"Губернатор" Закарпаття подарував Медведчуку 63 га закарпатського лісу

Обласна влада Закарпаття, представлена на її найвищому рівні очільником місцевих "регіоналів" Олександром Ледидою, схоже цілковито втратила відчуття реалій та розуміння того, що все змінюється і з часом, ймовірно, доведеться відповідати за дії, зроблені сьогодні.

"Губернатор" Закарпаття подарував Медведчуку 63 га закарпатського лісу

Відповідно до документу, що його отримала редакція Закарпаття онлайн, голова Закарпатської ОДА просто подарував одіозному політику, очільнику антиукраїнського "Украинского выбора" Віктору Медведчуку 63 гектари закарпатського лісу строком на 49 років.

Те, що ласий шмат лісу перепав саме колишньому лідеру СДПУ(о), екс-главі Адміністрації Прездента Леоніда Кучми та кумові російського президента Володимира Путіна свідчить ттой факт, що на території Жденіївського лісництва вже знаходиться відома дача В.Медведчука, яка колись будувалася під виглядом бази ФК "Динамо", а Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Спорт-тур", якій випало таке щастя від закарпатського "губернатора", однозначно належить до сфери впливу В.Медведчука. Зокрема, її очільник Сергій Гринь, що є депутатом Сімеїзької селищної ради від Партії регіонів, є, водночас, представником фонду братів Медведчуків. Саме ця фірма "організувала" під В.Медведчука - провідника путінської політики в Україні - землю і майно на території в Криму, де Медведчук приймав В.Путіна в той час, коли його чекав на зустріч Віктор Янукович.

У контексті таких дій тепер зрозуміло, чому на виборах у Мукачеві закарпатські "регіонали" висовували до облради очільника закарпатського підрозділу "Украинского выбора" та екс-швагра В.Медведчука Івана Чубирку.

 

Читайте також в продовження теми:

Фірма Медведчука каже, що взяла 63 га закарпатського лісу, аби облагодіяти закарпатців

20 березня 2013р.

Теги: Ледида, Медведчук, Жденієво

Коментарі

закарпатець 2013-03-27 / 22:11:46
"Страной управляеш ты"-гасло для тупих лохів, а Медведчуку землицю та ще й з лісом, та ще й 63 гектари. А коли з цього приводу буде проведено референдум області, чи району ???

Гуцул 2013-03-22 / 23:18:41
Ледида вкрав на Рахівщині полонину Кречунєска села Чорна Тиса!

коля 2013-03-22 / 15:14:44
я би йому виділив землю на цвинтарі два квадратні метри , безкоштовно

Ярема 2013-03-22 / 10:09:37
63 гектари - явний перебір. Медведчуку достатньо одного доброго дуба з гарною боковою гіллякою.

мірко 2013-03-22 / 07:53:45
Не думаву шо кось буде одбирати у Віктора ліс назад ун має такого кума в Рассєєє шо удоимбать вшитких в Дупу

коля 2013-03-21 / 22:16:49
в селі Синевир такж іде бородьба за землю ,національний парк постійно веде загарбницьку діяльність, відбирає від людей їхні поля ,керівнитство парку погрожує депутатам сільської ради,на сесію приходить прокурор щоб тиснути на депутатів,наші землі дуже комусь потрібні,ми народ терплячий ,але терпець обірвався

2Прохожему 2013-03-21 / 21:12:22
если ты хочешь знать ответы на свои вопросы - надо учиться! в твоем случае советую начинать с букваря! своим сообщением ты не объяснил ничего кроме того что являешься кретином и хамом... PS если ты считаешь, что все знаешь - может тебе не обо всем говорят...

Влад 2013-03-21 / 20:57:31
Цікаво,з кріпаками подарував ,чи ні?

Іван 2013-03-21 / 19:00:09
не прихильник "Віті", як ви тут його називаєте.але одна справа виноградники-чому б і ні?а інша загородити сотні гектарів лісу, який за Конституцією належить всім

Оксана 2013-03-21 / 17:01:26
Оголошуйте збір. Готові йти.

КАПИ 2013-03-21 / 14:34:52
Дцмаву шо. Сись Конюх має сидіти в темниці за такоє

ПРОХОЖЕМУ 2013-03-21 / 12:21:44
Ти шёл себе мимо. Вот и иди мимо. Умник хренов.
Дал правовую оценку распоряжению Ледиды? Ты юрист?
А ну расскажи тогда нам, на каком основании там выросли обсобняки и остальные постройки много лет назад, если землю официально только сейчас подарили? Говорите: платно будет? На каком основании? Всё таки аренда будет? нет? Тогда каким документом будет оформлена эта драгоценная рекреационная земелька?
Беда Закарпатья, в том что много вас здесь ПРОХОЖИХ ходит. Хапните и уходите. А нам здесь жить.

