Янукович призначив головою Ужгородської РДА племінника "губернатора" Закарпаття

Розпорядженням Президента України № 78/2013-рп від 18 лютого 2013 року головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ЛЕДІДУ Віктора Івановича.

Янукович призначив головою Ужгородської РДА племінника "губернатора" Закарпаття

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, різниця в одну букву у прізвищі є суто формальною – В.Ледіда є сином брата Олександра Ледиди.

Перед тим для родича було звільнено відповідне крісло – дотеперішній голова Ужгородської РДА Руслан Чорнак подав у відставку начебто за власним бажанням.

До того В.Ледіда, знову ж таки – не без стрийкового сприяння, пройшов попередній вишкіл в органах державної служби: з липня 2010 року по квітень 2011 року як помічник заступника голови облдержадміністрації відділу забезпечення діяльності керівництва апарату Закарпатської ОДА, а з 11 квітня 2011року і понині – на посаді першого заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Паралельно В.Ледіда проходить партійний гарт, очолюючи Закарпатську обласну молодіжну громадську організацію «Молоді Регіони» – молодіжний підрозділ Партії регіонів на Закарпатті. Закарпатську обласну організацію Партії регіонів очолює все той же Олександр Ледида.

 

18 лютого 2013р.

Теги: Ледіда, Ужгородска РДА

Коментарі

Вася 2013-02-21 / 22:30:45
ДОЖИЛИСЯ! Племінників у голови райадміністрацій! Це значить, що Ледида збирає монатки із Закарпаття...наламав дров...і перед вимушеним уходом...племінника засунув....

не балогівський троль 2013-02-20 / 20:48:09

до «Читача 2013-02-19 / 20:51:57»
до «До читача 2013-02-19 / 21:30:23»

Шановні, якщо інших «пояснень» різкого «взльоту» «вундеркіндів» Деркача, Ерфана, малого Ледіди немає, то може ця «чернуха» дійсно правда?
Що нема у нашій ВР таких «прикладів»?
Не будьте ханжами, я якщо ці «хлопці» - «вундеркінди» «в тайні» цим пишаються, не думали над цим?

читачка 2013-02-20 / 16:43:26
Да..вот так одни достигают успехов,становятся главой РДА,мастерами спорта и начальниками управлений,а другие - нервно кусают локти и пишут всякие гадости во всемирной сети,а сами палец об палец не ударилии,чтоб чего-то достичь!

До читача 2013-02-19 / 21:30:23
А навіщо їм інтелектуальніші аргументи? для них і таких достатньо, а розумні люди на це гімно все одно уваги не звертатимуть. то яка різниця, що тут пишуть усі ці балогівські тролі? люди зарплати відробляють. не звертайте увагу.

Читач 2013-02-19 / 20:51:57
Люди, а у вас трохи інтелектуальніших аргументів, ніж "педик" немає? Гидко читати... Перетворили сайт на помийну яму...

Марина 2013-02-19 / 20:19:42
Руслана Васильовича хоч можна було так назвати, бо вiн був нормальною людиною.А цей соплюн крiм того що соплi жувати бiльше нiчого не вмiе...Буде тепер прикриватися вуйком у всiх своих дилах.

310 2013-02-19 / 10:36:57
"...В.Ледіда є сином брата Олександра Ледиди."
Двоюрідного брата!
"...не без вуйкового сприяння..." - вуйко - це брат мами...

Шони 2013-02-19 / 10:25:01
А Чернак чем лучше был? Мозги стирильные но тем не менее руководил районом. И все кланялись ему да называли Русланом Васильевичем. Ну может и не руководил, поскольку времени у него небыло, но все же целых два года всех устраивал.

Просто дівчина 2013-02-19 / 09:43:42
До чого тут жаба? Тут треба реально оцінити ситуацію. Як 28-річний сопляк може керувати районом. Взагалі на рівні законодавства треба встановити вік, з якого можна обіймати посаду сільського голови чи голови РДА, не кажучи вже про вищі державні посади. Який досвід роботи у 28 років? Що цей сопляк бачив крім того, що його вчили у ВЕЛИКІЙ СІМ"Ї як треба красти і дерибанити землю, ресурси і т. д. Що він зробить для району???? А нічого! Що вуйко уповість, то й буде робити.

до Гуцула з Рахова 2013-02-18 / 23:23:09 2013-02-18 / 23:54:55
Є там у них ще один «голубець»: начальник управління у справах молоді та спорту ОДА, Ерфан Віталька.
Колишній професійний танцюрист, шеф В.Ледіди по «Молодим регіони».
А ось хто у ньому із старших «товаришів» «спортсмена» побачив - загадка?

