Архієпископ Хустський і Виноградівський відправився до Канади (ФОТО)

З 21 лютого розпочався неофіційний візит правлячого архієрея Хустської Єпархії владики Марка у Канаду.

Архієпископ Хустський і Виноградівський відправився до Канади (ФОТО)

Як повідомляє прес-служба Хустської єпархії УПЦ МП, у цій поїздці Його Високопреосвященство владику Марка супроводжує диякон Володимир Петровцій.

Владика Марк з 1993 по 2005 роки ніс послух Керуючого Патріаршими Парфіями у цій країні. За цей час між парафіянами та владикою склалися добрі дружні стосунки, які не закінчилися з призначенням Його Високопреосвященства на Сумську кафедру у 2005 році.

Цьогорічні відвідини співпали з 20-ю річницею призначення владики Марка на посаду Керуючого Патріаршими Парафіями у Канаді.

У Міжнародному аеропорту м. Едмонтон (Альберта, Канада) архіпастиря зустрічали парафіяни та священнослужителі Патріарших Парафій. Як повідомили самі зустрічаючі, було відчуття ніби вони ніколи не розлучалися з владикою Марком. Дружня зустріч продовжилася молебнем у кафедральному соборі м. Едмонтон та бесідою із зустрічаючими.

24 лютого 2013 року відбулося святкове богослужіння у соборі разом із нинішнім Керуючим владикою Іовом (Смакоуз), а наступної неділі – 3 березня – богослужіння та зустріч із владикою Марком буде проведено на парафії у м. Отава.

Довідка
 
Патріарші Парафії в Канаді сформувалися після переходу Варваринської парафії міста Едмонтон під Патріарший омофор. Рішення про приєднання до Московського Патріархату було прийнято на загальних парафіяльних зборах ще у 1946 році, але це фактично сталося тільки у 1955 році. З даруванням Американській Метрополії статусу Автокефалії, деякі парафії побажали залишитися під омофором Патріарха Московського і всієї Русі. Це бажання було прийнято до уваги та закладено у Томосі святішого Патріарха Алексія І про дарування Православній Церкві в Америці Автокефалії як можливість деяким парафіям залишатися під Святішим Омофором.

27 лютого 2013р.

Теги: Марк, Канада, Едмонтон

Коментарі

уважний 27.02.2013 / 14:43:48
Архієпископ Хустський і Виноградівський відправився до Канади (ФОТО)
З 21 лютого розпочався неофіційний візит правлячого архієрея Хустської Єпархії у Канаду.
Якась неграмотна інфа: "Архієпископ Хустський і Виноградівський відправився до Канади.
Як повідомляє прес-служба Хустської єпархії УПЦ МП, у цій поїздці Його Високопреосвященство супроводжує диякон Володимир Петровцій." А хто, власне, є архієпископом Хустським?
Та й столицею Канади є Оттава, а отаву косять восени

НОВИНИ: Соціо

18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
/ 1
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 2
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 18
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
» Всі новини