Прокуратура перевіряє причини неявки Нагірного в суд (ВІДЕО)

Прокуратура взялася з’ясовувати причину неявки 11 лютого на судове засідання до Хустського районного суду учасника резонансної ДТП біля Хуста Павла Нагірного.

Прокуратура перевіряє причини неявки Нагірного в суд (ВІДЕО)

Саме на цьому засіданні мало б розглядатися клопотання Хустської міжрайонної прокуратури про застосування до Нагірного примусових заходів медичного характеру у вигляді тимчасового поміщення до психіатричного закладу із посиленим наглядом.

У прокурора вже є пояснення дружини Павла Нагірного, яка вказала, що її чоловік на даний час перебуває на лікуванні, а причиною неявки до суду назвала неповідомлення про дату та час судового засідання.  Адвокат Павла Нагірного підтвердив слова жінки, проте запевнив прокурора, що забезпечить явку свого підзахисного на наступне судове засідання.

Хустським міжрайонним прокурором також направлено відповідний запит до суду, аби встановити чи справді Павла Нагірного було вчасно повідомлено про судове засідання та запит у Берегівську психіатричну лікарню, аби встановити чи дійсно підсудній перебуває на лікуванні.

Прокуратура нагадує, що строк давності притягнення до кримінальної відповідальності у даному випадку складає 10 років.

Таким чином, після надання висновку лікарями про припинення застосування примусових заходів медичного характеру стосовно Нагірного буде здійснено кримінальне провадження в загальному порядку, та в подальшому прийнято рішення про надіслання до суду обвинувального акту для притягнення до відповідальності за вчинене згідно Кримінального кодексу України.

12 березня 2013р.

Теги: Нагірний, прокуратура

Коментарі

КПК 2013-03-15 / 22:08:21
При розгляді справ часто складається ситуація, коли особи, які беруть участь по справі (сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб), а також свідки, експерт, спеціаліст, потерпілі, будучи належним чином сповіщеними про день і час розгляду справи, не з’являються в судове засідання без поважних причин, не повідомляючи суд при причини своєї неявки. Також трапляються випадки непідкорення зазначених осіб та інших громадян розпорядженням головуючого в судовому засіданні. Такі випадки призводять до відкладення справ, а прийняття рішень по справах затягується, чим порушуються права та законні інтереси інших учасників процесу, які сумлінно виконують свої процесуальні обов’язки. Ці випадки процесуальним законодавством розцінюються як прояв неповаги до суду, за що процесуальним законодавством передбачається юридична відповідальність.

КПК 2013-03-15 / 22:04:17
У разі, якщо в судове засідання без поважних причин не з’являється адвокат (ст.289 КПК України), суд повідомляє відповідну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури для вжиття відповідних заходів.

Група підтримки 2013-03-14 / 13:37:00
http://www.odnoklassniki.ru/pamyatgali заходьте сюди,тут багато інформації із перших вуст,запитання напряму Віктору Пригарі
РS.бувший хустянин,це добре шо Ви затронули цю тему.вибачте нас за грубу відповідь...

бувший хустянин 2013-03-14 / 12:15:17

Вибачте, я нікого не хотів образити своїм запитанням. Тим більше не знав, що є різні групи підтримки В.Пригари.
Ви спростували чутки, які поширюють названі мною люди.
Вважаю, що краще це питання обговорити на ЗО, ніж промовчати.

Група пітримки 2013-03-14 / 11:26:28
І чому питання до" НФ за справедливість"?Вони невкурсі всіх справ..

Група підтримки 2013-03-14 / 11:21:53
ми вже писали на сторінках соц мереж про чутки,ніби Віктор Пригара озолотився,це із подачі прихильників Нагірного,хай вони покажуть документ,хай скажуть по телебаченню СКІЛЬКИ виплатили вони компенсації,і що вони проплатили(похорони,лікування,теперішнє лікування?),це їхня підла тактика,і як їм вважати людьми після цього?

Група підтримки 2013-03-14 / 11:12:56
бувший хустянин,Це ви до чого?Автобус справді є,Т4,поки іще і не виплачений.автобус взявся для транспортування дівчинки яка постраждала,вона транспотуєся кожний тиждесь в обласну лікарню,в лежачому положенні,так як в тілі знаходятся металеві шини.Дивує то шо Ви питаєте про мікро автобус,но не запитали про здоров"я діточок,Ви ж не бачите те шо бачать батьки і не відчуваєте те шо відчувають батьки,ви не подумали шо дівчинці потрібно лікування не один місяць,і нарешті,порахуйте лікування,ЧОМУ ВАМ Це неспало на думку?

бувший хустянин 2013-03-14 / 09:10:00
до НФ за справедливість 2013-03-13 / 21:55:58


До Ужгорода дійшли неперевірені чутки, що у власності чоловіка загиблої Віктора Пригари з’явився мікроавтобус, якоби від Нагірних.
Це правда чи чергова «мулька» родини Поповичів з П.Немешем?

НФ за справедливість 2013-03-13 / 21:55:58
А що обласна прокуратура?Чому мовчить?Справу у генеральну прокуратуру,і як би простий смерний так втік?спочатку із місця ДТП,потім з лікарні,тепер зовсім не з"явився.Це влада з нас робить дурнів? чи прибічники Нагірного із влади?Тут шановні закарпатці і маєм,посне знехтування нашихправ,вільна держава-всі роблять що хотять...

севлюшський 2013-03-13 / 19:34:00
НЕмеш, кидай захищати вбивцю. тут бабла не накосиш. туй лем ся ганьби набереш

ужгородець 2013-03-13 / 14:34:13
Вже вся Україна про це говорить, а наші менти, судді і прокурори включають дурака

Часі 2013-03-13 / 08:41:32
Справу мож було і без Нагірного розглянути. Суддя спецом тягне час

Егор 2013-03-13 / 01:21:54
Ця тема вже нікому не цікава!!!!!!!!!!!!! Перестаньте засерати і-нет.

*°•. Віт .•°* 2013-03-12 / 23:23:07
Може хоч знайдеться людина, щоб миш'ячку йому трохи підсипала в лікарняну кашку, й предстане раб божий перед судом, де неявка неможлива...