Закарпатець викинувся з 16-поверхівки через зв’язок з сатаністами

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, нещодавно з ужгородської 16-поверхівки викинувся 16-річний хлопчина з Мукачівщини, який навчався в коледжі в Ужгороді.

Закарпатець викинувся з 16-поверхівки через зв’язок з сатаністами

Батьки не помічали нічого дивного в поведінці сина, зате правоохоронці переглянули сторінку підлітка в соціальній мережі й зясували, що той спілкувався з членами сатаністської секти. Сектанти ж, окрім того, що нарадять скоїти «ритуальне» самогубство, ще й нерідко виманюють від своєї жертви гроші та коштовності: мовляв, тобі вже все одно, а «братам» допоможи матеріально, - повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Закарпатські правоохоронці звертаються до батьків підлітків: якщо ви бачите, що ваша дитина спілкується через Інтернет з сумнівними особами, відразу ж повідомляйте про це в міліцію, зокрема в згадану службу боротьби з кіберзлочинністю. Ваша офіційна заява дасть змогу задокументувати даний злочин, а фахівці мають більше можливостей для знешкодження педофілів та інших збоченців.

22 листопада 2012р.

Теги: секта, самогубство, правоохоронці

Коментарі

Вона 23.11.2012 / 12:10:11
Думаю,даремно б таку інформацію не розповсюджували.

Вона; 23.11.2012 / 12:06:22
До яких?

Недовірлива. 23.11.2012 / 11:46:25
Дурне городять та й годі. Краще б докопалися до реальних причин.

Вона 23.11.2012 / 11:14:52
А самим сектантам слабо стрибнути??таких не шкода

Пішті Мункач 23.11.2012 / 08:56:04
І шо то за секта є в Ужгороді? Де них мош стрітити? Чому не знаєме?

НОВИНИ: Соціо

17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
» Всі новини