Директора Закарпатського обласного архіву затримали на хабарі в 1000 євро

Слідчим управлінням УМВC України в Закарпатській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за ознаками злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України щодо вимагання директором Закарпатського державного обласного архіву хабара в розмірі 1000 євро.

Директора Закарпатського обласного архіву затримали на хабарі в 1000 євро

Посадовець, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер свого діяння, з метою незаконного збагачення, вимагав та одержав у своєму службовому кабінеті хабар у розмірі 1000 Євро за надання послуг, які входять до його повноважень – виготовлення та видачу архівної довідки для гр. С. про підтвердження його родинного зв’язку (як його бабусі) з жителькою с. Малі Геївці, що на Ужгородщині. Відразу після цього він був викритий на місці вчинення кримінального правопорушення співробітниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Підозрюваного затримано у порядку ст. 208 КПК України.  Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового розслідування.

Довідка

Частина 3 статті 368 КК України – одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара, – карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області 

22 лютого 2013р.

Теги: хабар, архів

Коментарі

Українець 2013-06-29 / 10:53:10
Я знаю що ця людина чесна,ЇЇ просто підставили бо бачили конкурента.Місюк Михайло Дмитрович Вніс багато зусиль працюючи в архіві, І він є справедливою людиною і трудолюбивою!!!Це підстава!!! І тут щось нечисто??????

ВАСЯ 2013-03-17 / 15:21:32
СПАСИБО ЧТО РАССКАЗАЛИ ПРО ЭТО ДЕЛЕГАНОВСКОЕ ЧМО

Сара - Люся 2013-03-01 / 22:43:56
"Знаю все" - Світличний, якого із значним запізненням цілком заслужено, із тріском, вигнав Делеган. Памятаємо добре злодійкуватого єврейчика - лентяя, за якого робив керівник. Я б його вигнала давно, щоб і запаху не було... Взвгвлі-то воно (Світлячок ми його називали)завжди тхнув разом із своїм синком, який себе називав "чумним" (наркоман). Бруд , бридко згадувати. І чого воно, тупе, лізе, воно ж ні на що не здатне.

Знаю все 2013-02-26 / 19:39:16
Не там копають.Делеган 16 років брав взятки і ніхто його не чіпав, але коли дані ним фіктивні довідки випливли в Америці, то прийшлося попрощатися з посадою за власним бажанням, та полишаючи архів прихопив з собою дублікат печатки архіву, що незаконно ним був виготовлений,і вже поза архівом продовжував штампувати фіктивні довідки заднім числом. А Місюк прийнявши справи не змінив печатку, чим і поплатився. Ноги хабара Місюка ростуть від Делегана.

ужгородка 2013-02-26 / 17:22:37
Я ЗНАЮ ОДНЕ ЩО МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ ЧЕСНА ЛЮДИНА!

Ася 2013-02-25 / 11:23:32
по статтям які я читала в інтернеті які виходили до цієї зрозуміло що Місюком було багато зроблено. а це-єдина погана стаття. бачу що "архівісти" не дуже його люблять. скоріш за все бачать в ньому конкурента.ну це моя обєктивна думка з сторони. особливо помітно заздрість)))заздрість- це один із головних і противних гріхів Божих заповідей!!памятайте про це люди!

Архівісти 2013-02-24 / 22:24:25
Щось дико "ужгородка" напутала, або штось ю "дуже добре устиг ізробити директор ..." , котрый устиг за пудрога рокув много знищити, что тяжко было зроблено роками ...

афганець 2013-02-24 / 20:49:52
тыловые крысы хотят посадить парня который прошел войну имеет ранения и такие награды каких у этих крыс никогда не будет. когда они родились он уже воевал. все афганцы Мукачева и Ужгорода! Поднимайтесь! поддержите парня!

до теми 2013-02-23 / 22:30:02
Згідний з "Ужгородкою".

Читач 2013-02-23 / 22:13:40
Чого тут думати. В УБЕЗі цілий сейф завалений міченими бабками. Поставлена задача з верху: дати показники по хабарництву. То не дивуйтесь, коли завтра вам запропонують навіть 10000 Євро за туфту , яка нічого не варта. Не візьмете - підкинуть!!! Керує процесом підняття показників Віталько Мацолув. Ця гнида шукає таких чмурів , у яких проблеми з законом. А ті за відмазку готові підставити любого!!! Будь-кого з вас можна зробити хабарником. Віталик методи відпрацював досконало. І цей випадок не виключення.

ужгородка 2013-02-23 / 21:43:41
Люди, подумайте логічно ніяка людина не заплатить за довідку стількі грошей.Хорошу, працьовиту людину просто підставили.
Хтось спить і бачить себе директором.Якщо наша влада справедлива і розумна,то розбереться навіщо комусь підставляти директора,який за рік роботи зробив для архіву більше ніж Делеган за 16 років.Фемідо зніми з очей повязку,подивись правді у вічі,розбирися,хто підставив директора і не пошкодував для цього 1000 евро.

Українець 2013-02-23 / 21:06:26
Побійтеся Бога....про що ви всі говорити...Бог є на небі і ви кожен будете відповідати за свої поступки. Місюк хороша людина, і все в нього буде "very good"...

просто 2013-02-23 / 15:16:36
*ука з ГЕЄВЦІВ яка його подставила скоро здохне і уся його файта тоже! такоє даром не проходить!най ся молить!!кіть хоче жити та най злітає з тєми сам!мало му проблєм з ментуров?

Жалива 2013-02-23 / 14:24:43


Хто шо п******ть-Це дуже порядний чоловік


Лоці 2013-02-23 / 11:45:02
всім понятно,ко се всьо організував! старий директор хоче вернутися на крісло?

