На Закарпатті інспектори ДАІ втекли від водія, якого зупинили (ВІДЕО)

"Дорожний контроль" знову порадував закарпатців черговим відеосюжетом, головними "героями" якого стали місцеві інспектори ДАІ.

На Закарпатті інспектори ДАІ втекли від водія, якого зупинили (ВІДЕО)

6 березня о 22.20 охоронці правопорядку на автошляхах області без жодної причини зупинили автомобіль, але, дізнавшись, що розмовляти доведеться при двох увімкнених камерах, "здулися", а потім, не витримавши наполегливості водія, втекли на своєму сложбовому авто з номерним знаком 0541. При чому робили це так швидко, що ледь не забули на місці події одного з членів свого екіпажу.

В автопригоді був "задіяний" і співробітник "Беркута", який, втім, не дуже злякав водія, впевненого в своїх правах і незаконності дій правоохоронців.

Зупинивши автомобіль, інспектор ДАІ не зміг спромогтися на щось більше, окрім як безперестанку повторювати: "А що ви хотіли?". Начебто не він зупинив, а зупинили його...

Нещодавно "героєм" 8-хвилинного відеосюжету в YouTube став інспектор УДАІ в Закарпатській області Роман Довгомеля, який відверто хамив і погрожував водієві, авто якого безпідставно зупинив.

12 березня 2013р.

Теги: водій, ДАІ

Коментарі

Дорожный Контроль. 2013-03-14 / 21:51:30
Вже підготовлені всі необхідні заяви про протиправні дії даного наряду, і будуть відправлені за адресами Управління МВС України в Закарпатській області вул. Ф.Ракоці, 13, м. Ужгород. До Міністерства внутрішніх справ України 01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 10. До Департаменту ДАІ МВС України 04071 м. Київ, вул. Лук'янівська 62, а також до Адміністрації Президента України: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Генек 2013-03-14 / 21:15:37
даешь инфракрасную подсветку на камеру))

МЕСТНЫЙ 2013-03-14 / 21:01:05
Istvan 2013-03-14 / 17:56:51 ТЫ ХОТЬ ПОНИМАЕШЬ ЧТО ПИШЕШЬ ?
КАКАЯ САМОРЕКЛАМА? И АВТО ГАИ ЭТО ТОЖЕ САМОРЕКЛАМА? И ЖЕЗЛ ИНСПЕКТОРА КОТОРЫЙ ОСТАНАВЛИВАЕТ?, ТАМ ВСЁ ВИДНО КРОМЕ ЛИЦ. ТАКОЙ ПОДХОД КАК ТЫ ОПИСАЛ ДЕЛАЮТ ТОЛЬКО ТЕ КТО НАРУШАЮТ ЗАКОН И ПРИ ЭТОМ ПРИКРЫВАЮТСЯ ФОРМОЮ. ВАС ВИДНО СРАЗУ И ЛОГИКА У ВАС ТУ..Я.

Istvan 2013-03-14 / 17:56:51
На снимках никого и ничего не видно... Это может быть и саморекламой...

Віт 2013-03-13 / 18:44:53
І що, немає жодних коментарів від керівництва? Як це так, залишити таку резонансну подію без уваги?

Ужгородка 2013-03-13 / 16:31:12
Водій молодець!!!

Анти-хам 2013-03-13 / 15:11:38
Риторичне питання: яка худоба пасеться на асфальті ?

Мадярище Азіров 2013-03-13 / 11:02:28


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Ужгородець 2013-03-13 / 08:58:58
Водій так тримати. МОЛОДЕЦЬ
Так треба вимагати і від суддів і від інших державних органів.
Як бачимо треба відстоювати свої права і це цього варто.

1958 2013-03-13 / 00:24:57
А ведь реально мудаки менты. Ну пообщайся нормально с человеком и все будет ок. Похоже теща послала подкалымить, потому и деру дали)

водій, якому по ... "клей" 2013-03-13 / 00:05:35

«Картина маслом!»
У темряві екіпаж ДАІ «партизанить» у неосвітленому місці, підставляючи прапорщика з «Беркуту», щоб той зупиняв і перевіряв док-ти (типу, наша машина, бензин, відробляй хлопче). Потім взагалі залишають його, тікаючи! І це колегу, напризволяще???
Гнати таких з міліції в 24 години з позором та без вихідної допомоги!

А водій молодець. Однозначно приклад для наслідування законослухняним водіям!

ужгородець 2013-03-12 / 23:48:48
О-о-о-о, дайца налізли. Пуджають :-) Риблята, нико вас ся не боїть

Саша 2013-03-12 / 23:45:28
Молодец !Побільше б таких водіїв які вміють ставити на містце цих......!

Йончи 2013-03-12 / 23:44:22
Водитель можно попасть в YouTube, а можно развести себе клей, подумай на досуге

Петро 2013-03-12 / 23:40:47
Лох водитель, сначала изучи украинский водитель, потом изучи Законы которыми ты " КОРИСТУЕШСЯ "

Віт 2013-03-12 / 23:14:40
Не було тому, що боялися мусорів як чорт ладана, але тепер хай вони нас бояться) Відколи купив собі відеореєстратор за 300грн. то навпаки лиш чекаю зустрічі з гайцями) Після секундного перегляду документів мусорок з червоною пикою повертає все і бажає щасливої дороги... Але тим хто порушує ПДР реестратор звісно не допоможе, і це таки добре!

дай-дай 2013-03-12 / 23:03:55
Останнім часом таких відео побільшало. А на Закарпатті раніше такого взагалі не було. Видно народ втомився від "бєспрєдєла". Скоро гряне буря.

Віт 2013-03-12 / 23:00:42
Оце дожили :) Водій молодчина, хоч і грубив трішки, й міг нарватися на великі неприємності вночі на дорозі, бо ж хто не знає чого варті наші "стражі порядку", але завдяки своїй впевненості все таки змусив п***расів тікати )) Чувак, ти крутий!
Для любителів жанру - подивіться як в яремчі менти втікли від Віталіно з ДК, теж цікаво ) Легко знайти на ютубі...

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон