Янукович призначив головою Ужгородської РДА племінника "губернатора" Закарпаття

Розпорядженням Президента України № 78/2013-рп від 18 лютого 2013 року головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ЛЕДІДУ Віктора Івановича.

Янукович призначив головою Ужгородської РДА племінника "губернатора" Закарпаття

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, різниця в одну букву у прізвищі є суто формальною – В.Ледіда є сином брата Олександра Ледиди.

Перед тим для родича було звільнено відповідне крісло – дотеперішній голова Ужгородської РДА Руслан Чорнак подав у відставку начебто за власним бажанням.

До того В.Ледіда, знову ж таки – не без стрийкового сприяння, пройшов попередній вишкіл в органах державної служби: з липня 2010 року по квітень 2011 року як помічник заступника голови облдержадміністрації відділу забезпечення діяльності керівництва апарату Закарпатської ОДА, а з 11 квітня 2011року і понині – на посаді першого заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Паралельно В.Ледіда проходить партійний гарт, очолюючи Закарпатську обласну молодіжну громадську організацію «Молоді Регіони» – молодіжний підрозділ Партії регіонів на Закарпатті. Закарпатську обласну організацію Партії регіонів очолює все той же Олександр Ледида.

 

18 лютого 2013р.

Теги: Ледіда, Ужгородска РДА

Коментарі

Вася 2013-02-21 / 22:30:45
ДОЖИЛИСЯ! Племінників у голови райадміністрацій! Це значить, що Ледида збирає монатки із Закарпаття...наламав дров...і перед вимушеним уходом...племінника засунув....

не балогівський троль 2013-02-20 / 20:48:09

до «Читача 2013-02-19 / 20:51:57»
до «До читача 2013-02-19 / 21:30:23»

Шановні, якщо інших «пояснень» різкого «взльоту» «вундеркіндів» Деркача, Ерфана, малого Ледіди немає, то може ця «чернуха» дійсно правда?
Що нема у нашій ВР таких «прикладів»?
Не будьте ханжами, я якщо ці «хлопці» - «вундеркінди» «в тайні» цим пишаються, не думали над цим?

читачка 2013-02-20 / 16:43:26
Да..вот так одни достигают успехов,становятся главой РДА,мастерами спорта и начальниками управлений,а другие - нервно кусают локти и пишут всякие гадости во всемирной сети,а сами палец об палец не ударилии,чтоб чего-то достичь!

До читача 2013-02-19 / 21:30:23
А навіщо їм інтелектуальніші аргументи? для них і таких достатньо, а розумні люди на це гімно все одно уваги не звертатимуть. то яка різниця, що тут пишуть усі ці балогівські тролі? люди зарплати відробляють. не звертайте увагу.

Читач 2013-02-19 / 20:51:57
Люди, а у вас трохи інтелектуальніших аргументів, ніж "педик" немає? Гидко читати... Перетворили сайт на помийну яму...

Марина 2013-02-19 / 20:19:42
Руслана Васильовича хоч можна було так назвати, бо вiн був нормальною людиною.А цей соплюн крiм того що соплi жувати бiльше нiчого не вмiе...Буде тепер прикриватися вуйком у всiх своих дилах.

310 2013-02-19 / 10:36:57
"...В.Ледіда є сином брата Олександра Ледиди."
Двоюрідного брата!
"...не без вуйкового сприяння..." - вуйко - це брат мами...

Шони 2013-02-19 / 10:25:01
А Чернак чем лучше был? Мозги стирильные но тем не менее руководил районом. И все кланялись ему да называли Русланом Васильевичем. Ну может и не руководил, поскольку времени у него небыло, но все же целых два года всех устраивал.

Просто дівчина 2013-02-19 / 09:43:42
До чого тут жаба? Тут треба реально оцінити ситуацію. Як 28-річний сопляк може керувати районом. Взагалі на рівні законодавства треба встановити вік, з якого можна обіймати посаду сільського голови чи голови РДА, не кажучи вже про вищі державні посади. Який досвід роботи у 28 років? Що цей сопляк бачив крім того, що його вчили у ВЕЛИКІЙ СІМ"Ї як треба красти і дерибанити землю, ресурси і т. д. Що він зробить для району???? А нічого! Що вуйко уповість, то й буде робити.

до Гуцула з Рахова 2013-02-18 / 23:23:09 2013-02-18 / 23:54:55
Є там у них ще один «голубець»: начальник управління у справах молоді та спорту ОДА, Ерфан Віталька.
Колишній професійний танцюрист, шеф В.Ледіди по «Молодим регіони».
А ось хто у ньому із старших «товаришів» «спортсмена» побачив - загадка?

Гуцул з Рахова 2013-02-18 / 23:23:09
Для Баранинського Куня: ти помиляєшся Він на жаль не перший Педік черед головів РДА в Закарпатті а другий бо першим Гейом є наш голова РДа Рахівщини Дмитрик Андріюк Бузирант кончений так шо уже два шкода шо Пішту в Хустові не поклали Ляшка цімбора то би було уже аж ТРИ файно доя ГОЛУБОІ партіі Анналів

Йовжі Діджей 2013-02-18 / 23:18:40
Ще один напомажений і напедікюренний ПЕдік із Голубоі партіі Регі Аналів

цікаво 2013-02-18 / 22:38:40
підкажіть.друг - Рома ?

Цим ВІ 2013-02-18 / 22:07:11
Бловдарі ви Чорнаковські,лохи Андрашовські+злодії.Андрусь вам СУДЯ а не БОГ бо ви демони? хуже.

Знайомий 2013-02-18 / 21:07:08
Як людина Ледіда не поганий, подивимся як він справиться з новою посадою!

дядя стьопа 2013-02-18 / 20:01:42
Яка школа?три роки працював і то через рік став відразу заступником голови рда!звідки той досвід міг взятись?!

В.І. 2013-02-18 / 19:56:51
А чому чийсь двоюрідний племінник не може бути умілим керівником?.. Віктор - молодий, але освічений і досвідчений - пройшов непогану школу. До того ж скромний. Гадаю, буде не гіршим керівником, аніж "волосатий чернігівський блондин" Калибаба, котрий "свиснув" з нерідного йому Закарпаття 40 га. І нічого - тихо. Мукачівці не перечили.
Успіхів, Вітю! Лем не зазнавайся і не в усьому слухай помічників стрика.

жабам 2013-02-18 / 19:29:14
Шановні,жаба то є дуже великий звір.Най мало покерує і теперішня сім'я, не можуть постійно керувати областю лише балоги.

Пъедро 2013-02-18 / 19:20:35
Голубая луууууууннаааааааааааа ...

дядя стьопа 2013-02-18 / 19:09:34
А в смислі нетрадиціонал?він що гей?

НОВИНИ: Політика

12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 13
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
12:54
В Ужгороді знову змагатимуться за гран-прі "Стрибки під музику"
11:23
На Закарпатті впродовж доби горіли балкон квартири та житловий будинок, що не експлуатується
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
23:27
У ПП "Тиса" в угорця вилучили Opel, нашпигований контрабандними сигаретами
09:28
/ 44
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
16:25
/ 2
Новий лижний курорт "Свидовець" у Карпатах: екологи б'ють на сполох
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
13:54
Розгляд апеляційних скарг стосовно обвинувачених у "мукачівській справі" відкладено на 25 травня
» Всі новини