Адмін 2013-03-21 / 11:59:54
Дякуємо. Ця інформація вчора була топовою і на ключових українських сайтах - Українська правда, Коментарі і т.д. ))

виборець 2013-03-21 / 11:47:24

Редакція ЗО. Цей пост сьогодні йде в новинах News One під вашим заголовком та з коментарями.
Вітаю, молодці!

народ 2013-03-21 / 11:32:37
медведчука на гілляку

виборець 2013-03-21 / 09:25:27
до Мітьо 2013-03-20 / 23:49:21

Ви дійсно щось знаєте про «Вітіни» виноградники? Так напишіть, де, скільки, на який термін – було б цікаво.
Я, наприклад, знаю про землі В.Балоги довкола санаторію «Синяк». Але там, здається, нема виноградників.

Відразу до Адміна.
Я розумію, що пост про інше. Але вважаю, що він про великі земельні афери взагалі. Тому, на мою аматорську думку, має бути паритет думок. Навіть від В.Закуреного та інших, хто володіє якоюсь інформацією на цю тему, звісно ж без «фантазій».

Янко з Лікіцар 2013-03-21 / 09:10:02
Ганьба - сміх.

ПовБиВавби 2013-03-21 / 07:07:09
Мітью( тобиш пане Закурений). Уже всім відомо ваші троллі проти Балог може досить???

Слов’янин 2013-03-21 / 00:40:34
Схоже, питання "куди дивляться податківці, СБУ та МВС?" є межею наївності. Б..дь, на них потрібно більше, ніж Піночета!

Мітьо 2013-03-20 / 23:49:21
Серйозна дискусія. Анекдоти тут розказують. А нема документу, де написано, скільки гектарів під Вітіними виноградниками? І на скільки років? І хто йому виділив ту землю?

НОВИНИ: Політика

01:38
Закарпаття з робочим візитом відвідає спікер Національних зборів Угорщини
00:54
/ 1
Спільнота "Антипопулісти" назвала Рівіса головним популістом дня, що минув
23:46
/ 4
За проект звернення, спрямований проти державної мови, в Закарпатській облраді голосували спільно БПП, Опоблок, "Відродження" і угорці (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)
13:55
/ 24
Закарпатські депутати у зверненні до президента просять для нацменшин навчання рідною мовою (ОФІЦІЙНО)
12:01
/ 23
Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"
11:33
/ 10
На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни
03:59
/ 15
На позачергових сесіях Берегівських міської та районної рад прийнято звернення до президента України проти розширення прав державної мови в освіті
18:57
/ 22
Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини
04:18
/ 5
Прем'єр Угорщини використав український закон про освіту як привід підтримати Путіна - нардеп
03:52
/ 2
"Нацменшини в Україні також є й українцями". Інтерв'ю міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун угорському виданню "Mandiner"
03:13
/ 5
Ряд проукраїнських організацій Закарпаття закликали Закарпатську облраду не приймати антиукраїнське звернення до Президента
01:47
/ 6
Генконсул Словаччини в Ужгороді Мирослав Мойжіта підтримав розширення прав державної мови в новому законі про освіту
19:34
/ 5
Парламент Угорщини одноголосно засудив зміцнення позицій української мови у новому законі України про освіту
12:41
На Закарпатті до 3-х "іспитових" років засудили адміністратора антиукраїнської групи в соцмережах
19:34
У Тячеві відкликають депутата райради від "Батьківщини" через невходження до фракції та "ліве" голосування
02:12
/ 14
Свободівська "Карпатська Січ" закликала націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття
19:53
/ 2
Клімкін: критика мовного закону – критика трактувань та ілюзій
18:47
/ 23
Чи винна Україна, що закарпатські угорці погано знають українську мову?
05:35
/ 1
У контексті подій в Мукачеві 2015 року ще треба розбиратися щодо озброєних бандугруповань нардепа Ланя – Стемпіцький
05:25
/ 3
Гриневич: Новий закон "Про освіту" розширює можливості дітей нацменшин для отримання освіти
04:32
Закарпаття: Для сіл Баранинської громади створено виборчу комісію