Гуцул з Рахова 2013-02-18 / 23:23:09
Для Баранинського Куня: ти помиляєшся Він на жаль не перший Педік черед головів РДА в Закарпатті а другий бо першим Гейом є наш голова РДа Рахівщини Дмитрик Андріюк Бузирант кончений так шо уже два шкода шо Пішту в Хустові не поклали Ляшка цімбора то би було уже аж ТРИ файно доя ГОЛУБОІ партіі Анналів

Йовжі Діджей 2013-02-18 / 23:18:40
Ще один напомажений і напедікюренний ПЕдік із Голубоі партіі Регі Аналів

цікаво 2013-02-18 / 22:38:40
підкажіть.друг - Рома ?

Цим ВІ 2013-02-18 / 22:07:11
Бловдарі ви Чорнаковські,лохи Андрашовські+злодії.Андрусь вам СУДЯ а не БОГ бо ви демони? хуже.

Знайомий 2013-02-18 / 21:07:08
Як людина Ледіда не поганий, подивимся як він справиться з новою посадою!

дядя стьопа 2013-02-18 / 20:01:42
Яка школа?три роки працював і то через рік став відразу заступником голови рда!звідки той досвід міг взятись?!

В.І. 2013-02-18 / 19:56:51
А чому чийсь двоюрідний племінник не може бути умілим керівником?.. Віктор - молодий, але освічений і досвідчений - пройшов непогану школу. До того ж скромний. Гадаю, буде не гіршим керівником, аніж "волосатий чернігівський блондин" Калибаба, котрий "свиснув" з нерідного йому Закарпаття 40 га. І нічого - тихо. Мукачівці не перечили.
Успіхів, Вітю! Лем не зазнавайся і не в усьому слухай помічників стрика.

жабам 2013-02-18 / 19:29:14
Шановні,жаба то є дуже великий звір.Най мало покерує і теперішня сім'я, не можуть постійно керувати областю лише балоги.

Пъедро 2013-02-18 / 19:20:35
Голубая луууууууннаааааааааааа ...

дядя стьопа 2013-02-18 / 19:09:34
А в смислі нетрадиціонал?він що гей?

НОВИНИ: Політика

19:00
/ 4
Москаль повторив мантру про відсутність сепаратизму на Закарпатті і "наїхав" на "Народний фронт"
17:54
/ 1
Гройсман звернеться до президента з приводу сепаратизму на Закарпатті і просить Угорщину відмовитись від шантажу
17:12
/ 8
Свободівці вимагають відставки Москаля та врегулювання питання угорських прапорів на держустановах на Закарпатті
13:13
/ 7
Віце-прем’єр Угорщини заявив про право закарапатських угорців на автономію та угорське громадянство
12:37
Розгляд апеляції "правосекторівців" у "мукачівській справі" суд переніс на місяць
07:30
/ 1
У Хусті відбулося віче-протест проти свавілля і корупції
19:37
Двоє бійців ПС Закарпаття повернулися з фронту для участі в "мукачівській справі"
17:53
/ 4
Свободівці розкажуть у Києві про протидію угорським зазіханням на Закарпатті
07:20
/ 1
Зелене лобі: які політики заробляють на "зеленому" тарифі
06:18
/ 8
Прем'єр Угорщини продовжує шантажувати Україну блокуванням її зближення з ЄС та НАТО
04:43
/ 20
Прапори інших держав не повинні бути на держустановах України – активісти про інцидент у Берегові
03:23
Головний "свободівець" Берегова повідомив про проникнення невідомих у його будинок
06:37
/ 12
Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові
06:00
/ 10
Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора
20:00
/ 15
Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові
16:40
/ 9
Орбану вже байдуже, чи відповідає стандартам український закон про освіту
04:08
/ 25
У Берегові під час заходів з нагоди 79-ї річниці "Карпатської Січі" свободівці зняли з міськради прапор Угорщини
02:15
/ 24
В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили"
05:06
/ 2
Польщі далі не подобається вшанування розстріляних на Верецькому перевалі героїв "Карпатської Січі"
02:25
/ 9
Торішнє опитування на замовлення посольства США в Україні зафіксувало на Закарпатті всього 1% русинів – Балога
16:56
/ 6
Як Путін перетворює материк Європа в архіпелаг ворожих островів
14:16
/ 46
"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи"
17:53
/ 1
Угорщина використовує український закон про освіту для своїх виборів – посол
06:00
/ 26
В Ужгороді біля ОДА вимагали захисту державної мови та переобрання "антиукраїнської" Ілдики Орос
04:50
/ 2
"Другий фронт" проти України: вторгнення із Заходу не буде