/ 6
На Закарпатті дискутували про виклики і загрози політичного русинства
02:53
Допит керівника "Правого сектора" Закарпаття в ГПУ переклали на липень
13:15
/ 1
Сьогодні керівника "Правого сектору" Закарпаття Олександра Сачка допитуватиме Генпрокуратура
00:30
/ 11
Гринів: Кількість людей з Закарпаття, які працюють в Росії, зашкалює
03:29
/ 12
Україна і провокація у стінах парламенту Чехії
19:28
/ 1
Народний депутат Юрій Чижмарь проведе прийом громадян в Ужгороді
10:55
/ 6
Чергову брехню Москаля по "криміналу Ющенка" підтвердили у Генпрокуратурі
10:02
/ 3
Бійців ПС-фігурантів "мукачівських подій" відправили на Закарпаття
03:43
/ 1
Організацію Медведчука, до політради якої увійшов депутат Закарпатської облради Чубирко, заборонено на Закарпатті (ДОКУМЕНТ)
17:51
/ 37
Нардеп Семенченко розповів про складну політичну ситуацію на Закарпатті
12:48
/ 2
Сергій Федака про річницю нападу Німеччини на СРСР: "Дежа-вю: ніби і не минуло 75 років…"
01:15
/ 8
Депутат Закарпатської облради Іван Чубирко увійшов до політради одіозного "Українського вибору" Медведчука
23:46
Угорщина інвестує в бізнес закарпатських угорців 1 мільярд євро
23:31
/ 2
Один з бійців ПС Закарпаття, підозрюваний по "мукачівській справі", оголосив сухе голодування (ДОКУМЕНТ)
17:14
/ 3
Закарпаття стало вільною економічною зоною. Але не для інвесторів, а для бандитів і контрабандистів – Балога
14:01
/ 14
Екс-регіонала та помічника-консультанта Ланя "Блюка" Грицика обрали заступником провладного голови Закарпатської облради Рівіса
13:17
/ 3
Заступником "порошенківського" Рівіса в Закарпатські облраді може стати екс-регіонал, "відродженець" Грицик
17:36
/ 5
НАБУ планує допитати Москаля і вже вручило йому повістку – ЗМІ
03:34
"Карпатська Січ" заявила про нові спроби сепаратистів дестабілізувати ситуацію на Закарпатті
01:28
/ 6
Насіров стверджує, що має політичний мандат на порушення питання про звільнення Москаля
01:57
/ 2
Як Угорщина "підігріває" сепаратизм на Закарпатті - ТСН
20:27
/ 5
Керівник "Правого сектора" Закарпаття, якому висунуто звинувачення в скоєнні 15 злочинів, балотуватиметься до ВР на Волині
14:42
/ 1
Печерський суд розглядав клопотання прокурора про продовження терміну утримання під вартою для правосекторівців 16 годин
19:16
/ 4
Влада Закарпаття, опікуючись угорською акцією, занедбала пам'ятник розстріляним на Верецькому перевалі січовикам