.... 2013-02-23 / 10:46:47
мда...напутали ви тут...нічого не знаєте,а говорите дурниці якісь!не буду його виправдовувати,бо нема перед ким,хто його знає,той знає,яка він порядна людина!

Закарпатець 2013-02-22 / 22:32:27
Архівна галузь дійсно немає прямого доступу і причин доступу до вагомих грошових сум: це не органи влади, від рішення яких залежать посади, отримання матеріальних благ і т. ін. Саме тому зрозуміло, що "Азаренко" та "Міша" очевидно ображені за заслужену ними оцінку під час їх (його !) "роботи" в архіві! Та нехай буде їхній рівень мислення (і не тільки) на їх (його) совісті.
Важко повірити, адже реально робити це неможливо - масово видавати безпідставні довідки. Тому говорити про якісь заробітки абсурдно. Хоча баран серед людей завівся і, на мою думку, кинув тінь на високопорядних, чесних архівістів, які працюють у нелегких умовах за мізерні зарплати.
А архівістів районів та СБУ і взагалі до "беруть" просто не мають жодного відношення. Погано, коли не розбираючись, будь-хто, бездумно і безсовісно дає оцінку високопорядним і добросовісним людям - чи то Делегану, який поставив архівну справу області на європейський рівень, розвинув напрями діяльності, що їх останнім часом уже встигли призабути, чи працівникам архівних відділів районів, які, по один-два чоловіки виконують просто таки фантастичні обсяги роботи ... Та про це можна говорити із знавцями справи і добропорядними людьми, а не прокравшимися єврейчиками "Мішами"...
А взагалі то не треба притягувати за вуха нічиї прізвища до кримінальної справи Місюка. Про те що сталося - давно ширилася інформація серед простих людей - без нього особисто і без грошей тисячами-сотнями неможливо було одержати простої довідки, навіть не рядовим громадянам. Такого ніколи в архіві не було. Я це добре знаю. І багато закарпатців це добре знають із власного досвіду. І це за яких неповних два роки перебування Місюка на посаді, на яку його втиснули Гінзбург, Ледида та ін...Дикарі руйнують усе. В брудному болоті легше грабувати. Це, на жаль, символ українського сьогодення.

Дюло 2013-02-22 / 21:27:54
Кідь уже "беруть" обласні архівісти, то що говорити про усіх інших - архіваріусів районів, УМВС, СБУ

ужгородець 2013-02-22 / 20:43:33
Через архів оформляються липові довідкки про угорське походження для потенційних отримувачів другого, угорського громадянства. Тобто, це - золоте дно.

Слов’янин 2013-02-22 / 20:37:31
Хіба архівна галузь регіону має дотик до настільки великизх коштів, аби її працівники піддаватися спокусам?

завантаження...

НОВИНИ: Кримінал

00:48
/ 4
Сербка, що вбиває українців на Донбасі, розповіла, як її пропустили на Закарпатті
00:25
Суд підтвердив закарпатцеві вирок за вбивство, скоєне в Чопі ще в 2010 році
17:30
На митному посту "Тиса" на Закарпатті вилучили мопед "Piaggio" та раму з двигуном до мотоциклу "Honda"
16:38
На Хустщині земельну ділянку вартістю 2 млн грн повернуто місцевій громаді
14:51
За виготовлення і зберігання наркотиків закарпатця засуджено до 10 років позбавлення волі
14:03
21-річний житель Берегівщини переказав шахраям 6,5 тис грн завдатку за мотоцикл
13:41
Закарпатка на Житомирщині "позичила" у знайомої 2-річну дитину, щоб зводити в зоопарк, та зникла
13:23
На Мукачівщині затримали 33-річну жінку, яка намагалася збути перехожим патрони
12:58
/ 5
На ринку в Ужгороді затримали двох "валютників"
12:37
/ 1
В Ужгороді на автостоянці на одержанні 5 тис грн хабара затримали податківця – СБУ
12:32
В Ужгороді затримали другого грабіжника, який зі спільником напав на дівчину
11:08
На Тячівщині два молодика після побиття знайомого водія до всього ще й відібрали у нього ноутбук та документи на авто
14:50
/ 1
На посадовців лісівництва на Тячівщини за незаконну вирубку лісу сумою в 230 тис грн відкрили кримінальну справу
13:06
З початку року на Закарпатті розпочато 75 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення
12:58
На Тячівщині за самовільне будівництво на зайнятій ділянці у смузі відведення залізниці підприємець отримав "кримінал"
11:24
/ 3
"Хонда", яку підпалили вночі у Сторожниці, належала заступниці міського голови Ужгорода Ользі Травіній
11:09
На Закарпатській митниці ДФС у іноземців виявлено штик-ніж та пістолет
09:26
Чиновнику ужгородської міськради у власному дворі підпалили автівку
03:27
/ 5
Закарпатському кураторові від "Народного фронту" світить кримінал за аферу з китайським кредитом в 1,5 млрд доларів?
02:51
/ 2
Безплатно «прихватизовану» депутатом в 2010 році зелену зону на вулиці Баб’яка в Ужгороді згодом було продано за майже 300 тис грн (ДОКУМЕНТИ)
01:01
/ 4
Працівника ГУ ДФС в Закарпатській області затримали при одержанні 5 тис грн хабара
18:02
На Закарпатті затримали 22 нелегалів з Афганістану, які прямували до Угорщини
13:05
/ 5
На Закарпатті "Спецконтроль" виявив екс-"беркутівця" з "подарованим" ДАІшним жезлом
12:30
/ 2
Через контрабанду та нелегалів захиталося крісло під заступником начальника Мукачівського прикордонного загону